Turnir
REGIONALNO PRVENSTVO GRADA ZAGREB
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
01.04.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
04.04.2018. ::
Trajanje turnira
04.04.2018. :: - 07.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
9
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:ZTS - TC Maksimir
  • Adresa: V. Ravnice 10
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: (01) 6431 001
  • Fax: (01) 6431 035
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Vladimir Jovanoski
  • Tel: (01) 6431 001
  • Fax:(01) 6431 035
  • E-mail: [email protected]

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
5
27.03.2018. 12:08:30
NE

2. Jančić Daniel (San Spin)
19
27.03.2018. 23:23:56
NE

3. Nikolić Erik (Zagi)
21
08.03.2018. 21:15:03
NE

4. Boban Viktor (Medveščak)
22
28.03.2018. 12:42:13
NE

5. Horvatić Max ivan (Ponikve)
31
05.03.2018. 14:38:07
NE

6. Kljaić Noa (Iteam)
33
30.03.2018. 11:23:55
NE

7. Nazarov Abbas (Iteam)
37
26.03.2018. 08:54:18
NE

8. Jurlina Luka (Iteam)
51
26.03.2018. 08:53:59
NE

9. Dubovečak Filip (Iteam)
54
28.03.2018. 12:47:06
NE

10. Štabek Domagoj (Terra)
57
20.03.2018. 09:11:45
NE

11. Marić Vid (Top Spin)
58
27.03.2018. 18:58:22
NE

12. Jamić Jurica (Movens)
59
27.03.2018. 10:14:54
NE

13. Šveljo Marcos (Futur)
65
27.03.2018. 09:16:24
NE

14. Bulović Matija (Vulpes)
81
03.04.2018. 12:40:09
NE

15. Viduka Noa (Hrvoje)
83
21.03.2018. 16:17:42
NE

16. Pižurica Beka (Iteam)
85
31.03.2018. 12:06:39
NE

17. Kržić Tin (Purger)
87
25.03.2018. 18:30:14
NE

18. Kvakan Damjan (Iteam)
93
29.03.2018. 18:32:17
NE

19. Kreković Filip (Movens)
118
01.04.2018. 08:44:43
NE

20. Halambek Jakov (Rally)
122
10.03.2018. 22:40:13
NE

21. Dražetić Juraj (Iteam)
215
26.03.2018. 08:54:38
NE

22. Nevidal Lovro (Vulpes)
NEMA
03.04.2018. 12:40:27
NE

23. Obućina Maks (Hrvoje)
NEMA
28.03.2018. 07:02:19
NE


1. Marčinko Petra (Top Spin)
2
28.03.2018. 08:08:42
NE

2. Rajki Tena (HTK Zagreb)
5
27.03.2018. 08:47:13
NE

3. Vranić Nina (HTK Zagreb)
11
19.03.2018. 12:43:45
NE

4. Knežević Nora (Medveščak)
12
27.03.2018. 14:45:23
NE

5. Derniković Ria (Iteam)
19
30.03.2018. 11:23:35
NE

6. Vlainić Tani (Iteam)
20
30.03.2018. 11:33:13
NE

7. Živković Laura (Iteam)
28
26.03.2018. 13:53:32
NE

8. Držanić Doris (Iteam)
31
30.03.2018. 10:58:21
NE

9. Škegro Marina (Zagi)
34
03.04.2018. 15:06:35
NE

10. Kovačić Valentina (Iteam)
36
28.03.2018. 20:35:40
NE

11. Stojanović Sara (Iteam)
38
30.03.2018. 08:42:30
NE

12. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
40
14.03.2018. 09:30:10
NE

13. Mišković Dora (Vulpes)
45
03.04.2018. 12:39:20
NE

14. Mišković Iva (Iteam)
57
28.03.2018. 21:35:53
NE

15. Turčić Lucija (Iteam)
84
01.04.2018. 17:25:49
NE

16. Mažuran Lara (Futur)
98
28.03.2018. 07:45:42
NE

17. Kastelan Tea (Iteam)
109
25.03.2018. 22:44:55
NE

18. Mišić Mia (Purger)
134
03.04.2018. 12:41:30
NE

19. Pešut Laura (San Spin)
139
29.03.2018. 21:41:40
NE

20. Jelić-rozić Magdalena (Hrvoje)
167
28.03.2018. 09:15:46
NE

21. Haramina Monika (Ivan Merz)
169
03.04.2018. 12:41:13
NE

22. Kontent Chiara (Hrvoje)
185
30.03.2018. 13:17:33
NE

23. Hmelaš Nina (Vulpes)
190
03.04.2018. 12:39:51
NE

24. Tabak Katarina (Victoria)
227
01.04.2018. 09:33:22
NE

25. Pišković Ivona (Hrvoje)
NEMA
30.03.2018. 13:17:11
NE


Balić Bruno (Olimpija Osijek 1984)
20
28.03.2018. 10:12:22
NE

Slivar Lukas (Medveščak)
36
30.03.2018. 13:21:27
NE

Žuvela Nora (Split 1950)
48
26.03.2018. 13:46:19
NE

Cerezin Vito (Zagi)
74
30.03.2018. 09:06:23
NE

Burić Karlo (Vrbovec)
97
29.03.2018. 13:53:27
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument