Izdvajamo

Borna preko Younga do 3. kola Winston-Salema
Utorak - 22.08.2017.

Nakon ranog prošlotjednog oproštaja u Cincinnatiju, Borna Ćorić izborio je nastup u 3. kolu ATP turnira iz Serije 250 u Winston-Salemu, 20-godišnji Zagrepčanin (14. nositelj) je u 1. kolu bio slobodan, a u drugom je u tri seta svladao 57. tenisača svijeta, ljevorukog Amerikanca Donalda Younga

Mirjana pobijedila nakon 3 mjeseca, u 2. kolu New Havena
Nedelja - 20.08.2017.

Nakon šest uzastopnih poraza i tri mjeseca bez pobjede, Mirjana Lučić-Baroni prekinula je crni niz na WTA turniru u New Havenu koji se na tvrdoj podlozi igra za nagradni fond od 776.000 dolara. Naša je igračica svladala Estonku Anett Kontaveit (28. na WTA listi) u tri seta - 6:4, 6:7(3), 6:3

Kyrgios zaustavio Karlovića u Cincinnatiju
Petak - 18.08.2017.

Australac Nick Kyrgios zaustavio je Ivu Karlovića u dvoboju osmine finala ATP Masters 1000 turnira u Cincinnatiju, 23. tenisač svijeta slavio je u tri seta - 4.6, 7:6(6), 6:3 nakon dva sata igre. Ivo je do osvajanja prvog seta stigao breakom u devetom gemu, a u drugom je setu u tri navrata bio

Karlović srušio Tsongu, u 3. kolu Cincinnatija
Srijeda - 16.08.2017.

Jo-Wilfriedu Tsongi očito nikako ne odgovara igra Ive Karlovića, 12. tenisač svijeta izgubio je u utorak treći od četiri međusobna sraza sa Divom sa Šalate. U drugom kolu ATP Masters 1000 turnira u Cincinnatiju 38-godišnji Zagrepčanin slavio je u dva seta - 6:4, 7:6(9). Bio je to vrlo

Bornin oproštaj od Cincinnatija, Gruzijac ponovo uspješniji
Utorak - 15.08.2017.

Borna Ćorić brzo je završio ovogodišnji nastup na ATP Masters 1000 turniru u Cincinnatiju, 20-godišnji Zagrepčanin u prvom je kolu izgubio od Gruzijca Nikoloza Basilašvilija, 65 tenisača svijeta - 6:3, 7:6(5). Bio je to peti poraz našeg igrača u šest posljednjih dvoboja. Tijekom meča je

Ana pala protiv Cibulkove uz 71 neprisiljenu pogrešku

Slovakinja Dominika Cibulkova pobjedila je Anu Konjuh u uvodnom nastupu na WTA turniru u Cincinnatiju, bilo je 5:7, 7:5, 6:2 za 11. tenisačicu svijeta, koja je meč proekrenula u završnici drugog seta. Naime, imala je mlada Dubrovkinja kod 4:4 u drugom setu dvije vezane break-lopte (15:40) za

Donna posustala protiv ‘sretne gubitnice’

Nakon uspjeha u kvalifikacijama, Donna Vekić poražena je u 1. kolu velikog WTA turnira u Cincinnatiju, našu je tenisačicu pobijedila 'sretna gubitnica' iz kvalifikacija, Ruskinja Natalia Vihljanceva (64. igračica na WTA listi) i to u tri seta - 6:3, 2:6, 6:3. Nakon poravnjanja u setovima,

Mirjana bez pobjede i u Cincinnatiju

Mirjan Lučić-Baroni ostaje bez pobjede i na velikom WTA turniru u Cincinnatiju, naša je tenisačica peti put zaredom poražena u 1. kolu. Ovog je puta uspješnija od nje bila Španjolka Carla Suarez Navarro, 32 tenisačica svijeta, koja ju je svladala u dva seta - 6:3. 7:5. Bio je to njihov

Doktor Ivo preskočio Veselog, slijedi Tsonga
Ponedjeljak - 14.08.2017.

Doktor Ivo ponovo pobjeđuje! Nakon nekoliko lošijih tjedana, prekida s trenerom i preskakanja nastupa  Montrealu, Ivo Karlović vratio se turnirima na ATP Masters 1000 turniru u Cincinnatiju gdje je u 1. kolu svladao Čeha Jirija Veselog, 52. tenisača svijeta u tri seta - 6:3, 3:6, 7:5. Ivo

Dodig i Bopanna bez krune Montreala
Nedelja - 13.08.2017.

Ivan Dodig nije uspio obraniti naslov na Rogers Cupu, u finalu ATP Masters 1000 turnira u Montrealu on i Indijac Rohan Bopanna poraženi su od francuskog dvojca Pierre-Hugues Herbert/ Nicolas Mahut i to nakon tri seta - 6:4 3:6, 10:6. Za oba je para jedan break bio dovoljan za osvajanje setova, a u