Turnir
REGIONALNO PRVENSTVO GRADA ZAGREB
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
01.04.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
04.04.2018. ::
Trajanje turnira
04.04.2018. :: - 07.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
9
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:ZTS - TC Maksimir
  • Adresa: V. Ravnice 10
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: (01) 6431 001
  • Fax: (01) 6431 035
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Vladimir Jovanoski
  • Tel: (01) 6431 001
  • Fax:(01) 6431 035
  • E-mail: tajnik@zgtenis.hr

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
4
27.03.2018. 12:08:30
NE

2. Nikolić Erik (Zagi)
6
08.03.2018. 21:15:03
NE

3. Boban Viktor (Top Spin)
18
28.03.2018. 12:42:13
NE

4. Jančić Daniel (San Spin)
24
27.03.2018. 23:23:56
NE

5. Nazarov Abbas (Iteam)
37
26.03.2018. 08:54:18
NE

6. Jurlina Luka (Iteam)
38
26.03.2018. 08:53:59
NE

7. Horvatić Max ivan (Ponikve)
39
05.03.2018. 14:38:07
NE

8. Dubovečak Filip (Iteam)
44
28.03.2018. 12:47:06
NE

9. Marić Vid (Top Spin)
47
27.03.2018. 18:58:22
NE

10. Jamić Jurica (Movens)
48
27.03.2018. 10:14:54
NE

11. Kržić Tin (Purger)
50
25.03.2018. 18:30:14
NE

12. Kljaić Noa (Iteam)
52
30.03.2018. 11:23:55
NE

13. Štabek Domagoj (Terra)
57
20.03.2018. 09:11:45
NE

14. Bulović Matija (Vulpes)
60
03.04.2018. 12:40:09
NE

15. Šveljo Marcos (Futur)
62
27.03.2018. 09:16:24
NE

16. Viduka Noa (Hrvoje)
65
21.03.2018. 16:17:42
NE

17. Pižurica Beka (Iteam)
83
31.03.2018. 12:06:39
NE

18. Halambek Jakov (Rally)
97
10.03.2018. 22:40:13
NE

19. Kreković Filip (Movens)
102
01.04.2018. 08:44:43
NE

20. Kvakan Damjan (Iteam)
127
29.03.2018. 18:32:17
NE

21. Dražetić Juraj (Iteam)
198
26.03.2018. 08:54:38
NE

22. Obućina Maks (Hrvoje)
NEMA
28.03.2018. 07:02:19
NE

23. Nevidal Lovro (Vulpes)
NEMA
03.04.2018. 12:40:27
NE


1. Knežević Nora (Medveščak)
2
27.03.2018. 14:45:23
NE

2. Marčinko Petra (Top Spin)
6
28.03.2018. 08:08:42
NE

3. Rajki Tena (HTK Zagreb)
9
27.03.2018. 08:47:13
NE

4. Derniković Ria (Iteam)
20
30.03.2018. 11:23:35
NE

5. Vlainić Tani (Iteam)
23
30.03.2018. 11:33:13
NE

6. Stojanović Sara (Iteam)
24
30.03.2018. 08:42:30
NE

7. Držanić Doris (Iteam)
26
30.03.2018. 10:58:21
NE

8. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
31
14.03.2018. 09:30:10
NE

9. Živković Laura (Iteam)
33
26.03.2018. 13:53:32
NE

10. Mišković Dora (Vulpes)
35
03.04.2018. 12:39:20
NE

11. Mišković Iva (Iteam)
45
28.03.2018. 21:35:53
NE

12. Kovačić Valentina (Iteam)
55
28.03.2018. 20:35:40
NE

13. Škegro Marina (Zagi)
57
03.04.2018. 15:06:35
NE

14. Mažuran Lara (Futur)
63
28.03.2018. 07:45:42
NE

15. Vranić Nina (HTK Zagreb)
66
19.03.2018. 12:43:45
NE

16. Turčić Lucija (Iteam)
67
01.04.2018. 17:25:49
NE

17. Pešut Laura (San Spin)
92
29.03.2018. 21:41:40
NE

18. Kontent Chiara (Hrvoje)
121
30.03.2018. 13:17:33
NE

19. Jelić-rozić Magdalena (Hrvoje)
129
28.03.2018. 09:15:46
NE

20. Hmelaš Nina (Vulpes)
132
03.04.2018. 12:39:51
NE

21. Mišić Mia (Purger)
159
03.04.2018. 12:41:30
NE

22. Kastelan Tea (Iteam)
201
25.03.2018. 22:44:55
NE

23. Haramina Monika (Ivan Merz)
208
03.04.2018. 12:41:13
NE

24. Tabak Katarina (Victoria)
NEMA
01.04.2018. 09:33:22
NE

25. Pišković Ivona (Hrvoje)
NEMA
30.03.2018. 13:17:11
NE


Balić Bruno (Olimpija Osijek 1984)
21
28.03.2018. 10:12:22
NE

Žuvela Nora (Split 1950)
37
26.03.2018. 13:46:19
NE

Slivar Lukas (Medveščak)
43
30.03.2018. 13:21:27
NE

Cerezin Vito (Zagi)
75
30.03.2018. 09:06:23
NE

Burić Karlo (Vrbovec)
81
29.03.2018. 13:53:27
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument