1. Hrvatska teniska liga 2009. - Delegacije za Vrhovne i Glavne suce

 
VRHOVNI GLAVNI  
1. KOLO - SRIJEDA 10.06. 
Domaćin Gost  
OPATIJA TENIS TEAM Ljubisavljević
An.Činko Ivić  Rubeša
MEDVEŠČAK ZAGREB M.Knežević
Magdić L.Mektić  Veselić
OGULIN MLADOST Kamber
Rečić Bahat Drlić
PONIKVE KARLOVAC Vela
Posavec Jovanoski Francetić
     
2. KOLO - SUBOTA 13.06.
Domaćin Gost  
OPATIJA ZAGREB Ljubisavljević
Ad.Činko An.Činko Hajduković 
MLADOST PONIKVE M.Knežević 
V.Knežević Rečić Rizvan 
KARLOVAC OGULIN M.Mikša 
Bahat Dubček Veselić 
TENIS TEAM MEDVEŠČAK Krička 
Humski Ivić Biljan
     
3. KOLO - UTORAK 16.06. 
Domaćin Gost  
ZAGREB KARLOVAC Vela 
 Bahat Rečić Francetić 
MEDVEŠČAK OGULIN Tomšić 
 Jovanoski L.Mektić Dubček 
TENIS TEAM MLADOST Krička
 Ivić Ujčić An.Činko 
PONIKVE OPATIJA M.Šančić
 Posavec A.Šančić Veselić 
     
4. KOLO - ČETVRTAK 18.06. 
Domaćin Gost  
OGULIN TENIS TEAM M.Šančić
Bahat L.Mektić  A.Šančić 
OPATIJA KARLOVAC Ivić
An.Činko/Rubeša Ujčić Hajduković
MLADOST MEDVEŠČAK Vela
Posavec F.Kutanjac Magdić 
ZAGREB PONIKVE Tomšić
Čuturilo Jovanoski Rečić
     
5. KOLO - SUBOTA 20.06.
Domaćin Gost  
OGULIN PONIKVE Francetić
Srečec Rizvan Veselić
KARLOVAC MLADOST M.Mikša 
Bahat Rizvan Magdić 
MEDVEŠČAK OPATIJA S.Knežević
Posavec A.Šančić Veselić
TENIS TEAM ZAGREB Krička
Humski An.Činko Ujčić
     
6. KOLO - UTORAK 23.06.
Domaćin Gost  
PONIKVE MEDVEŠČAK M.Šančić 
Posavec A.Šančić F. Kutanjac
MLADOST ZAGREB M.Knežević 
Drlić Srečec Čuturilo
OPATIJA OGULIN Ljubisavljević
Ad.Činko Rubeša  
KARLOVAC TENIS TEAM M.Mikša 
Veselić Magdić F.Kutanjac
     
7. KOLO - ČETVRTAK 25.06.
Domaćin Gost  
ZAGREB OGULIN M.Šančić
Čuturilo Srečec Rečić
TENIS TEAM PONIKVE Krička
Ujčić Ad.Činko Hajduković
MEDVEŠČAK KARLOVAC M.Knežević
Magdić L.Mektić F.Kutanjac
MLADOST OPATIJA Kamber
Rizvan A.Šančić Šesto
     
     
DOIGRAVANJE (PLAY-OFF)  
PONEDJELJAK 06.07.  
PONIKVE OGULIN  Kamber
Rečić Pitner Tomšić 
     
     
     
SUSRET ZA OSTANAK U 1. LIGI
UTORAK 07.07.  
TENIS TEAM SAMOBOR 1890  Krička 
Ivić Ujčić An.Činko
     
Voditelji lige: Gordan Pavlović 091-4800200
  Mladen Tončić 091-2536735

 

2. Hrvatska teniska liga 2009. Delegacije za Vrhovne suce

 
VRHOVNI    
1. KOLO- SUBOTA 16.05.
Domaćin Gost  
CHROMOS SAMOBOR 1890 Rizvan
MLADOST DONJI MIHOLJAC Tomšić
KOPRIVNICA VARTEKS Sitar
PEĆINE OSIJEK Humski
FRANJO PUNČEC KVARNER Damjanović
     
2. KOLO-NEDJELJA 17.05.
Domaćin Gost  
OSIJEK SAMOBOR 1890 Vergaš
VARTEKS DONJI MIHOLJAC Pitner
PEĆINE CHROMOS Humski
MLADOST II KVARNER Tomšić
KOPRIVNICA FRANJO PUNČEC Sitar
     
3. KOLO-SUBOTA 23.05.
Domaćin Gost  
SAMOBOR 1890 MLADOST II S.Knežević 
DONJI MIHOLJAC CHROMOS Kamber 
(igra se u Zagrebu)
VARTEKS FRANJO PUNČEC Damjanović 
OSIJEK KOPRIVNICA Z.Hečej
KVARNER PEĆINE Humski
     
4. KOLO-NEDJELJA 24.05.
Domaćin Gost  
PEĆINE SAMOBOR 1890 Humski
FRANJO PUNČEC DONJI MIHOLJAC Kamber
KVARNER VARTEKS Činko
KOPRIVNICA CHROMOS Pintarec
OSIJEK MLADOST II Z.Hečej
     
5. KOLO-SUBOTA 30.05.
Domaćin Gost  
SAMOBOR 1890 VARTEKS Tomšić
DONJI MIHOLJAC PEĆINE Z.Hečej
CHROMOS MLADOST II S.Knežević
KVARNER KOPRIVNICA Humski
FRANJO PUNČEC OSIJEK Pitner
     
6. KOLO-NEDJELJA 31.05.
Domaćin Gost  
FRANJO PUNČEC SAMOBOR 1890 Pitner 
OSIJEK DONJI MIHOLJAC Z.Hečej
MLADOST II VARTEKS Tomšić
CHROMOS KVARNER Kamber
PEĆINE KOPRIVNICA Humski
     
7. KOLO-SUBOTA 06.06.
Domaćin Gost  
SAMOBOR 1890 DONJI MIHOLJAC Rizvan
FRANJO PUNČEC PEĆINE Damjanović 
VARTEKS CHROMOS Hižak
KOPRIVNICA MLADOST II Pintarec
KVARNER OSIJEK Ljubisavljević
     
8. KOLO- NEDJELJA 14.06.
Domaćin Gost  
SAMOBOR 1890 KVARNER S.Knežević
DONJI MIHOLJAC KOPRIVNICA Schleis
VARTEKS OSIJEK Damjanović 
CHROMOS FRANJO PUNČEC M.Knežević
MLADOST II PEĆINE Rizvan
     
9. KOLO - NEDJELJA 21.06.
Domaćin Gost  
SAMOBOR 1890 KOPRIVNICA S.Knežević
DONJI MIHOLJAC KVARNER Schleis 
(igra se 13.06.)
VARTEKS PEĆINE Damjanović
MLADOST II FRANJO PUNČEC M.Knežević
OSIJEK CHROMOS Vergaš
     
DOIGRAVANJE (PLAY-OFF)  
DOIGRAVANJE 1. SUSRET UTO. 23.06.
VARTEKS                 SAMOBOR 1890 Šifkorn
DOIGRAVANJE 2.SUSRET ČET. 25.06.  
   
SUSRET ZA ULAZAK U 1. LIGU UTO. 07.07.  
SUSRET ZA OSTANAK U 2. LIGI SRI. 16.09.
     
Voditelji lige: Gordan Pavlović 091-4800200
  Mladen Tončić 091-2536735

 

 

1. Hrvatska teniska liga 2008. - Delegacije za Vrhovne i Glavne suce

 
Vrhovni Glavni  
1. KOLO - SUBOTA 31.05. 
Domaćin Gost  
VARTEKS PONIKVE Šifkorn
Pirker Gala Dautanec
ZAGREB MLADOST Tomšić
Tin Marić V. Knežević Boberić
OGULIN KVARNER Vela
Posavec Čuturilo Rizvan
TENIS TEAM KARLOVAC Kričika
Humski Anton Činko Mataija
     
2. KOLO -  SRIJEDA 04.06.
Domaćin Gost  
PONIKVE OGULIN M.Knežević
Hižak Pitner Pirker
MLADOST KARLOVAC Tomšić
V.Knežević T.Marić Čuturilo
KVARNER VARTEKS Adelka Činko
Mataija Vreg Anton Činko
ZAGREB TENIS TEAM Kamber
Srečec Rečić Jovanoski
     
3. KOLO - SUBOTA 07.06.
Domaćin Gost  
TENIS TEAM OGULIN Kričika
Humski Vreg T.Marić
KARLOVAC KVARNER M.Knežević
V.Knežević Obrol Pleše
VARTEKS MLADOST Šifkorn
Gala Dautanec Đuras
PONIKVE ZAGREB Tomšić
Posavec Jovanoski Čuturilo
     
4. KOLO -SRIJEDA 11.06. 
Domaćin Gost  
KARLOVAC ZAGREB Lipnjak
Pitner Čuturilo Pleše
OGULIN VARTEKS Kamber
Posavec Srečec Rečić
MLADOST TENIS TEAM Tomšić
M.Knežević Jovanoski Bahat
KVARNER PONIKVE Mataija
Vreg T.Marić Rubeša
     
5. KOLO - SUBOTA 14.06.
Domaćin Gost  
ZAGREB KVARNER Lipnjak
Boberić Rizvan Obrol
PONIKVE MLADOST Francetić
V.Knežević Pleše Čuturilo
OGULIN KARLOVAC Kamber
Posavec Rečić Jovanoski
VARTEKS TENIS TEAM Šifkorn
Pitner Pirker Balić
     
6. KOLO - SRIJEDA 18.06.
Domaćin Gost  
TENIS TEAM KVARNER Kričika
Antun Činko Rubeša -
ZAGREB VARTEKS Kamber
Boberić Jovanoski Pitner
MLADOST OGULIN Tomšić
V.Knežević Posavec Drlić
KARLOVAC PONIKVE Lipnjak
Pleše T.Marić Rečić
     
7. KOLO - SUBOTA 21.06.
Domaćin Gost  
OGULIN ZAGREB Pitner
Pirker Canadžija -
PONIKVE TENIS TEAM Kamber
Posavec Čuturilo Boberić
KARLOVAC VARTEKS M.Mikša
Pleše T.Marić Lipak
KVARNER MLADOST Humski
Mataija Antun Činko Rubeša
     
     
DOIGRAVANJE (PLAY-OFF)
POLUFINALE  SRIJEDA 25.6.  
PONIKVE KARLOVAC  Tomšić
Pleše Čuturilo Posavec
 ZAGREB OGULIN  Vela
Francetić Rečić Rizvan
FINALE SUBOTA 28.6.  
PONIKVE OGULIN Tomšić
Francetić Čuturilo T.Marić
     
SUSRET ZA OSTANAK U 1. LIGI PON. 30.06.  
 VARTEKS OPATIJA  Šifkorn
Pitner Pirker Pintarec
     
Voditelji lige: Gordan Pavlović 091-4800200
  Mladen Tončić 091-2536735

 

2. Hrvatska teniska liga 2008. - Delegacije za Vrhovne suce

 
VRHOVNI    
1. KOLO- SUBOTA 17.05.
Domaćin Gost  
SAMOBOR 1890 OSIJEK Rizvan
DONJI MIHOLJAC ZAGREB II Kasipović
CHROMOS PEĆINE Tomšić
OPATIJA MEDVEŠČAK Ljubisavljević
FRANJO PUNČEC KOPRIVNICA Szabo
     
2. KOLO-NEDJELJA 18.05.
Domaćin Gost  
SAMOBOR 1890 CHROMOS Rizvan
DONJI MIHOLJAC MEDVEŠČAK Benke
ZAGREB II KOPRIVNICA Francetić
OSIJEK PEĆINE Kasipović
OPATIJA FRANJO PUNČEC Ljubisavljević
     
3. KOLO-SUBOTA 24.05.
Domaćin Gost  
KOPRIVNICA SAMOBOR 1890 Pintarec
OPATIJA DONJI MIHOLJAC Ljubisavljević
PEĆINE ZAGREB II odgađa se na 07.06
FRANJO PUNČEC MEDVEŠČAK Pitner
CHROMOS OSIJEK M.Knežević
     
4. KOLO-NEDJELJA 25.05.
Domaćin Gost  
OPATIJA SAMOBOR 1890 Ljubisavljević
KOPRIVNICA DONJI MIHOLJAC Tomšić
OSIJEK ZAGREB II F. Čanaki
FRANJO PUNČEC CHROMOS Pitner
PEĆINE MEDVEŠČAK Humski
     
5. KOLO-NEDJELJA 01.06.
Domaćin Gost  
DONJI MIHOLJAC SAMOBOR 1890 Vergaš 
(odigrano 10.06.)
PEĆINE FRANJO PUNČEC Humski
CHROMOS ZAGREB II Vela
MEDVEŠČAK KOPRIVNICA Tomšić
OSIJEK OPATIJA Vergaš
     
6. KOLO-NEDJELJA 08.06.
Domaćin Gost  
SAMOBOR 1890 FRANJO PUNČEC M.Knežević
DONJI MIHOLJAC OSIJEK Vergaš
ZAGREB II MEDVEŠČAK Tomšić
OPATIJA CHROMOS Ljubisavljević
KOPRIVNICA PEĆINE Pintarec
     
7. KOLO-NEDJELJA 15.06.
Domaćin Gost  
ZAGREB II SAMOBOR 1890 Kamber
PEĆINE DONJI MIHOLJAC Humski
(odigrano 22.05.)
MEDVEŠČAK CHROMOS Rizvan
KOPRIVNICA OPATIJA Pintarec
OSIJEK FRANJO PUNČEC Vergaš
     
8. KOLO- SUBOTA 21.06.
Domaćin Gost  
SAMOBOR 1890 PEĆINE  
DONJI MIHOLJAC FRANJO PUNČEC Vergaš
ZAGREB II OPATIJA Francetić
CHROMOS KOPRIVNICA V.Knežević
MEDVEŠČAK OSIJEK Tomšić
     
9. KOLO - 24.06.2007.
Domaćin Gost  
MEDVEŠČAK SAMOBOR 1890 Tomšić
CHROMOS DONJI MIHOLJAC V.Knežević
FRANJO PUNČEC ZAGREB II Pitner
KOPRIVNICA OSIJEK Pintarec
PEĆINE OPATIJA  
     
DOIGRAVANJE (PLAY-OFF)
DOIGRAVANJE 1. SUSRET ČET. 26.06.    
MEDVEŠČAK OPATIJA Tomšić
DOIGRAVANJE 2.SUSRET SUB. 28.06.    
SUSRET ZA ULAZAK U 1. LIGU PON 30.06.    
SUSRET ZA OSTANAK U 2. LIGI NED. 28.09.
     
     
Voditelji lige: Gordan Pavlović 091-4800200
  Mladen Tončić 091-2536735

 

 

1. Hrvatska teniska liga 2007. - Delegacije za Vrhovne i Glavne suce

 
VRHOVNI GLAVNI  
1. KOLO - 17.06.2007.
Domaćin Gost  
KVARNER TENIS TEAM Humski
Ivić Mataija Lazarić
VARTEKS ZAGREB Kamber
Pitner Srečec Posavec
OGULIN MLADOST Tomšić
Papuga Boberić Čuturilo
PONIKVE MEDVEŠČAK Lipnjak
I.Ogrizek Pleše Valpotić
     
2. KOLO - 19.06.2007.
Domaćin Gost  
KVARNER ZAGREB Ljubisavljević
Humski Ivić Vujević
MLADOST PONIKVE Lipnjak
Kamber Pitner Hižak
MEDVEŠČAK OGULIN Tomšić
Francetić Pleše Boberić
TENIS TEAM VARTEKS Biljan
Hajduković Štefan Gospić
     
3. KOLO - 21.06.2007.
Domaćin Gost  
ZAGREB MEDVEŠČAK Vela
Francetić Canadžija Valpotić
VARTEKS OGULIN Kamber
Pitner Srečec Posavec
TENIS TEAM MLADOST  Biljan
Hajdukiović Štefan Gospić
PONIKVE KVARNER Lipnjak
Papuga Pleše  
     
4. KOLO - 23.06.2007.
Domaćin Gost  
OGULIN TENIS TEAM Kamber
Pleše Posavec  
KVARNER MEDVEŠČAK Humski
Hajduković Mataija Ivić
MLADOST VARTEKS Tomšić
M.Miksa Srečec Čuturilo
ZAGREB PONIKVE Francetić
Boberić Rizvan Canadžija
     
5. KOLO - 26.06.2007.
Domaćin Gost  
OGULIN PONIKVE Foglar
Posavec Čuturilo  
MEDVEŠČAK MLADOST Tomšić
VARTEKS KVARNER Šifkorn
Pitner Pintarec  
TENIS TEAM ZAGREB Biljan
Hajduković Mataija  
     
6. KOLO - 28.06.2007.
Domaćin Gost  
PONIKVE VARTEKS Foglar
Posavec Valpotić Pleše
MLADOST ZAGREB Lipnjak
Pitner Hižak Boberić
KVARNER OGULIN Biljan
Ivić Mataija Jardas
MEDVEŠČAK TENIS TEAM Tomšić
Srečec    
     
7. KOLO - 30.06.2007.
Domaćin Gost  
ZAGREB OGULIN Francetić
Valpotić Srečec Boberić
TENIS TEAM PONIKVE Činko
Humski Hajduković  
VARTEKS MEDVEŠČAK Šifkorn
Pitner Pintarec Sutlar
MLADOST KVARNER Tomšić
Daniijel Drlić Rizvan Čuturilo
     
     
DOIGRAVANJE (PLAY-OFF)
POLUFINALE 04.07.2007.  
MLADOST PONIKVE Tomšić
Posavec Čuturilo Pleše
ZAGREB TENIS TEAM Szabo
Pitner Hižak Boberić
FINALE  07.07.2007.  
MLADOST ZAGREB Tomšić
Posavec Čuturilo Rizvan
     
DOIGRAVANJE (PLAY-OUT)
  7.7.2007.  
OGULIN CHROMOS nije odigrano (Chromos predao)
     
Voditelji lige: Dubravko Lipnjak i Mladen Tončić

 

2. Hrvatska teniska liga 2007. - Delegacije za Vrhovne suce

 
VRHOVNI    
1. KOLO - 20.05.2007.
Domaćin Gost  
Chromos Samobor 1890 Kovačić
Karlovac Futur M.Mikša
Koprivnica Zagreb II Pintarec
Pećine Osijek odgođeno
Franjo Punčec Opatija Szabo
     
2. KOLO - 26.05.2007.
Domaćin Gost  
Osijek Samobor 1890 Z.Hečej
Zagreb II Futur Rizvan
Pećine Chromos Humski
Karlovac Opatija D.Mikša
Koprivnica Franjo Punčec Pintarec
     
3. KOLO - 27.05.2007.
Domaćin Gost  
Samobor 1890 Karlovac Kovačević
Futur Chromos Rizvan
Zagreb II Franjo Punčec Szabo
Osijek Koprivnica Z.Hečej
Opatija Pećine Činko
     
4. KOLO - 02.06.2007.
Domaćin Gost  
Pećine Samobor 1890 Činko
Franjo Punčec Futur Ružić
Opatija Zagreb II Ljubisavljević
Koprivnica Chromos Pintarec
Osijek Karlovac Z.Hečej
     
5. KOLO - 09.06.2007.
Domaćin Gost  
Samobor 1890 Zagreb II Szabo
Futur Pećine Lipnjak
Chromos Karlovac Tomšić
Opatija Koprivnica Ljubisavljević
Franjo Punčec Osijek Pitner
     
6. KOLO - 10.06.2007.
Domaćin Gost  
Franjo Punčec Samobor 1890 Pitner
Osijek Futur D.Drlić
Karlovac Zagreb II M.Mikša
Chromos Opatija Tomšić
Pećine Koprivnica Ljubisavljević
     
7. KOLO - 16.06.2007.
Domaćin Gost  
Samobor 1890 Futur S.Knežević
Franjo Punčec Pećine Pitner
Zagreb II Chromos Kamber
Koprivnica Karlovac Pintarec
Opatija Osijek Ljubisavljević
     
8. KOLO - 22.06.2007.
Domaćin Gost  
Samobor 1890 Opatija Kamber
Futur Koprivnica Rizvan
Zagreb II Osijek Francetić
Chromos Franjo Punčec Tomšić
Karlovac Pećine M.Mikša
     
9. KOLO - 24.06.2007.
Domaćin Gost  
Samobor 1890 Koprivnica Tomšić
Futur Opatija Rizvan
Zagreb II Pećine Francetic
Karlovac Franjo Punčec M.Mikša
Osijek Chromos Vergaš
     
DOIGRAVANJE (PLAY-OFF)
POLUFINALE I.   1.7.2007.
Karlovac Chromos M.Mikša
POLUFINALE II.   4.7.2007.
FINALE   23.9.2007.
DOIGRAVANJE (PLAY-OUT)  
    7.7.2007.
     
Voditelji lige: Dubravko Lipnjak i Mladen Tončić

 

Zbor Teniskih Sudaca Hrvatske

Zbor Teniskih Sudaca Hrvatske
Gundulićeva 3/2, 10000 Zagreb

Predsjednik: Marin Mikša
Tajnik: Ivan Markanović

Telefon: 098 1376 779 (Tajnik)
Fax: 01 4830 720
E-mail: vrhovni.ztsh@gmail.com

NOVI IBAN:
HR2423600001502175985
Zagrebačka banka d.d.