Novosti

Mrdeža ipak nije uspjela
Nedelja - 13.01.2013.

AUSTRALIAN OPEN 2013.       MELBOURNE - Tereza Mrdeža, 219. tenisačica na WTA ljestvici, nije se uspjela kvalificirati u glavni ždrijeb Australian Opena, prvog Grand Slam turnira sezone u Melbourneu...Naša 22-godišnjakinja "zapela" je na 11 godina starijoj Mađarici Greti Arna, 113.

Tereza u drugom kolu
Četvrtak - 10.01.2013.

AUSTRALIAN OPEN 2013.          MELBOURNE - Tereza Mrdeža pobijedila je u prvom kolu kvalifikacija u Melbourne Parku, a Nikola Mektić i Antonio Veić nisu uspjeli proći prvu prepreku...Tereza Mrdeža izborila je plasman u drugo kolo. U tri je seta pobijedila Ruskinju Irinu Khromachevu. Za

Biškić i Savin najbolji
Utorak - 08.01.2013.

Dvoransko prvenstvo Hrvatske (U14) ZAGREB - Hrvatski teniski savez tradicionalno u ovo doba godine organizira dvoranska prvenstva Hrvatske, na tvrdim terenima Nacionalnog teniskog centra prvo su startali 14-godišnjaci...Ana Biškić osvojila je naslov u konkurenciji tenisačica. Talentirana

Curnić igrala polufinale

ITF juniorski turnir u Srbiji          BEOGRAD - Na tradicionalnom Belgrade Openu, juniorskom turniru petog ranga koji se igra na zemljanoj podlozi u dvorani, solidan rezultat upisala je i jedna hrvatska tenisačica...Marija Curnić, 14-godišnjakinja koja je tek 731. juniorka svijeta, bez

Franko najbolji u paru
Nedelja - 06.01.2013.

ITF juniorski turnir u Kostarici           SAN JOSE - Franko Miočić i Guillermo Nunez iz Čilea sjajno su igrali u konkurenciji parova na Copa Del Cafe turniru u Kostarici...U pojedinačnoj konkurenciji Franko je bio postavljen za drugog nositelja na tvrdim terenima uglednog juniorskog

Čilić stao u četvrtfinalu
Subota - 05.01.2013.

ATP turnir u Indiji (385.150 $) CHENNAI - Marin Čilić dva je puta osvojio Chennai u karijeri, međutim ove sezone neće uspjeti podići pehar i treći puta u Indiji...Krivac je Benoit Paire, 47. tenisač svijeta. Čilić je u trećem setu imao break viška, poveo je 2-0, međutim Francuz se uspio

Philipp bolji od Ivana
Utorak - 01.01.2013.

ATP turnir u Kataru (1,054.720 $) DOHA - Philipp Kohlschreiber, 20. tenisač svijeta, pobijedio je Ivana Dodiga u prvom kolu milijunskog ATP turnira u Kataru. Ivo Karlović, Nikola Mektić i Antonio Veić izgubili su susrete prvog kola kvalifikacijskog turnira...Ukupno 76 minuta trajao je meč

Miočić do finala parova
Nedelja - 30.12.2012.

ITF juniorski turnir u Meksiku MEXICO CITY - Franko Miočić sudjelovao je na jednom od najjačih juniorskih turnira svijeta (A rang), bio je postavljen za trećeg nositelja na Međunarodnom prvenstvu Meksika...Franko Miočić poražen je u pojedinačnoj konkurenciji u osmini finala. Trećeg

Karlović se oprostio
Srijeda - 26.12.2012.

Davis Cup reprezentacija              ZAGREB - Dugogodišnji hrvatski Davis Cup reprezentativac Ivo Karlović u srijedu je objavio da se oprašta od nastupa za nacionalni sastav. Tim povodom jedan od najboljih hrvatskih tenisača

Savić osvojila naslov
Nedelja - 23.12.2012.

ITF Challenger u Turskoj (50.000 $) ANKARA - Ana Savić sezonu je otvorila s nekoliko uzastopnih trofeja na Futuresima u turskim ljetovalištima, a zatvorila ju je također uspješno, također u istoj državi...Naša tenisačica je iz kvalifikacija otišla do kraja na najjačem turniru ovoga tjedna,