MOLIMO PRIJAVLJUJTE SE NA SVE TURNIRE PUTEM VAŠEG CROPIN PROFILA
 
Kalendar turnira u sezoni 2017 za kategoriju 16 SVI TURNIRI
LogoPrijava doOd/DoTurnirRangOrganizatorKv/GT/P (M/Ž)
11.01.201714.01.2017
16.01.2017
TT CUP - 16
3TK Ogulin0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
17.01.201721.01.2017
25.01.2017
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE - 16
2Nacionalni teniski centar"24/32/8 (M)
16/32/8 (Ž)"
25.01.201728.01.2017
30.01.2017
DVORANSKI ZAGI KUP - 16
3Tenis Klub Zagi0/32/0
15.02.201718.02.2017
20.02.2017
DVORANSKO OP SPLITA - 16
6TK Split 1950
15.02.201718.02.2017
20.02.2017
DVORANSKO OP PONIKVA - 16
7Tenis Klub Ponikve
22.02.201725.02.2017
28.02.2017
DVORANSKO OP NACIONALNOG TENISKOG CENTRA - 16
5Nacionalni teniski centar32/32/0 (M)
0/32/0 (Ž)
22.02.201725.02.2017
27.02.2017
DVORANSKO OP TK DALMACIJA - 16
3TK Dalmacija
01.03.201704.03.2017
06.03.2017
TT CUP - 16
5TK Ogulin0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
08.03.201710.03.2017
13.03.2017
DISCOVERY OPEN - 16
5TK Ragusa Dubrovnik32/32/8
08.03.201711.03.2017
14.03.2017
DVORANSKO OP VINKOVACA - 16
7Teniski klub Vinkovci
15.03.201717.03.2017
20.03.2017
21. OP OPATIJE - 16
3TK Opatija32/32/8
29.03.201731.03.2017
03.04.2017
POLLEO SPORT KUP - 16
4TK ZADAR 0832/32/8
30.03.201702.04.2017
09.04.2017
KVARNER JUNIOR OPEN - TE - 16
2TK Kvarner Rijeka64/64/32
05.04.201707.04.2017
10.04.2017
FORMA KUP - 16
4TK Varteks Varaždin32/32/8
12.04.201714.04.2017
16.04.2017
REGIONALNO PRVENSTVO IIP 16 - 16
4TK Kvarner32/32/8
11.04.201715.04.2017
18.04.2017
REGIONALNO PRVENSTVO ZAGREBA - 16
4ZTS Nacionalni teniski centar ZagrebRR64/32/8
RR48/24/8
03.05.201705.05.2017
08.05.2017
MEMORIJAL ZLATKA KNEŽEVIĆA - 16
4TK Đakovo32/32/8
03.05.201706.05.2017
09.05.2017
OP TRNJA - 16
4TK Chromos-Savica32/32/8
10.05.201712.05.2017
15.05.2017
OP ZADRA - 16
6TK ZADAR 0832/32/8
10.05.201712.05.2017
15.05.2017
OP SAMOBORA - 16
5TK Samobor 189032/32/8
24.05.201727.05.2017
01.06.2017
PRVENSTVO HRVATSKE - 16
1TK Samobor64/32/16 (M)
32/32/16 (Ž)
07.06.201709.06.2017
12.06.2017
MEMORIJAL BRAĆE FRIEDRICH - 16
4TK Koprivnica32/32/8
14.06.201717.06.2017
26.06.2017
ADRIATIC CUP - TE - 16
2TK Lošinj-Jadranka48/48/24 (M)
32/32/16 (Ž)
22.06.201725.06.2017
03.07.2017
MARIN ŠUICA JUNIOR OPEN - TE - 16
2TK Franjo Punčec Čakovec64/64/32
28.06.201730.06.2017
03.07.2017
SAN SPIN CUP - 16
5TK SAN-SPIN32/32/8
05.07.201707.07.2017
10.07.2017
ŠALATA OPEN - 16
3TK TOP SPIN32/32/8
12.07.201714.07.2017
17.07.2017
TROFEJ DALMACIJACEMENTA - 16
6TK Dalmacijacement Solin32/32/8
12.07.201714.07.2017
17.07.2017
OP MEDVEŠČAKA - 16
7TK Medveščak Zagreb32/32/8
16.08.201718.08.2017
21.08.2017
OP VRBOVCA - 16
7TK Vrbovec32/32/8
16.08.201718.08.2017
21.08.2017
OTVORENO GRADSKOPRVENSTVO SPLITA - 16
5Tk "Split 1950"32/32/8
29.08.201701.09.2017
05.09.2017
MEMORIJAL LEE HABUNEK - 16
6TK Vulpes32/32/8
07.09.201709.09.2017
12.09.2017
OP HRVOJA - 16
4TK Hrvoje Sesvete32/32/8
13.09.201715.09.2017
18.09.2017
OP POMAKA - 16
7TK Pomak Split32/32/8
13.09.201715.09.2017
18.09.2017
OP VARAŽDINA - 16
6TK Varaždin 118132/32/8
21.09.201723.09.2017
26.09.2017
OP PONIKVA - 16
5Tenis Klub Ponikve32/64/8
27.09.201729.09.2017
02.10.2017
OP RAPCA - 16
5TK Rabac32/32/8
12.10.201714.10.2017
17.10.2017
OP SPLITA - 16
5Tk "Split 1950"32/32/8
12.10.201714.10.2017
16.10.2017
DVORANSKO OP PONIKVA - 16
5Tenis Klub Ponikve0/48/0 (M)
0/32/0 (Ž)
19.10.201721.10.2017
24.10.2017
DVORANSKO OP OGULINA - TENNISTOUCH CUP - 16
5TK Ogulin0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)