Turniri iz kalendara HTS-a u 2011. god.

 

Delegacije za Vrhovne i Glavne suce

Delegiranje od 1. ožujka 2011.

Od 1. ožujka ZTSH će na natjecanja delegirati samo suce koji su članovi ZTSH. Prema Pravilniku ZTSH, članak 7. članstvo u ZTSH može prestati istupom. Istupom se smatra neplaćanje članarine za prethodnu godinu i dragovoljni istup. Prema tome, onima koji nisu platili članarinu za godinu 2010. prestalo je članstvo u ZTSH. 

Suci koji žele i dalje biti članovi ZTSH trebaju čim prije uplatiti članarinu za 2010. i 2011. godinu

Broj računa i uplatnicu možete naći ovdje. Kopiju uplatnice faksirati ili dostaviti/poslati Zboru (KONTAKT).


Delegacije 2011_01-03
Delegacije 2011_04-06
Delegacije 2011_07-09
Delegacije 2011_10-12
 

1. Hrvatska teniska liga . - delegacije za vrhovne i glavne suce

 

Delegacije za vrhovne i glavne suce

VRHOVNI GLAVNI  
1. KOLO - UTORAK 7. 6.
Domaćin Gost  
 OPATIJA HTK ZAGREB AD. ČINKO
Papić An. Činko VUJEVIĆ
DONJI MIHOLJAC OGULIN LIPNJAK
Ljubić Čuturilo Rečić
VARTEKS SAMOBOR 1890 PITNER
Hižak Srečec I. Novosel
PONIKVE SLOBODNE    
     
 
2. KOLO - ČETVRTAK 9.6.
Domaćin Gost  
HTK ZAGREB DONJI MIHOLJAC M. KNEŽEVIĆ
Pitner Hižak Dav. Magdić
SAMOBOR 1890 OGULIN TOMŠIĆ
Dražić Srečec Damjanović
PONIKVE OPATIJA LIPNJAK
Jovanoski Veselić Dubček
VARTEKS SLOBODAN    
     
 
3. KOLO - SUBOTA 11.06. 
Domaćin Gost  
OGULIN VARTEKS  VELA
A. Šančić Dražić Jovanoski
OPATIJA DONJI MIHOLJAC AD. ČINKO
Papić An. Činko A. Hajduković
HTK ZAGREB PONIKVE M. KNEŽEVIĆ
Pitner Hižak Rizvan
SAMOBOR 1890 SLOBODAN    
     
 
4. KOLO - SRIJEDA 15.06. 
Domaćin Gost  
OGULIN PONIKVE  ŠANČIĆ
Čuturilo Rečić  Dražić
SAMOBOR 1890 OPATIJA LIPNJAK
Da. Magdić Veselić Marić
VARTEKS HTK ZAGREB ŠIFKORN
Jovanoski Srečec Bahat
DONJI MIHOLJAC SLOBODAN    
     
 
5. KOLO - SUBOTA 18.06.
Domaćin Gost  
PONIKVE SAMOBOR 1890 VELA
Rizvan Dražić Da. Magdić
OPATIJA OGULIN RUBEŠA
Papić An. Činko A. Hajduković
DONJI MIHOLJAC VARTEKS CVENIĆ
Ljubić    
HTK ZAGREB SLOBODAN    
     
     
6. KOLO - SRIJEDA 22.06.
Domaćin Gost  
HTK ZAGREB OGULIN ŠANČIĆ
Poljak V. Knežević Čuturilo
VARTEKS PONIKVE ŠIFKORN
Bahat Veselić Posavec
SAMOBOR DONJI MIHOLJAC SREČEC
Rizvan Magdić Marić
OPATIJA SLOBODNA    
     
 
7. KOLO - SUBOTA 25.06.
Domaćin Gost  
OPATIJA VARTEKS RUBEŠA
Papić An. Činko D. Hajduković
SAMOBOR 1890 HTK ZAGREB TOMŠIĆ
Magdić Čuturilo Bahat
PONIKVE DONJI MIHOLJAC SREČEC
V. Knežević Rečić Posavec
OGULIN SLOBODAN    
     
 
DOIGRAVANJE (PLAY-OFF)
FINALE 1. SUSRET  M. TOMŠIĆ  SRIJEDA 29. 06.
SREČEC REČIĆ DRAŽIĆ
     
FINALE 2. SUSRET  
     
SUSRET ZA OSTANAK U 1. LIGI SUBOTA 2. SRPNJA  
SAMOBOR 1890 VARAŽDIN 1181  TOMŠIĆ
Veselić Dražić Rizvan
 
Voditelji lige: Gordan Pavlović 091-4800200
  Mladen Tončić 091-2536735

 

 

2. Hrvatska teniska liga - delegacije za vrhovne suce

 
VRHOVNI    
1. KOLO- SUBOTA 14.05.
PEĆINE TENIS TEAM Humski
FRANJO PUNČEC KARLOVAC Šančić
KVARNER VINKOVCI Mataija
KOPRIVNICA ITEAM Pintarec
OSIJEK VARAŽDIN 1181 Vergaš
     
2. KOLO-NEDJELJA 15.05.
TENIS TEAM VINKOVCI Krička
KARLOVAC PEĆINE M. Mikša
ITEAM VARAŽDIN 1181 Šančić
KVARNER KOPRIVNICA Humski
FRANJO PUNČEC OSIJEK Damjanović
     
3. KOLO-SUBOTA 21.05.
FRANJO PUNČEC TENIS TEAM HIŽAK
OSIJEK KARLOVAC 18. 06. 2011.
VARAŽDIN 1181 VINKOVCI PITNER
ITEAM KVARNER ČUTURILO
PEĆINE KOPRIVNICA PAPIĆ
     
4. KOLO-NEDJELJA 22.05.
TENIS TEAM KARLOVAC KRIČKA
FRANJO PUNČEC PEĆINE HIŽAK
VINKOVCI ITEAM VERGAŠ
KOPRIVNICA VARAŽDIN 1181 PINTAREC
KVARNER OSIJEK HUMSKI
     
5. KOLO-NEDJELJA 26.05.
TENIS TEAM KVARNER KRIČKA
KARLOVAC KOPRIVNICA POLJAK
VINKOVCI OSIJEK VERGAŠ
ITEAM FRANJO PUNČEC SREČEC
VARAŽDIN 1181 PEĆINE PITNER
     
6. KOLO-NEDJELJA 05.06.
TENIS TEAM KOPRIVNICA KRIČKA
KARLOVAC KVARNER MIKŠA
VINKOVCI PEĆINE VERGAŠ
VARAŽDIN 1181 FRANJO PUNČEC PITNER
OSIJEK ITEAM F. ČANAKI
     
7. KOLO-NEDJELJA 12.06.
ITEAM TENIS TEAM VELA
VARAŽDIN 1181 KARLOVAC DAMJANOVIĆ
KOPRIVNICA VINKOVCI PINTAREC
PEĆINE OSIJEK MATAIJA
FRANJO PUNČEC KVARNER TOMŠIĆ
     
8. KOLO- NEDJELJA 19.06.
OSIJEK TENIS TEAM FRANJO ČANAKI
VINKOVCI KARLOVAC VERGAŠ
PEĆINE ITEAM MATAIJA
VARAŽDIN 1181 KVARNER PINTAREC
KOPRIVNICA FRANJO PUNČEC PINTAREC (17. 5.)
     
9. KOLO - NEDJELJA 26.06.
TENIS TEAM VARAŽDIN 1181  
KARLOVAC ITEAM MIKŠA
VINKOVCI FRANJO PUNČEC VERGAŠ
OSIJEK KOPRIVNICA VERGAŠ (20. 06.)
KVARNER PEĆINE Ad. ČINKO
     
DOIGRAVANJE (PLAY-OFF)

DOIGRAVANJE 1. SUSRET UTO. 28.06. VARAŽDIN

 

VARAŽDIN 1181 - OSIJEK

ŠIFKORN
DOIGRAVANJE 2. SUSRET ČET. 30. 06.  
OSIJEK - VARAŽDIN 1181 Z. HEČEJ
SUSRET ZA ULAZAK U 1. LIGU SUB. 02.07.  
SAMOBOR 1890 - VARAŽDIN 1181 TOMŠIĆ
SUSRET ZA OSTANAK U 2. LIGI SRI. 14.09.
     
     
Voditelji lige: Gordan Pavlović 091-4800200
  Mladen Tončić 091-2536735

 

Turniri iz kalendara HTS-a u 2010. god.

 

Delegacije za Vrhovne i Glavne suce

Delegiranje od 1. ožujka 2010.

Od 1. ožujka ZTSH će na natjecanja delegirati samo suce koji su članovi ZTSH. Prema Pravilniku ZTSH, članak 7. članstvo u ZTSH može prestati istupom. Istupom se smatra neplaćanje članarine za prethodnu godinu i dragovoljni istup. Prema tome, onima koji nisu platili članarinu za godinu 2009. prestalo je članstvo u ZTSH.
Suci koji žele i dalje biti članovi ZTSH trebaju čim prije uplatiti članarinu za 2009. i 2010. godinu.
Broj računa i uplatnicu možete naći ovdje. Kopiju uplatnice faksirati ili dostaviti/poslati Zboru (link na ZTSH stranicu s adresom, telefonom, faxom...).


Delegacije 2010_01-03
Delegacije 2010_04-06
Delegacije 2010_07-09
Delegacije 2010_10-12
 

1. Hrvatska teniska liga 2010. - Delegacije za Vrhovne i Glavne suce

 
VRHOVNI GLAVNI  
1. KOLO - SUBOTA 05.06. 
Domaćin Gost  
PONIKVE OGULIN M.KNEŽEVIĆ
Pitner Hižak Jovanoski
MLADOST KARLOVAC S.KNEŽEVIĆ
Magić Šesto Rizvan 
OPATIJA SAMOBOR 1890 LJUBISAVLJEVIĆ
Humski Ivić Anton Činko 
ZAGREB VARTEKS TOMŠIĆ
Francetić Jakšić Kutanjac
 
2. KOLO - SRIJEDA 09.06.
Domaćin Gost  
VARTEKS OGULIN PITNER
  Damjanović Jakšić 
KARLOVAC OPATIJA VELA
Poljak Jovanoski Dražić 
SAMOBOR 1890 MLADOST M.KNEŽEVIĆ
Veselić Magdić V.Knežević
PONIKVE ZAGREB TOMŠIĆ
Srečec Rečić Čuturilo
 
3. KOLO - SUBOTA 12.06. 
Domaćin Gost  
KARLOVAC ZAGREB M.MIKŠA
Kutanjac Boberić Posavec
OGULIN SAMOBOR 1890 S.KNEŽEVIĆ
Magdić Dubček Dražić 
MLADOST VARTEKS M.KNEŽEVIĆ
Veselić Rizvan Čuturilo 
OPATIJA PONIKVE LJUBISAVLJEVIĆ
Humski Papić Jovanoski 
 
4. KOLO - SRIJEDA 16.06. 
Domaćin Gost  
ZAGREB OPATIJA LIPNJAK 
Veselić Posavec Dražić 
PONIKVE MLADOST ŠANČIĆ
Čuturilo Srečec Magdić 
OGULIN KARLOVAC VELA
Požgajčić Kokotović Gembarovski
SAMOBOR 1890 VARTEKS M.KNEŽEVIĆ
Jovanoski Rečić Dubček 
 
5. KOLO - SUBOTA 19.06.
Domaćin Gost  
VARTEKS OPATIJA S.KNEŽEVIĆ
Dubček Damjanović  
ZAGREB SAMOBOR 1890 M.KNEŽEVIĆ
Požgajčić Magdić Peskar 
MLADOST OGULIN ČUTURILO
Veselić Jovanoski Dražić 
KARLOVAC PONIKVE M.MIKŠA
Boberić Posavec  Kokotović 
     
6. KOLO - SRIJEDA 23.06.
Domaćin Gost  
OGULIN ZAGREB TOMŠIĆ
Magdić Rizvan  Veselić
PONIKVE VARTEKS M.KNEŽEVIĆ 
Peskar Pitner Hižak 
KARLOVAC SAMOBOR 1890 VELA
Boberić Dražić Posavec
OPATIJA MLADOST LJUBISAVLJEVIĆ
Humski Rubeša Anton Činko 
 
7. KOLO - SUBOTA 26.06.
Domaćin Gost  
SAMOBOR 1890 PONIKVE S.KNEŽEVIĆ
Posavec Dražić Kutanjac 
ZAGREB MLADOST M.KNEŽEVIĆ
Peskar Magdić Srečec 
OGULIN OPATIJA TOMŠIĆ
V.Knežević Čuturilo Rizvan
VARTEKS KARLOVAC PITNER
  Damjanović Jakšić 
 
DOIGRAVANJE (PLAY-OFF)
FINALE 1. SUSRET (Srijeda 30.06.)
ZAGREB PONIKVE TOMŠIĆ
Hižak Srečec Pitner 
FINALE 2. SUSRET (Subota 03.07.) PITNER
Jovanoski Peskar Čuturilo 
SUSRET ZA OSTANAK U 1. LIGI
OPATIJA OSIJEK LJUBISAVLJEVIĆ 
Humski Adelka Činko Anton Činko
 
Voditelji lige: Gordan Pavlović 091-4800200
  Mladen Tončić 091-2536735

 

 

2. Hrvatska teniska liga 2010. - Delegacije za Vrhovne suce

 
VRHOVNI    
1. KOLO- SUBOTA 15.05.
Domaćin Gost  
MEDVEŠČAK TENIS TEAM TOMŠIĆ
PEĆINE DONJI MIHOLJAC RUBEŠA
ZADAR CHROMOS SINOBAD
KOPRIVNICA KVARNER PINTAREC
OSIJEK FRANJO PUNČEC Z.HEČEJ
     
2. KOLO-NEDJELJA 16.05.
Domaćin Gost  
TENIS TEAM PEĆINE KRIČIKA
DONJI MIHOLJAC FRANJO PUNČEC Nino MIHALJEVIĆ
MEDVEŠČAK KVARNER LIPNJAK
CHROMOS KOPRIVNICA ŠANČIĆ
ZADAR OSIJEK (domaćin) Z.HEČEJ
     
3. KOLO-SUBOTA 22.05.
Domaćin Gost  
ZADAR TENIS TEAM BURAZIN
CHROMOS DONJI MIHOLJAC S.KNEŽEVIĆ
FRANJO PUNČEC MEDVEŠČAK ŠANČIĆ
KOPRIVNICA OSIJEK PINTAREC
PEĆINE KVARNER ČINKO
     
4. KOLO-NEDJELJA 23.05.
Domaćin Gost  
TENIS TEAM OSIJEK KRIČKA
DONJI MIHOLJAC MEDVEŠČAK CVENIĆ
CHROMOS PEĆINE S.KNEŽEVIĆ
KVARNER ZADAR ČINKO
FRANJO PUNČEC KOPRIVNICA ŠANČIĆ
     
5. KOLO-NEDJELJA 30.05.
Domaćin Gost  
TENIS TEAM CHROMOS KRIČKA
DONJI MIHOLJAC ZADAR CVENIĆ
MEDVEŠČAK KOPRIVNICA SREČEC
OSIJEK PEĆINE Z.HEČEJ
KVARNER FRANJO PUNČEC RUBEŠA
     
6. KOLO-NEDJELJA 06.06.
Domaćin Gost  
KOPRIVNICA TENIS TEAM PINTAREC
KVARNER DONJI MIHOLJAC RUBEŠA 
(odigrano 14.05.)
PEĆINE MEDVEŠČAK HUMSKI
FRANJO PUNČEC ZADAR PITNER
CHROMOS OSIJEK S.KNEŽEVIĆ
     
7. KOLO-NEDJELJA 13.06.
Domaćin Gost  
KVARNER TENIS TEAM LJUBISAVLJEVIĆ
KOPRIVNICA DONJI MIHOLJAC PINTAREC
OSIJEK MEDVEŠČAK VERGAŠ
FRANJO PUNČEC CHROMOS S.KNEŽEVIĆ
PEĆINE ZADAR HUMSKI
     
8. KOLO- NEDJELJA 20.06.
Domaćin Gost  
DONJI MIHOLJAC TENIS TEAM Nino MIHALJEVIĆ
PEĆINE FRANJO PUNČEC HUMSKI
CHROMOS MEDVEŠČAK S.KNEŽEVIĆ
ZADAR KOPRIVNICA BURAZIN
OSIJEK KVARNER VERGAŠ
     
9. KOLO - NEDJELJA 27.06.
Domaćin Gost  
TENIS TEAM FRANJO PUNČEC KRIČKA 
DONJI MIHOLJAC OSIJEK CVENIĆ
MEDVEŠČAK ZADAR S.KNEŽEVIĆ
KVARNER CHROMOS HUMSKI
KOPRIVNICA PEĆINE PINTAREC
     
DOIGRAVANJE (PLAY-OFF)

DOIGRAVANJE 1. SUSRET PET. 02.07.
 OSIJEK  DONJI MIHOLJAC

Z.HEČEJ
DOIGRAVANJE 2.SUSRET NED. 04.07. VERGAŠ
SUSRET ZA ULAZAK U 1. LIGU UTO. 06.07. LJUBISAVLJEVIĆ
SUSRET ZA OSTANAK U 2. LIGI SRI. 15.09.
     
     
Voditelji lige: Gordan Pavlović 091-4800200
  Mladen Tončić 091-2536735

 

 

Zbor Teniskih Sudaca Hrvatske

Zbor Teniskih Sudaca Hrvatske
Gundulićeva 3/2, 10000 Zagreb

Predsjednik: Marin Mikša
Tajnik: Ivan Markanović

Telefon: 098 1376 779 (Tajnik)
Fax: 01 4830 720
E-mail: vrhovni.ztsh@gmail.com

NOVI IBAN:
HR2423600001502175985
Zagrebačka banka d.d.