Turnir
OP TK HRVOJE
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
28.03.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
31.03.2018. ::
Trajanje turnira
31.03.2018. :: - 03.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
SESVETE
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Hrvoje Sesvete
  • Adresa: Brestovečka 150
  • Grad: SESVETE
  • Telefon: (01) 2009 661
  • Fax: (01) 2009 661
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Hrvoje Kontent
  • Tel: (098) 232 239
  • Fax:(01) 2009 661
  • E-mail: hrvojetenissesvete@gmail.com

1. Levak Noa (Franjo Punec)
3
28.03.2018. 12:40:51
NE

2. Cerezin Vito (Zagi)
5
25.03.2018. 17:40:28
NE

3. Pasarić Noa (Vulpes)
12
28.03.2018. 13:02:48
NE

4. Zuberbuhler Ryan (Medveak)
16
27.03.2018. 06:51:24
NE

5. Šagovac Erik (Ponikve)
18
27.03.2018. 17:26:43
NE

6. Štih Luka (Tweener)
19
27.03.2018. 13:33:48
NE

7. Božičević Matej (HTK Zagreb)
22
27.03.2018. 22:43:01
NE

8. Hainš Domagoj (Tweener)
32
27.03.2018. 09:08:22
NE

9. Sabolić Dominik (Didon)
NEMA
28.03.2018. 10:52:14
NE

10. Pižurica Beka (Iteam)
NEMA
28.03.2018. 12:38:36
NE

11. Marić Hrvoje (Ponikve)
NEMA
27.03.2018. 16:10:48
NE

12. Viduka Noa (VII)
NEMA
21.03.2018. 16:16:17
NE

13. Slivar Lukas (Zagi)
NEMA
27.03.2018. 06:49:55
NE

14. Granić Frane (Hrvoje)
NEMA
27.03.2018. 11:48:14
NE

15. Kreković Filip (Movens)
NEMA
27.03.2018. 12:48:42
NE


1. Mišković Dora (Vulpes)
2
28.03.2018. 13:02:28
NE

2. Turčić Lucija (Iteam)
5
26.03.2018. 08:57:15
NE

3. Tomeljak Niki (Top Spin)
14
27.03.2018. 17:13:52
NE

4. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
15
27.03.2018. 16:08:21
NE

5. Stipčević Zara (Zaprešić)
19
28.03.2018. 09:43:50
NE

6. Balić Helena (Zlatar)
53
21.03.2018. 15:39:26
NE

7. Mikšaj Sara (Zlatar)
96
20.03.2018. 14:53:08
NE

8. Pavlović Ana Karla (Ponikve)
NEMA
27.03.2018. 20:25:52
NE

9. Marčinko Ana (Top Spin)
NEMA
28.03.2018. 08:12:42
NE

10. Vukić Marta (Ponikve)
NEMA
28.03.2018. 09:09:29
NE

11. Držanić Doris (Iteam)
NEMA
28.03.2018. 13:07:33
NE

12. Plavljanić Lana (Vulpes)
NEMA
28.03.2018. 13:02:59
NE

13. Bekavac Dora (Iteam)
NEMA
26.03.2018. 09:31:09
NE

14. Ćorković Iva (Ponikve)
NEMA
26.03.2018. 11:01:53
NE

15. Jelić-Rozić Magdalena (Hrvoje)
NEMA
26.03.2018. 16:37:33
NE

16. Stojanović Sara (Iteam)
NEMA
26.03.2018. 19:56:30
NE

17. Sikirica Nika (Top Spin)
NEMA
27.03.2018. 09:13:23
NE

18. Pilija Sara (Hrvoje)
NEMA
27.03.2018. 11:48:43
NE

19. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
NEMA
12.03.2018. 15:04:20
NE

20. Ivković Luna (Iteam)
NEMA
29.03.2018. 15:12:04
NE


Sikirica Matej (Split 1950)
6
13.03.2018. 16:07:44
NE

Jeli Fran (Brod)
35
29.03.2018. 16:19:21
NE

Sablji Ruta (Iteam)

26.03.2018. 10:22:20
NE

Preis Lana (Zlatar)

29.03.2018. 07:15:07
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument