Izdvajamo

Marin preokretom do 3. kola Cincinnatija
Srijeda - 15.08.2018.

Uspješan početak Marina Čilića na ATP Masters 1000 turniru u Cincinnatiju, 7. nositelj turnira je u dvoboju 2. kola (na startu bio slobodan) nakon tri seta slomio otpor Rumunja Mariusa Copila, 92. tenisača svijeta - 6:7(4), 6:4, 6:4.  Prvi hrvatski reket je sve mogao završiti u dva seta,

Volonteri, dobrodošli u Zadar na Davis Cup!

Kao što je već uobičajeno, veliki dio posla u organizaciji susreta Davis Cupa odradit će naši vrijedni volonteri. Želite li biti u tom društvu u polufinalnom susretu između Hrvatske i SAD-a od 14. do 16. rujna? Možete se prijaviti sad, i to preko sljedećeg linka:

Petra iznenadila Kasatkinu u Cincinnatiju

Nakon uspjeha u kvalifikacijama, Petra Martić napravila je novi korak na velikom WTA turniru u Cincinnatiju i u 1. kolu glavnog ždrijeba iznenadila 12. tenisačicu svijeta, Ruskinju Darju Kasatkinu - 4:6, 6:4, 6:3. Naša je igračica sredinom drugog seta bila u teškoj situaciji, gubila je 6:4 i

Borna projurio u 2. kolo Cincinnatija, slijedi Kyrgios
Utorak - 14.08.2018.

Odličan nastup Borne Ćorića na startu ATP Masters 1000 turnira u Cincinnatiju, 21-godišnji Zagrepčanin je u 1. kolu prepustio svega pet gemova ruskom kvalifikantu Daniilu Medvjedevu, 56. tenisaču svijeta - 6:2, 6:3 te mu tako ujedno uzvratio za uvjerljiv poraz u 1. kolu ovogodišnjeg

Hrvatska druga na završnom turniru Nations Challengea
Nedelja - 12.08.2018.

Hrvatska reprezentacija do 12 godina osvojila je na kraju drugo mjesto na završnom turniru Tennis Europe Nations Challengea u francuskom Biotu, naši su dječaci u finalnom susretu izgubili od Belgije s 3:0. Sebastien Cauhape pobijedio je nakon velike borbe Frana Rakonića (7:5, 1:6, 7:6(3)), a

Mate i Nikola bez finala u Kanadi

Niti jedan od dvojice hrvatskih aduta nije u subotu uspio dohvatiti završnicu parova na ATP Masters 1000 turniru u Torontu, i Mate Pavić i Nikola Mektić svoj su nastup završili u polufinalu. Mate i Austrijanac Oliver Marach (1. nositelji) su izgubili od Južnoafrikanca Ravena Klaasena i

Hrvatska u finalu Nations Challengea, za naslov protiv Belgije
Subota - 11.08.2018.

Hrvatska reprezentacija uzrasta do 12 godina izborila je u francuskom Biotu fiinale završnog turnira Tennis Europe Nations Challengea! U susretu za prvo mjesto u B skupini naši su dječaci svladali sastav domaćina Francuske s 2.1. Pobjednik je odlučen nakon pojedinačnih mečeva, gdje je Fran

Pavić i Mektić izborili polufinale u Torontu

Mate Pavić i Nikola Mektić u suradnji sa svojim austrijskim partnerima igrati će u polufinalu konkurencije parova na ATP Masters 1000 turniru u Torontu. Pavić i  Oliver Marach (1. nositelji) su u četvrtfinalu izbacili sedme nositelje, Nizozemca Jean-Juliena Rojera i Rumunja Horiu Tecaua -

Nadal zaustavio Marina u Torontu

Marin Čilić završio je nastup na ovogodišnjem izdanju ATP Masters 1000 turnira u Torontu, prvi hrvatski reket izgubio je četvrtfinalni susret protiv najboljeg tenisača svijeta Rafaela Nadala, nakon dva sata i 19 minuta igre bilo je 2.6, 6:4, 6:4 za legendarnog Španjolca.  Marin je

Marin u četvrtfinalu Toronta, uvjerljiv protiv Schwartzmana
Četvrtak - 09.08.2018.

Samo 71 minuta bila je potrebna Marinu Čiliću za prolaz u četvrtfinale ATP Masters 1000 turnira u Torontu, naš najbolji reket je u dvoboju osmine finala prepustio svega pet gemova 12. tenisaču svijeta, Argentincu Diegu Schwartzmanu - 6:3, 6:2. Marin (zabio pet asova uz 59 posto pogođenog prvog