Turnir
OP TK OGULIN
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
07.03.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
09.03.2018. ::
Trajanje turnira
09.03.2018. :: - 12.03.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pavić
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: szgo@szgo.hr

1. Stipetić Anton (Ogulin)
2
06.03.2018. 18:28:34
NE

2. Zuberbuhler Ryan (Medveščak)
6
06.03.2018. 14:10:36
NE

3. Cerezin Vito (Zagi)
7
06.03.2018. 11:46:01
NE

4. Šagovac Erik (Ponikve)
19
06.03.2018. 16:43:39
NE

5. Božičević Matej (HTK Zagreb)
21
05.03.2018. 12:27:05
NE

6. Jelić Fran (Brod)
24
07.03.2018. 13:44:10
NE

7. Mahmet Jan (Medveščak)
34
06.03.2018. 14:09:24
NE

8. Hasan Ivan (Ogulin)
56
06.03.2018. 16:26:20
NE

9. Nadali Niko (Medveščak)
72
06.03.2018. 14:10:04
NE

10. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
NEMA
07.03.2018. 12:58:00
NE

11. Vertuš Tomo (Varteks)
NEMA
07.03.2018. 09:00:14
NE

12. Cindrić Karlo (Varteks)
NEMA
07.03.2018. 07:54:17
NE

13. Petrušić Dominik (Ogulin)
NEMA
05.03.2018. 22:24:04
NE

14. Sabolić Dominik (Didon)
NEMA
06.03.2018. 10:57:48
NE

15. Neralić Luka (Ogulin)
NEMA
02.03.2018. 10:48:21
NE

16. Kolić Kristijan (Ogulin)
NEMA
02.03.2018. 10:48:09
NE


1. Turčić Lucija (Iteam)
8
04.03.2018. 16:44:54
NE

2. Tomeljak Niki (Top Spin)
12
07.03.2018. 22:44:35
NE

3. Šantić Ema (Didon)
23
07.03.2018. 12:50:12
NE

4. Les Mihaela (Zagi)
32
07.03.2018. 10:40:37
NE

5. Brnić Maja (Iteam)
NEMA
07.03.2018. 13:55:20
NE

6. Ivković Luna (Iteam)
NEMA
07.03.2018. 11:42:39
NE

7. Vićan Klara (Iteam)
NEMA
07.03.2018. 11:37:01
NE

8. Stojanović Sara (Iteam)
NEMA
07.03.2018. 21:56:36
NE

9. Tomić Lorena (Terra)
NEMA
07.03.2018. 09:53:28
NE

10. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
NEMA
06.03.2018. 08:16:34
NE

11. Bekavac Dora (Iteam)
NEMA
04.03.2018. 16:45:04
NE

12. Sabljić Ruta (Iteam)
NEMA
04.03.2018. 11:24:49
NE

13. Magdić Tena (Ogulin)
NEMA
02.03.2018. 14:31:35
NE

14. Jelić-rozić Magdalena (Hrvoje)
NEMA
06.03.2018. 22:35:32
NE


Zupičić Lucija (Rabac)
6
08.03.2018. 14:40:50
NE

Vukoja Rebeka (Medveščak)
19
07.03.2018. 20:11:02
NE

Hrvatin Viktoria (Rabac)
39
08.03.2018. 14:40:47
NE

Maslać Dora (Medveščak)
45
08.03.2018. 08:33:42
NE

Čupić Ani (Rabac)
47
08.03.2018. 14:40:44
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument