MOLIMO PRIJAVLJUJTE SE NA SVE TURNIRE PUTEM VAŠEG CROPIN PROFILA
 
Kalendar turnira u sezoni 2017 za kategoriju 10 SVI TURNIRI
LogoPrijava doOd/DoTurnirRangOrganizatorKv/GT/P (M/Ž)
00.00.000000.00.0000
00.00.0000
DA, OP TK POMAK - 10
1TK DalmacijacementRR NEOGRANIČEN
24.02.201725.02.2017
25.02.2017
SH, OP OGULINA I - 10
1TK OgulinRR
03.03.201704.03.2017
05.03.2017
DA, OP SPLITA - 10
1TK Split 1950RR
10.03.201711.03.2017
12.03.2017
IP, OP TK PEĆINE - 10
1TK Pećine RijekaRR
17.03.201718.03.2017
19.03.2017
SH, OP OGULINA II - 10
1TK OgulinRR
24.03.201725.03.2017
25.03.2017
IP, OP TK RUKAVAC - 10
1TK Rukavac RR NEOGRANIČEN
24.03.201725.03.2017
26.03.2017
DA, OP TK DUBROVNIK - 10
1TK DubrovnikRR NEOGRANIČEN
31.03.201701.04.2017
02.04.2017
SH, OP OGULINA III - 10
1TK OgulinRR
07.04.201708.04.2017
09.04.2017
DA, OP TK RESNIK - 10
1TK ResnikRR NEOGRANIČEN
07.04.201708.04.2017
09.04.2017
SH, OP TK GEM - 10
1TK GemRR NEOGRANIČEN
07.04.201708.04.2017
09.04.2017
IP, OP TK OPATIJA - 10
1TK OpatijaRR NEOGRANIČEN
12.04.201715.04.2017
15.04.2017
SH, PROLJETNI MASTERS(IH) - 10
1TK Ogulin8(M)
8(Ž)
po plasmanu
21.04.201722.04.2017
23.04.2017
SZ, OP TK DIDON - 10
1TK Didon ViroviticaRR NEOGRANIČEN
22.04.201722.04.2017
23.04.2017
SL, OP POŽEGE - 10
1Teniski klub PožegaRR NEOGRANIČEN
21.04.201722.04.2017
23.04.2017
IP, OP TK KOZALA - 10
1TK KozalaRR NEOGRANIČEN
28.04.201729.04.2017
30.04.2017
SH, OP TK KARLOVAC - 10
1TK KarlovacRR NEOGRANIČEN
28.04.201729.04.2017
30.04.2017
SL, OP TK OLIMPIJA 1984 - 10
1Teniski klub Olimpija OsijekRR NEOGRANIČEN
28.04.201729.04.2017
30.04.2017
SZ, OP TK KOPRIVNICA - 10
1TK KoprivnicaRR NEOGRANIČEN
28.04.201729.04.2017
30.04.2017
DA, OP TK STOBREČ - 10
1TK Stobreč RR NEOGRANIČEN
05.05.201706.05.2017
07.05.2017
SH, OP TK ZAPREšIć - 10
1TK ZaprešićRR NEOGRANIČEN
05.05.201706.05.2017
07.05.2017
DA, OP TK ZADAR 08 - 10
1TK ZADAR 08RR NEOGRANIČEN
05.05.201706.05.2017
07.05.2017
IP, OP TK KVARNER - 10
1TK Kvarner RijekaRR NEOGRANIČEN
12.05.201713.05.2017
14.05.2017
SZ, OP TK VARTEKS - 10
1TK Varteks VaraždinRR NEOGRANIČEN
12.05.201713.05.2017
14.05.2017
SH, OP TK ITEAM VG - 10
1TK iTeam Velika GoricaRR NEOGRANIČEN
19.05.201720.05.2017
21.05.2017
SH, OP TK OGULIN - 10
1TK OgulinRR NEOGRANIČEN
19.05.201720.05.2017
21.05.2017
SL, OP TK ĐAKOVA - 10
1TK ĐakovoRR NEOGRANIČEN
19.05.201720.05.2017
21.05.2017
DA, OP SPLIT 1950 - 10
1TK Split 1950RR NEOGRANIČEN
19.05.201720.05.2017
21.05.2017
IP, OP TK KASTAV - 10
1TK KastavRR NEOGRANIČEN
26.05.201727.05.2017
28.05.2017
SZ, OP TK KRIŽEVCI - 10
1TK KriževciRR NEOGRANIČEN
26.05.201727.05.2017
28.05.2017
DA, OP TK DALMACIJACEMENT - 10
1TK DalmacijacementRR NEOGRANIČEN
02.06.201703.06.2017
04.06.2017
SZ, OP TK PRELOG - 10
1TK PrelogRR NEOGRANIČEN
02.06.201703.06.2017
04.06.2017
IP, OP TK LOŠINJ JADRANKA - 10
1TK Lošinj-JadrankaRR NEOGRANIČEN
02.06.201703.06.2017
04.06.2017
SH, OP TK SAMOBOR 1890 - 10
1TK Samobor 1890RR NEOGRANIČEN
09.06.201710.06.2017
11.06.2017
SL, OP TK BRODA - 10
1T.K. BrodRR NEOGRANIČEN
09.06.201710.06.2017
11.06.2017
SZ, OP TK VARAŽDIN 1181 - 10
1TK Varaždin 1181RR NEOGRANIČEN
09.06.201710.06.2017
11.06.2017
DA, OP TK POEN - 10
1TK Poen MakarskaRR NEOGRANIČEN
10.06.201711.06.2017
12.06.2017
SH, OP TK VRBOVEC - 10
1TK VrbovecRR NEOGRANIČEN
16.06.201717.06.2017
18.06.2017
SL, OP TK OSIJEKA - 10
1TK Olimpija 1984RR NEOGRANIČEN
16.06.201717.06.2017
18.06.2017
SH, OP TK AS KUTINA - 10
1TK AS KutinaRR NEOGRANIČEN
16.06.201717.06.2017
18.06.2017
SZ, OP TK ĐURĐEVAC - 10
1TK ĐurđevacRR NEOGRANIČEN
23.06.201724.06.2017
25.06.2017
SZ, OP TK DARUVAR - 10
1Hatk DaruvarRR NEOGRANIČEN
23.06.201724.06.2017
25.06.2017
IP, OP TK RABAC - 10
1TK RabacRR NEOGRANIČEN
23.06.201724.06.2017
25.06.2017
DA, FESTIVAL DJETETA - 10
1TK ŠubićevacRR NEOGRANIČEN
29.06.201701.07.2017
02.07.2017
SL, OP TK VALPOVA - 10
1TK ValpovoRR NEOGRANIČEN
30.06.201701.07.2017
02.07.2017
SZ, OP TK FRANJO PUNČEC - 10
1TK Franjo Punčec ČakovecRR NEOGRANIČEN
07.07.201708.07.2017
09.07.2017
IP, OP TK NOVIGRAD - 10
1TK NovigradRR NEOGRANIČEN
21.07.201722.07.2017
23.07.2017
DA, OP TK ŽUPA DUBROVAčKA - 10
1Tk Župa DubrovačkaRR NEOGRANIČEN
19.08.201720.08.2017
21.08.2017
SH, OP TK IVANIć 92 - 10
1TK Ivanić 92RR NEOGRANIČEN
25.08.201726.08.2017
27.08.2017
DA, OP TK RAGUSA - 10
1TK RagusaRR NEOGRANIČEN
24.08.201726.08.2017
25.08.2017
SL, OP TK VINKOVACA - 10
1Teniski klub VinkovciRR NEOGRANIČEN
26.08.201726.08.2017
27.08.2017
SR, OP TK NOVSKA - 10
1TK NovskaRR NEOGRANIČEN
31.08.201702.09.2017
01.09.2017
SL, REGIONALNI MASTERS - 10
1Teniski klub Požega16 DJEČAKA I 16 DJEVOJČICA
01.09.201702.09.2017
03.09.2017
SH, OP TK ZLATAR - 10
1TK ZlatarRR NEOGRANIČEN
01.07.201702.09.2017
03.09.2017
IP, OP TK PRO 2000 - 10
1TK Pro 2000RR NEOGRANIČEN
23.09.201723.09.2017
24.09.2017
REGIONALNI MASTERS DALMACIJA - 10
1TK Dalmacijacement16+16
23.09.201724.09.2017
26.09.2017
REGIONALNI MASTERS ISTRA I PRIMORJE - 10
1TK Kvarner Rijeka16+16
26.09.201730.09.2017
01.10.2017
HRVATSKI MASTERS DO 10 GODINA - 10
1TK ZADAR 0832 DJEVOJČICE I 32 DJEČAKA
14.10.201714.10.2017
14.10.2017
OP TK OGULINA 1 - 10
1TK Ogulinneograničen
18.11.201718.11.2017
18.11.2017
OP TK OGULINA 2 - 10
1TK Ogulinneograničen
02.12.201702.12.2017
02.12.2017
OP TK OGULINA 3 - 10
1TK Ogulinneograničen
23.12.201723.12.2017
23.12.2017
BOžIćNI MASTERS - 10
1TK Ogulin12 djevojčica i 12 dječaka