Novosti

Donna stala u finalu
Nedelja - 22.07.2012.

ITF Challenger u Brazilu (25.000 $) CAMPOS DO JORDAO - Donna Vekić ostvarila je još jedan sjajan rezultat na profesionalnim turnirima, na tvrdoj podlozi u Brazilu izborila je finale...Osječanka je impresivno pobijedila konkurenciju, bez izgubljenog seta plasirala se u finale turnira vrijednog

Bradarić uzeo trofej

ITF Futures u Estoniji (15.000 $) TALLIN - Na prvom Futuresu sezone u Estoniji najbolji tenis u pojedinačnoj konkurenciji prikazao je Marin Bradarić...Hrvatski 26-godišnjak, trenutačno 619. reket svijeta, malo se mučio u prvom kolu, a najveću pobjedu ostvario je protiv Tima Nieminena, drugog

Haas zaustavio Marina

ATP 500 turnir u Njemačkoj HAMBURG - Tommy Haas na najbolji je način iskoristio pozivnicu organizatora, na žalost na njegovu se putu našao i naš najbolji tenisač...Marin Čilić igrao je sjajno u posljednjih mjesec i pol, ali nije se uspio plasirati u treće finale u tom razdoblju. Imao je

Marin lako u četvrtfinale
Četvrtak - 19.07.2012.

ATP 500 turnir u Njemačkoj HAMBURG - Marin Čilić sjajno igra na sjeveru Njemačke, bez izgubljenog seta izborio je plasman u četvrtfinale jakog turnira na zemljanoj podlozi...Sve je bilo gotovo za 80 minuta. Nakon 3-3 hrvatski tenisač napravio je seriju 5-0 i tako riješio meč. Bila je to

Dvostruka kruna za Zagreb
Srijeda - 18.07.2012.

Momčadska prvenstva Hrvatske ZAGREB - Hrvatski teniski klub Zagreb "pomeo" je konkurenciju kod juniora i juniorki, zasluženo su osvojili vrijedne naslove...Kod tenisača bilo je nešto uvjerljivije nego kod tenisačica, izgubili su samo jedan meč u tri susreta. Za juniore HTK Zagreb nastupili

Čilić u 3. kolu

ATP 500 turir u Njemačkoj HAMBURG - Najbolji hrvatski tenisač nastavlja s pobjedama, Marin Čilić lako je izborio plasman u osminu finala bivšeg Masters Series turnira na sjeveru Njemačke...Pobijedio je talijanskog tenisača Flavija Cipollu i u trećem njihovom službenom meču na Touru.

Dodig opet izgubio

ATP 250 turnir u Švicarskoj GSTAAD - Ivan Dodig oprostio se već u prvom kolu, bolji je bio Poljak Lukasz Kubot u tri seta...Osmi puta ove sezone, te četvrti puta uzastopno, Ivan Dodig poražen je na samom startu turnira. U dvoboju 1. kola 410.000 eura vrijednog turnira koji se na zemljanoj

Miočić igrao finale
Nedelja - 15.07.2012.

ITF juniorski turnir u Maroku CASABLANCA - Franko Miočić imao je dobar niz na jakom juniorskom turniru prvog ranga u Maroku...Bio je prvi nositelj na turnir i stigao je sve do finala. Naš 17-godišnjak i 79. junior svijeta izgubio je u finalu od Clementa Geensa, petog nositelja iz Belgije.

Mektić izgubio u polufinalu

Challenger u Rumunjskoj (30.000 €) TEMIŠVAR - Nikola Mektić imao je dobar niz pobjeda na turniru zemljane podloge u Rumunjskoj...Zagrepčanin je u prvom kolu šokirao Gastao Eliasa, drugog nositelja iz Portugala, a potom je pobjedama protiv Ghema i Samper Montane otišao sve do polufinala.

Vlahinić bez finala

ITF juniorski turnir u Belgiji WEZEMBEEK - Marijana Vlahinić, 17-godišnja hrvatska tenisačica, nije se uspjela plasirati u finale na turniru u Belgiji...Trenutačno 695. juniorka svijeta imala je sjajan niz, a u polufinalu ju je zaustavila Camille Sireix. Zapravo, tko zna kako bi to završilo