Izdvajamo

Hrvatska protiv Rusije ili Poljske
Ponedjeljak - 28.10.2013.

Hrvatska Davis Cup reprezentacija će od 4. do 6. travnja 2014. godine igrati u gostima ili protiv Rusije ili protiv Poljske, odlučeno je na ždreijbu u Londonu. Bit će to susret 2. kola Prve skupine u euroafričkoj zoni, jer je hrvatska reprezentacija, temeljem plasmana na rang listi

Anti dvostruka kruna u Lagosu
Subota - 26.10.2013.

Uspješan tjedan u Lagosu Ane Pavić okončao je naslovom. Nakon što je tjedan ranije izgubio od Borne Ćorića finale Futuresa u ovom nigerijskom gradu, sve mu se vratilo sedam dana kasnije, ovaj je put on slavio u finalu i to protiv Indijca Jeevana Nedunchezhiyana - 6:4, 6:3. Ovo je Anti treći

Borni četvrti Futures u karijeri!
Subota - 19.10.2013.

Borna Ćorić stigao je do 4. ovogodišnjeg naslova na Futuresima! Nakon slavlja u Bournemouthu te Antalyji (u dva navrata), 16-godišnji Zagrepčanin sve je ponovio i na Futuresu u Lagosu gdje je u hrvatskom finalu pobijedio Antu Pavića - 6:4, 6:3. Borni je ovo najveći dosadašnji uspjeh s

Mirjana nakon tri godine do novog naslova
Nedelja - 13.10.2013.

Mirjana Lučić-Baroni (31) više je od tri godine (Albuquerque 2010.) morala čekati na novi profesionalni naslov. Dočekala ga je u listopadu 2013. u francuskom Joue-Les-Toursu (dvorana-tvrda podloga, nagradni fond 50.000 dolara) nakon što je u finalu pobijedila Belgijku An Sophie Mestach -

Mektić pobjednik Solina, 13. naslov na Futuresima

Dva tjedna nakon osvajanja Futuresa u Sokobanji, Nikola Mektić dobru je formu okrunio novim naslovom na Futuresu u Solinu (zemljana podloga, 10.000 dolara). Zagrepčanin je u hrvatskom finalu pobijedio Matu Delića (7:6(5), 7:6(2)) za 13. osvojeni Futures u karijeri. Bio je to ujedno njihov drugi

Mate Pavić do 2. naslova na Futuresima

Mate Pavić osvojio je Futures koji se za nagradni fond od 10.000 dolara (tvrda podloga) igrao u turskoj Antalyji, 20-godišnji Splićanin je u finalnom dvoboju lako riješio Austrijanca Dennisa Novaka - 6:4, 6:2. hrvatskom je reprezentativcu ovo drugi naslov na Futuresima u karijeri, lani je slavio

Dodig i Melo osvojili Šangaj, nadomak nastupa u Londonu!

Ivan Dodig i Marcelo Melo pobjednici su Šangaja! Njih su dvojica u finalu ovog ATP Masters 1000 turnira nakon tri seta pobijedili Španjolce Davida Marrera i Fernanda Verdasca - 7:6(2), 6:7(6), 10:2. To je Ivanu prvi ATP naslov u karijere u paru (Brazilcu 12.) i daleko najveći uspjeh nakon finala

Ivan Dodig prvi put u TOP-u 30!
Ponedjeljak - 07.10.2013.

Nakon polufinalnog nastupa na ATP turniru iz Serije 500 u Tokiju, Ivan Dodig zabilježio je skok od pet mjesta na ATP listi te je prvi put u karijeri ušao u društvo 30 najboljih tenisača svijeta - trenutačno je na 29. poziciji. Ivanov dosadašnji najbolji renking bila je 32. pozicija i to u

Hrvatska Fed Cup reprezentacija će igrati u Budimpešti
Četvrtak - 26.09.2013.

Međunarodni teniski savez (ITF) je u četvrtak objavio lokacije za turnire Prve skupine Fed Cupa, koji će biti održani od 3. do 9. veljače 2014. godine. Među sudionicima u euroafričkoj zoni bit će i Hrvatska, koja će priliku za proboj u viši rang tražiti u Budimpešti.Na tom turniru

Iva osvojila Budvu za treći naslov karijere
Nedelja - 22.09.2013.

Iva Mekovec pobjednica je ITF turnira tenisačica koji se u Budvi (zemljana podloga) igrao za nagradni fond od 10.000 dolara. Ona je u finalnom susretu slavila protiv Katarine Jokić (BiH) - 6:0, 1:6, 6:3, a u tom je dvoboju ujedno izgubila i jedini set na turniru. Nakon Osijeka i Trsta 2012. godine