MOLIMO PRIJAVLJUJTE SE NA SVE TURNIRE PUTEM VAŠEG CROPIN PROFILA
 
Kalendar turnira u sezoni 2017 za kategoriju 12 SVI TURNIRI
LogoPrijava doOd/DoTurnirRangOrganizatorKv/GT/P (M/Ž)
04.01.201707.01.2017
09.01.2017
DVORANSKI ZAGI KUP - 12
4Tenis Klub Zagi0/32/0
10.01.201714.01.2017
18.01.2017
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE - 12
2Nacionalni teniski centar24/32/8 (M)
16/32/8 (Ž)
18.01.201721.01.2017
23.01.2017
DVORANSKO OP TK DALMACIJA - 12
4TK Dalmacija
18.01.201721.01.2017
23.01.2017
DVORANSKO OP PONIKVA - 12
7Tenis Klub Ponikve
25.01.201728.01.2017
30.01.2017
TT CUP - 12
3TK Ogulin0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
25.01.201728.01.2017
30.01.2017
OLIMPIJA KUP - 12
3Teniski klub Olimpija Osijek
01.02.201704.02.2017
06.02.2017
DVORANSKI ZAGI KUP - 12
3Tenis Klub Zagi0/32/0
08.02.201711.02.2017
13.02.2017
TT CUP - 12
5TK Ogulin0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
15.02.201718.02.2017
20.02.2017
DVORANSKI ZAGI KUP - 12
3Tenis Klub Zagi0/32/0
15.02.201718.02.2017
20.02.2017
DVORANSKO OP SOLINA - 12
6TK Dalmacijacement Solin
22.02.201725.02.2017
27.02.2017
DVORANSKO OP SPLITA - 12
6Tk "Split 1950"
22.02.201725.02.2017
27.02.2017
DVORANSKO OP PONIKVA - 12
5Tenis Klub Ponikve
01.03.201704.03.2017
07.03.2017
DVORANSKO OP NACIONALNOG TENISKOG CENTRA - 12
5Nacionalni teniski centar32/32/0 (M)
0/32/0 (Ž)
01.03.201704.03.2017
07.03.2017
DVORANSKO OP TK DALMACIJA - 12
3TK Dalmacija
08.03.201710.03.2017
13.03.2017
OP ZADRA - 12
7TK ZADAR 0832/32/8
08.03.201711.03.2017
13.03.2017
TT CUP - 12
5TK Ogulin0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
15.03.201717.03.2017
20.03.2017
OP SOLINA - 12
4TK Dalmacijacement Solin32/32/8
15.03.201718.03.2017
20.03.2017
DVORANSKO OP PONIKVA - 12
5Tenis Klub Ponikve
17.03.201719.03.2017
26.03.2017
31. MEMORIJAL SLAVOJA GREBLA - TE - 12
2TC Petalon Vrsar32/64/32
27.03.201701.04.2017
04.04.2017
MEMORIJAL DRAGICE ZOVKO - REGIONALNO PRVENSTVO ZAGREBA - 12
4ZTS Nacionalni teniski centar ZagrebRR64/32/8 (M)
RR48/24/8 (Ž)
30.03.201701.04.2017
02.04.2017
REGIONALNO PRVENSTVO TZIP-A - 12
4TK Rabac0/32/8
29.03.201701.04.2017
03.04.2017
OP METKOVIĆA - 12
7TK Metković0/32/8
06.04.201708.04.2017
11.04.2017
OP HRVOJA - 12
3TK Hrvoje Sesvete32/32/8
06.04.201708.04.2017
11.04.2017
OP GRADA VALPOVA-ALTRAD LIMEX KUP - 12
6TK ValpovoRR 32/16/8 (M)
RR 32/16/8 (Ž)
12.04.201714.04.2017
18.04.2017
GRILLOV MEMORIJAL - 12
3Hrvatski akademski teniski klub MladostRR64/32/16 (M)
RR48/32/16 (Ž)
19.04.201721.04.2017
24.04.2017
OP DALMACIJE - 12
3TK Stobreč32/32/8
19.04.201721.04.2017
24.04.2017
OP SAMOBORA - 12
4TK Samobor 1890RR 64/32/8
04.04.201729.04.2017
07.05.2017
CROATIA CUP - TE - 12
2TK Franjo Punčec Čakovec32/32/16
03.05.201705.05.2017
08.05.2017
MEMORIJAL VLADE ŽIVKOVIĆA - 12
3TK Iteam Zagreb32/32/8
03.05.201705.05.2017
08.05.2017
OP RUKAVCA - 12
5TK Rukavac 32/32/8
03.05.201705.05.2017
08.05.2017
OP OSIJEKA - 12
5TK Osijek32/32/8
10.05.201713.05.2017
18.05.2017
PRVENSTVO HRVATSKE - 12
1TK Franjo Punčec64/32/16 (M)
64/32/16 (Ž)
17.05.201719.05.2017
22.05.2017
MEMORIJAL VLADIMIRA PREŠECKOG - 12
4TK Chromos Zagreb32/32/8
24.05.201726.05.2017
29.05.2017
OP LOŠINJA - 12
4TK Lošinj-JadrankaRR64/32/8
24.05.201726.05.2017
29.05.2017
OP POŽEGE - 12
4Teniski klub Požega32/32/8
24.05.201726.05.2017
31.05.2017
PURGER KUP - 12
7TK Purger Zagreb 32/32/8
30.05.201702.06.2017
05.06.2017
OP ZADRA - 12
7TK ZADAR 0832/32/8
01.06.201703.06.2017
06.06.2017
OP PONIKVA - 12
7Tenis Klub Ponikve32/32/8
01.06.201703.06.2017
06.06.2017
OP ĐAKOVA - 12
3TK ĐakovoRR64/32/8
01.06.201703.06.2017
06.06.2017
OP RIJEKE - 12
3TK Kvarner RijekaRR64/32/8
07.06.201709.06.2017
12.06.2017
OP VRBOVCA - 12
5TK Vrbovec32/32/8
07.06.201709.06.2017
12.06.2017
OTVORENO GRADSKOPRVENSTVO SPLITA - 12
5Tk "Split 1950"32/32/8
14.06.201717.06.2017
20.06.2017
VINDI KUP - 12
4TK Varteks VaraždinRR48/24/8
21.06.201723.06.2017
26.06.2017
OP DUBROVNIKA - 12
7TK Dubrovnik32/32/8
22.06.201724.06.2017
27.06.2017
15. DIDON KUP - 12
5TK Didon ViroviticaRR48/24/8
28.06.201730.06.2017
03.07.2017
KUP MALOG MEDVJEDA - 12
7TENIS KLUB ZAPREŠIĆ32/32/8
30.06.201702.07.2017
05.07.2017
OP RAGUSE - 12
3TK Ragusa DubrovnikRR 64/32/16
02.07.201704.07.2017
07.07.2017
OP VELIKE GORICE - 12
7Iteam Velika GoricaRR64/32/8
05.07.201707.07.2017
11.07.2017
OP PREČKOG - 12
5TK Prečko Zagreb32/32/8
13.07.201714.07.2017
18.07.2017
LIMONA CUP - 12
5TK ZADAR 0832/32/8
13.07.201715.07.2017
18.07.2017
SAN SPIN CUP - 12
7TK SAN-SPIN32/32/8
20.07.201722.07.2017
25.07.2017
OP PUNČECA - 12
7TK Franjo Punčec ČakovecRR32/16/8
00.00.000022.07.2017
30.07.2017
ADRIATIC CUP - TE - 12
2TK Stobreč32/32/16
10.08.201712.08.2017
15.08.2017
MEMORIJAL IVANA PANŽIĆA - 12
3TK Makarska32/32/8
16.08.201718.08.2017
21.08.2017
KUP LAVIĆA - 12
6TK Dalmacijacement Solin32/32/8
17.08.201719.08.2017
22.08.2017
JUICY CUP 2017 - 12
6TK Concordia ZagrebRR 64/32/8 (M)
RR 48/24/8 (Ž)
23.08.201725.08.2017
28.08.2017
OP KARLOVCA - 12
4TK Karlovac32/32/8
26.08.201728.08.2017
30.08.2017
OP ŽUPA DUPROVAČKA - 12
6Tk Župa Dubrovačka
29.08.201701.09.2017
04.09.2017
OP POENA - 12
7TK Poen Makarska32/32/8
29.08.201701.09.2017
04.09.2017
OP OGULINA - 12
6TK Ogulin32/32/8
06.09.201708.09.2017
11.09.2017
OP SPLITA - 12
3Tk "Split 1950"32/32/8
06.09.201708.09.2017
11.09.2017
HARTMANN KUP - 12
5TK KoprivnicaRR48/24/8 (M)
RR32/16/8 (Ž)
07.09.201709.09.2017
12.09.2017
OP ĐAKOVA - 12
7TK ĐakovoRR64/32/8
13.09.201715.09.2017
19.09.2017
OP STOBREČA - 12
7TK Stobreč32/32/8
14.09.201716.09.2017
19.09.2017
OP TRNJA - 12
6DŠR TRNJE32/32/8
20.09.201722.09.2017
25.09.2017
ŠALATA OPEN - 12
7TK TOP SPIN32/32/8
20.09.201722.09.2017
25.09.2017
OP RAPCA - 12
3TK RabacRR32/16/8
21.09.201723.09.2017
26.09.2017
OP VALPOVA - 12
7TK ValpovoRR32/16/8
27.09.201729.09.2017
02.10.2017
OP RUDEŠA - 12
7TK Rudeš Zagreb32/32/8
04.10.201706.10.2017
09.10.2017
21. OP OPATIJE - 12
5TK Opatija32/32/8
11.10.201713.10.2017
16.10.2017
OP POMAKA - 12
7TK Pomak Split32/32/8
12.10.201714.10.2017
16.10.2017
OP VINKOVACA - 12
6Teniski klub Vinkovci32/32/8
13.10.201715.10.2017
18.10.2017
DVORANSKO OP NACIONALNOGTENISKOG CENTRA - 12
5Nacionalni teniski centar32/32/0 (M)
0/32/0 (Ž)