Izdvajamo

Dr. Ivo u polufinalu Beča!
Ponedjeljak - 05.12.2016.

Ivo Karlović nastavlja pohod na ATP turniru iz Serije 500 u Beču, u petak je izborio polufinale nakon pobjede nad 20-godišnjim Rusom Karenom Hačanovim (63. na ATP listi) - 6:7(5), 7:6(5), 6:3. Bio je to dvoboj u kojem je Div sa Šalate bio na rubu poraza, u tie-breaku drugog seta imao je

Marin bolji od pobjednika Moskve, za polufinale protiv Granollersa

Marin Čilić izborio je četvrtfinale ATP turnira iz Serije 500 koji se u švicarskom Baselu igra za nagradni fond od 2,15 milijuna eura, prvi hrvatski reket na impresivan je način svladao Španjolca Pabla Carrena Bustu, 32 tenisača svijeta i prošlotjednog pobjednika ATP turnira u Moskvi - 6:0,

Ivo s 33 asa do bečkog četvrtfinala, Džumhur servirao za pobjedu

Ivo Karlović igrati će u četvrtfinalu Beča! Damir Džumhur (BiH), 92. tenisač svijeta, bio je na korak do iznenađenja dana - u trećem je setu dvoboja 2. kola kod 5:4 servirao za pobjedu protiv Diva sa Šalate, no u nastavku je viđen Ivin preokret za pobjedu od 7:6(6), 4:6, 7:6(5). Hrvatski

Marin u 2. kolu Basela, Južnij bez izgleda

Svega 66 minuta igre trebalo je Marinu Čiliću za prolaz u 2. kolo ATP turnira Serije 500 u Baselu (dvorana - tvrda podloga, nagradni fond 2,15 milijuna eura), prvi hrvatski reket na startu je ispustio tek šest gemova protiv Rusa Mihaila Južnija - 6:4, 6:2. Marin (4. nositelj) je ubacio 11 asova,

Ivo u 2. kolu Beča, bolji od Johnsona

Lijepa pobjede Ive Karlovića na otvaranju ATP turnira iz Serije 500 u Beču (dvorana - tvrda podloga, nagradni fond 2,47 milijuna eura), Div sa Šalate na tribine je poslao Amerikanca Stevea Johnsona (31. na ATP listi) nakon pobjede u dva seta - 7:6(5), 6:3. Ivo (8. nositelj) je ubacio 16 asova te

Donna pobjednica Sharm El Sheikha, povratak među 100 najboljih

Donna Vekić osvojila je ITF turnira koji se u egipatskom Sharm El Sheikhu igrao za nagradni fond od 100.000 dolara (tvrda podloga), ona je u finalnom dvoboju svladala Španjolku Saru Sorribes Tormo i to nakon tri seta - 6:2, 6:7(7), 6:3.  Osječanki je to prvi profesionalni naslov nakon

Noa pobjednica u Rabatu

Noa Krznarić pobjednica je ITF juniorskog turnira 4. kategorije u marokanskom Rabatu - 13-godišnja Zagrepčanka, koja je nastupila s pozivnicom organizatora, na putu do naslova nije izgubila niti jedan set. U finalnom je dvoboju svladala 1. nositeljicu, 15-godišnju Sadu Nahimanu iz Burundija -

Del Potro jači od Karlovića, prilika za uzvrat u Zagrebu

Juan Martin Del Potro bio je previsoka prepreka za Ivu Karlovića u četvrtfinalu ATP turnira iz Serije 250 u Stockholmu, argentinski je tenisač slavio u dva seta - 6:3, 6:4. Ivo je u dva navrata gubio svoj servis - u 1. gemu prvog te u 7. gemu drugog seta. Najveću priliku za break Div sa Šalate

Svitolina prejaka za Konjuh

Ana Konjuh nije se uspjela plasirati u polufinale velikog WTA turnira koji se igra u Moskvi, Ukrajinka Elina Svitolina (15. na WTA listi) bila je u četvrtfinalu prejaka za najbolju hrvatsku tenisačicu svladavši je uvjerljivo u dva seta - 6:1, 6:1. Ana će nakon nastupa u Moskvi prvi put u

U prvih 16 sati prodano 60 posto raspoloživih ulaznica za finale

Iako od početka prodaje ulaznica za finalni susret Svjetske skupine Davis Cupa između Hrvatske i Argentine (Arena Zagreb, od 25. do 27. studenog) nisu prošla ni 24 sata, čini se da će sve raspoložive karte naći vlasnike vrlo brzo. U prvih 16 sati prodano je 60% od svih kompleta koji će