Novosti

Škugor do četvrtfinala
Nedelja - 21.04.2013.

Challenger u Meksiku (35.000 $) MEXICO CITY - Franko Škugor je iz kvalifikacija izborio plasman među osam najboljih na Challengeru koji se održavao na tvrdoj podlozi u meksičkoj metropoli...Hrvatski tenisač šokirao je u prvom kolu prvog nositelja Yen Hsun Lua iz Tajvana, a potom je pobjedom

Mesaroš ipak bez finala

ITF Futures u Egiptu (10.000 $) SHARM EL SHEIKH - Kristijan Mesaroš izabrao je poznato egipatsko ljetovalište za skupljanje bodova i nije pogriješio, imao je solidan tjedan na turniru zemljane podloge...Uz gubitak svega devet gemova pronašao je put do polufinala solidno jakog Futuresa. Tamo mu

Izgubile u osmini finala

ITF Futures u Hrvatskoj (10.000 $) ŠIBENIK - Na tradicionalnom turniru Solaris Šibenik Open 2013. godine nije bilo uspjeha za hrvatske tenisačice...Najbolje rezultate u pojedinačnoj konkurenciji ostvarile su Mariana Dražić i Neda Koprčina. Naše predstavnice poražene su u mečevima osmine

Veić bez polufinala
Subota - 20.04.2013.

Challenger u Brazilu (35.000 $) SANTOS - Antonio Veić nije se uspio plasirati među četiri najbolja tenisača na Challengeru koji se održavao na zemljanoj podlozi u Južnoj Americi...Gastao Elias, 133. tenisač svijeta, pobijedio je povremenog hrvatskog reprezentativca u dva seta. Bio je to

Gasquet bolji od Marina
Petak - 19.04.2013.

ATP Masters 1000 turnir u Monaku MONTE CARLO - Točno 100 minuta trebalo je Richardu Gasqueta za prolaz u četvrtfinale, odnosno da pobijedi Marina Čilića u njihovom prvom službenom meču na Touru...Francuz je poveo 3-1 u prvom setu, Marin se vratio, ali je kod 5-6 iznimno loše servirao i tako

Čilić lako u 3. kolo
Srijeda - 17.04.2013.

ATP Masters 1000 turnir u Monaku MONTE CARLO - Najbolji hrvatski tenisač lako je pobijedio Kevina Andersona u meču drugog kola trećeg turnira sezone iz serije ATP 1000...Samo 74 minute trebale su Marinu Čiliću na terenu broj tri. U njihovom trećem međusobnom susteu Međugorac je upisao i

Čilić dalje, Dodig ispao
Utorak - 16.04.2013.

ATP Masters 1000 turnir u Monaku MONTE CARLO - Marin Čilić izborio je plasman u drugo kolo milijunskog turnira u Monaku, ali nije mu se pridružio Ivan Dodig koji je izgubio u dva seta na startu turnira...Marin je malo zakomplicirao meč prvog kola. Uz čak tri breaka osvojio je prvi set, a potom

Marin i Mate do kraja
Ponedjeljak - 15.04.2013.

Challenger u Meksiku (100.000 $) GUADALAJARA - Marin Draganja i Mate Pavić možda se nisu naigrali u pojedinačnoj konkurenciji, ali su zato oduševili u parovima na najjačem Challengeru prošloga tjedna u kalendaru ATP Toura...Do najvećeg uspjeha u njihovim profesionalnim karijerama došli su

Franko predao u četvrtfinalu
Nedelja - 14.04.2013.

ITF juniorski turnir u Francuskoj (G2) CAP D'AIL - Franko Miočić izborio je četvrtfinale juniorskog turnira koji se održavao na zemljanoj podlozi u Francuskoj...Do četvrtfinala je morao "okretati" mečeve, a kad je među osam konačno startao s osvojenim prvim setom, morao je predati meč zbog

Mektić bez polufinala

Challenger u Brazilu (35.000 $) ITAJAI - Nikola Mektić i Antonio Veić izabrali su solidno jaki brazilski Challenger za skupljanje bodova, turnir se održavao na zemljanoj podlozi...Antonio Veić izgubio je u osmini finala, a korak više napravio je Nikola. Izborio je četvrtfinale gdje je dobro