Izdvajamo

Ana na startu izgubila od Cornet
Utorak - 30.06.2015.

Ana Konjuh od petero hrvatskih predfstavnika poražena u 1. kolu ovogodišnjeg Wimbledona - 17-godišnja Dubrovkinja, koja je lani iz kvalifikacija stigla do 3. kola 'turnira svih turnira', izgubila je susret od Francuskinje Alize Cornet - 6:2, 6:2. Ani je ovom prilikom potpuno zakazao servis

Fantastični Borna maratonom do prve pobjede na Wimbledonu!

Velik dan za Bornu Ćorića na otvaranju wimbledonskog turnira! Mladi Zagrepčanin je u prvom nastupu u karijeri na travi All England Cluba dohvatio i prvu pobjedu, nakon gotovo četiri sata igre i maratonskih pet setova pronašao je put do pobjede protiv favoriziranog Ukrajinca Sergija Stahovskog

Ivo prošao Ymera, slijedi Dolgopolov

Ivo Karlović plasirao se očekivano u 2. kolo ovogodišnjeg Wimbledona nakon pobjede nad švedskim kvalifikantom Eliasom Ymerom - 6:7(2), 6:2, 6:4, 7:6(2). Ivo je u pobjedu ugradio 42 asa (dopustio suparniku svega jednu break-loptu - neiskorištenu), a tri je puta tijekom meča Ymeru oduzimao

Mirjana šesti put u 2. kolu Wimbledona

Mirjana Lučić-Baroni šesti će put u karijeri igrati u 2. kolu Wimbledona. Na startu turnira, koji je prvi put pohodila još daleke 1998. godine, Mirjana je nakon teškog meča izborila pobjedu protiv Kazahstanke Jaroslave Švedove - 7:5, 6:7(5), 7:5. Iako je u trećem setu gubila 3:1, naša je

Marin pobjedom otvorio Wimbledon!
Ponedjeljak - 29.06.2015.

Marin Čilić uspješno je otvorio nastup na ovogodišnjem Wimbledonu, prvi hrvatski reket u prvom je kolu u tri seta - 6:3, 6:2, 7:6(4) prošao japanskog kvalifikanta Hirokija Moriyu, 174. na ATP listi. Marin je problema imao jedino u trećem setu, kad je Japanac vratio break i kod 5:4 0:30 bio na

Marin i Ivo protiv kvalifikanata, Borna na Stahovskog
Petak - 26.06.2015.

Poznat je ždrijeb ovogodišnjeg Wimbledona, hrvatski će tenis imati petero predstavnika - tri tenisača i dvije tenisačice. Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić ima status devetog nositelja, te će u 1. kolu igrati protiv japanskog kvalifikanta Hirokija Moriye (147. na ATP listi), Ivo

Osječani uvjerljivo do naslova
Srijeda - 24.06.2015.

Igrači TK Osijeka ovogodišnji su pobjednici Prve hrvatske lige. Nakon domaće pobjede od 5:0, Osijek je i u drugom susretu u Zagrebu svladao momčad zagrebačkih Ponikvi s 4:1. Jedinu pobjeda za domaći sastav izborio je Dino Marcan protiv Ivana Bjelice. Tako su Osječani uzvratili Ponikvama

Federer zaustavio Karlovića u Halleu
Subota - 20.06.2015.

Drugi tenisač svijeta Roger Federer zaustavio je Ivu Karlovića u polufinalu ATP turnira iz Serije 500 u njemačkom Halleu (tvrda podloga), Švicarac je slavio nakon dva tie-breaka - 7:6(3), 7:6(4). Bio je to njihov 14. međusobni susret i 13. pobjeda Federera. Ivo tijekom cijelog turnira nije

Ivo protiv Berdycha do rekordnih 45 asova i polufinala Hallea!
Petak - 19.06.2015.

Novi rekord u režiji Ive Karlovića! Div sa Šalate je u četvrtfinalnoj pobjedi u Halleu protiv 6. tenisača svijeta Tomasa Berdycha (7:5, 6:7(8), 6:3) ubacio čak 45 asova čime je srušio svjetski rekord u broju ubačenih asova u ATP mečevima na dva dobijena seta. Dosadašnji su rekord

Troicki ponovo koban za Marina
Četvrtak - 18.06.2015.

Baš kao i tjedan dana ranije na ATP turniru u Stuttgartu (polufinale), Viktor Troicki ponovo se i na ATP turniru iz Serije 500 u londonskom Queen's Clubu pokazao kobnim za Marina Čilića, srpski je tenisač u 2. kolu slavio u tri seta - 6:7(8), 6:2, 6:3.