Izdvajamo

Marin Čilić u Moskvi do 13. naslova karijere!
Nedelja - 19.10.2014.

Marin Čilić pobjednik je ATP turnira u Moskvi! U finalnom susretu najbolji hrvatski tenisač svladao je 16. tenisača svijeta, Španjolca Roberta Bautistu Aguta u dva seta - 6:4, 6:4 za 13. naslov karijere i četvrti naslov u 2014. (Zagreb, Delray Beach, US Open). Marin je drugi hrvatski pobjednik

Marin i matematički osigurao London
Subota - 18.10.2014.

Nakon Gorana Ivaniševića i Ivana Ljubičića Marin Čilić treći je Hrvat koji je izborio nastup na ATP Mastersu te će od 9. do 16. studenog biti dio elitnog društva u Londonu. Uz prvog hrvatskog pobjednika US Opena nastup na skupu najbolje osmorice već su ranije matematički izborili Novak

Duje Kekez osvojio Bol!
Subota - 27.09.2014.

Za dvostruko hrvatsko slavlje u Bolu pobrinuo se Duje Kekez koji je osvojio Futures koji se igrao za nagradni fond od 10.000 dolara, on je u finalnom susretu lako nadvisio Čeha Jana Šatrala - 6:3, 6:0. Duji je ovo ukupno trećo osvojeni Futures u karijeri, drugi ove godine.

Tena Lukas u Bolu do prvog profesionalnog naslova

Tena Lukas (19) stigla je do prvog profesionalnog naslova! Hrvatska je igračica u finalnom susretu ITF turnira tenisačica u Bolu nagradnog fonda 10.000 dolara uvjerljivo svladala Čehinju Petru Rohanovu prepustivši joj svega jedan gem - 6:0, 6:1. Tena je u Bolu stigla do dvostruke krune s obzirom

Borna osvojio Challenger u Izmiru!
Nedelja - 21.09.2014.

Borna Ćorić - pobjednik Izmira! Mladi je Zagrepčanin stigao je do svog prvog naslova na Challengerima, u finalu jakog turnira u turskom Izmiru nagradnog fonda 106.500 eura Borna je svladao 1. nositelja, Tunižanina Maleka Jazirija (94. na ATP listi) - 6:1, 6:7(7), 6:4 nakon gotovo dva sata i 40

Davis Cup: Hrvatska u ožujku gostuje u Srbiji
Četvrtak - 18.09.2014.

Hrvatska Davis Cup reprezentacija će u 1. kolu Svjetske skupine sljedeće godine gostovati u Srbiji, odlučeno je izvlačenjem u Dubaiju. Hrvatska nije bila među nositeljima, koji su određeni na temelju plasmana na aktualnoj rang listi Davis Cupa, na kojoj trenutno zauzima 14. mjesto, pa nije

Marin kod Predsjednika Josipovića
Utorak - 16.09.2014.

Predsjednik Republike Hrvatske Ivo Josipović primio je hrvatske teniske reprezentativce Marina Čilića i Matu Delića te vodstvo Hrvatskog teniskog saveza po povratku iz Amsterdama gdje je naša reprezentacija u daviosvu kupu svladala Nizozemce. Predsjednik se posebno obratio Marinu Čiliću,

Čilić donio pobjedu za Svjetsku skupinu, Delić sjajan i u porazu
Nedelja - 14.09.2014.

Hrvatski tenisači vratili su se u Svjetsku skupinu! Nakon godinu dana izbivanja opet su u elitnom razredu Davis Cupa, a to su izborili pobjedom protiv Nizozemske u Amsterdamu 3-2. Bilo je napeto, domaćin je opasno zaprijetio preokretom, no Marin Čilić nije dopustio iznenađenje. Najprije je

Mirjani WTA naslov nakon 16 godina!

Nakon više od 16 godina i WTA turnira u Bolu 32-godišnja Mirjana Lučić-Baroni ponovo je pobjednica na WTA Touru! Ovaj događaj za tenisku povijest dogodio se u kanadskom Quebecu (tvrda podloga, nagradni fond 250.000 dolara) gdje je u finalnom susretu hrvatska igračica pobijedila 1. nositeljicu,

Iva Mekovec osvojila Bol!

Iva Mekovec osvojila je ITF turnir tenisačica koji seu Bolu igrao za nagradni fond od 10.000 dolara (tvrda podloga). Mekovec je u hrvatskom finalu bila bolja od Jane Fett - 6:4, 6:1. Zagrepčanka (17) se držala do 4:4 u prvom setu, a zatim je dvije godine starija Čakovčanka uspjela pronaći put