Izdvajamo

Dobre vijesti iz HTS-a - nesporazumi izglađeni
Četvrtak - 18.05.2017.

Nekoliko mjeseci nakon umalo osvojenog Davis Cupa, gdje nas je pratio peh ozljede koljena našeg za velike rezultate nezamjenjivog Borne Ćorića, i vrućih tonova zbog izostavljanja Ćorića iz tima koji se suprotstavio Argentini, Borna, izbornik Željko Krajan i predsjednik HTS-a Franjo Luković

Marin u osmini finala Rima, projurio pored Harrisona
Utorak - 16.05.2017.

Ekspresno obavljen zadatak Marina Čilića u drugom kolu ATP Masters 1000 turnira u Rimu, prvi hrvatski reket (šesti nositelj) je u dva seta - 6:3, 6:2 slavio nad 25-godišnjim Amerikancem Ryanom Harrisonom, 42. tenisačem svijeta. Marin je u oba seta u prvim gemovima oduzimao suparnikov servis, a

Mirjana predajom Šarapove do 3. kola Rima

Mirjana Lučić-Baroni igrati će u 3. kolu velikog WTA turnira u Rimu nakon što joj se kod rezultata 6.4, 3:6, 1:2 zbog ozljede butnog mišića susret predala Maria Šarapova. Najbolja hrvatska igračica osvojila je prvi set nakon breaka u prvom gemu, u drugom se, baš kao i za njihovog nedavnog

Donna ispala u Rimu nakon dramatične završnice
Ponedjeljak - 15.05.2017.

Nakon dvije pobjede u kvalifikacijama, Donna Vekić nije uspjela nastaviti niz u glavnom ždrijebu velikog WTA turnira u Rimu, nju je u prvom kolu nakon dramatične završnice svladala 24. tenisačica svijeta, Francuskinja Caroline Garcia - 7:6(2), 3:6, 7:6(6). Bio je to meč u kojem su odlučili

Mirjana prvi put bolja od Šafarove, slijedi Šarapova

Odlične formu u 2017. godini Mirjana Lučić-Baroni potvrdila je i na startu velikog WTA turnira u Rimu, prva hrvatski igračica po prvi je put u karijeri u petom pokušaju svladala Čehinju Lucie Šafarovu (38. na WTA listi) i to nakon tri seta - 7:5, 4:6, 6:3. Mirjana je osvojila prvi set nakon

Thiem nadigrao Bornu u Madridu, uzvrat za Miami
Petak - 12.05.2017.

Nakon pobjede nad prvim tenisačem svijeta Andyjem Murrayem, Borna ćorić nije uspio nparaviti korak dalje u četvrtfinalu ATP Masters 1000 turnira u Madridu, trećeg hrvatskog igrača u odličnom je nastupu svladao deveti tenisač svijeta, Austrijanac Dominic Thiem (6:1, 6:4) te mu tako uzvratio

Borna u četvrtfinalu Madrida, pao i Andy Murray!
Četvrtak - 11.05.2017.

Novi uspjeh fantastičnog Borne Ćorića u Madridu! Mladi Zagrepčanin izborio je četvrtfinale ATP Masters 1000 turnira u glavnom španjolskom gradu uvjerljivom pobjedom protiv prvog tenisača svijeta Andyja Murraya - 6:3, 6:3 (!) .I to kao prvi 'sretni gubitnik' iz kvalifikacija kojem je pošlo za

Zverev treći put zaredom bolji od Marina
Srijeda - 10.05.2017.

Marin Čilić završava nastup na ATP Masters 1000 turniru u Madridu u 2. kolu, Alexander Zverev postaje 'crna mačka' prvog hrvatskog reketa - 20-godišnji Nijemac stigao je u četvrtom međusobnom dvoboju do treće uzastopne pobjede protiv našeg tenisača. U meču koji je potrajao gotovo do

Ivo bez rješenja za Dimitrova

Ivo Karlović neće zaigrati u osmini finala ATP Masters 1000 turnira u Madridu, 38-godišnji Zagrepčanin u 2. kolu nije našao rješenje protiv Bugarina Grigora Dimitrova, 12. tenisač svijeta slavio je u dva seta - 6:3, 7:5, što je potpuno isti rezultat kao i u njihovom posljednjem dvoboju u

Borna u 3. kolu Madrida, slijedi Murray

Odlično izdanje Borne Ćorića u 2. kolu ATP Masters 1000 turnira u Madridu, mladi je Zagrepčanin u dva seta (7:5, 6:4) riješio 26-godišnjeg Francuza Pierre-Hugues Herberta, 88. igrača na ATP listi. Po jedan break u svakom setu (u prvoj dionici u 12. gemu, u drugoj u petom gemu) bili su Borni