Mektić i Škugor u četvrtfinalu Wimbledona, među osam i Pavić
Ponedjeljak - 10.07.2017.

Hrvatski će tenis imati čak trojicu igrača u četvrtfinalu konkurencije muških parova na ovogodišnjem Wimbledonu, uspjelo je to Nikoli Mektiću i Franku Škugoru, te Mati Paviću koji igra s Austrijancem Oliverom Marachom. Mektić (na slici) i Škugor u trećem su kolu svladali

Marin projurio u četvrtfinale, savršeno izdanje protiv Španjolca

Marin Ćilić četvrtu će godinu zaredom igrati u četvrtfinalu Wimbledona! Najbolji hrvatski tenisač odigrao je u osmini finala gotovo savršen meč protiv Španjolca Roberta Bautiste Aguta (19. na ATP listi) prepustivši mu svega šest gemova - 6:2, 6:2, 6.2 te je tako i dalje bez izgubljenog

Ana bez četvrtfinala Wimbledona, Venus prejaka

Ana Konjuh nije se uspjela probiti u četvrtfinale wimbledonskog turnira, 19-godišnju Duborovkinju je u dvoboju osmine finala pobijedila peterostruka pobjednica turnira i 11. tenisačica svijeta Venus Williams - 6:3, 6:2. Ana se držala do 3:3 u prvom setu, zatim izgubila svoj servis i do kraja

Rybarikova prekinula Petrin niz

Slovakinja Magdalena Rybarikova, 87. tenisačica svijeta,prekinula je niz Petre Martić na ovogodišnjem Wimbledonu, nakon šest pobjeda (tri u kvalifikacijama) naša je igračica u osmini finala poražena u tri seta - 6:4, 2:6, 6:3. Petra je imala priliku za osvajanje prvog seta u kojem je povela s

Viktor Galović do naslova u Italiji
Nedelja - 09.07.2017.

Viktor Galović pobjednik je ATP Challengera koji se tvrdoj podlozi u talijanskom Recanatiju igrao za nagradni fond od 43.000 eura, hrvatski je tenisač do svog prvog naslova na Challengerima stigao nakon finalne pobjede nad Mirzom Bašićem iz BiH (163. na ATP listi) - 7:6(3), 6:4. Viktor, koji je

Anino dvostruko slavlje u paru, pobijedili i Mate i Ivan
Subota - 08.07.2017.

Nove pobjede naših predstavnika u konkurenciji parova na ovogodišnjem Wimbledonu. Ana konjuh bila je u subotu dvostruko uspješna - prvo je u paru s Brazilkom Beatriz Haddad Maijom u 2. kolu svladala Španjolke Laru Arruabarrenu i Arantxu Parru Santonju (6:4, 4:6, 6:0), da bi kasnije s Nikolom

Fantastična Petra nastavila niz, izborila osminu finala!

Petra Martić pridružila se Marinu Čiliću i Ani Konjuh u osmini finala Wimbledona! Hrvatska tenisačica nastavila je pobjednički niz iz kvalifikacija i protiv Kazahstanke Zarine Diyas (130. na WTA listi) slavila nakon dva seta - 7:6(6), 6:1. Bio je to meč u kojem je sve odlučeno u prvom setu -

Mektić i Škugor u 3. kolu, dalje i Dodig i Šančić
Petak - 07.07.2017.

Hrvatski tenisači u Wimbledonu nastavljaju s odličnim igrama u konkurenciji parova, u petak su 3. kolo dohvatili Nikola Mektić i Franko Škugor, koji su izbacili 15. nositelje, Čileanca Julija Peraltu i Argentinca Horacija Zeballosa (6:7(5), 7:6(2), 6:4, 6:4), Antonio Šančić (on i Francuz

Ana preko Cibulkove do osmine finala!

Ana Konjuh prvi će put u karijeri igrati u osmini finala wimbledonskog turnira, 19-godišnja Dubrovkinja je u 3. kolu izbacila 9. tenisačicu svijeta, Slovakinju Dominiku Cibulkovu nakon tri seta -  7:6(3), 3:6, 6:4 te joj tako uzvratila za lanjski poraz u Roland Garrosu. Ključan je bio

Marin u 2. tjednu Wimbledona, slijedi Bautista Agut

Marin Čilić nastavlja pohod na Wimbledonu, naš najbolji tenisač šesti je put u karijeri dohvatio nastup u drugom tjednu najvećeg svjetskog turnira. Ponovo je odradio posao bez izgubljenog seta - u trećem je kolu s 6:4, 7:6(3), 6:4 svladao 26. nositelja, Amerikanca Stevea Johnsona. Bio je to