Novosti

Toni ipak bez finala
Nedelja - 09.09.2012.

ITF Futures u Gruziji (15.000 $) TBILISI - Matteo Marrai, 374. tenisač svijeta, nije dozvolio Toniju Androiću plasman u finale prvog Futuresa ove sezone u Gruziji...Na turniru zemljane podloge Toni je bio postavljen za drugog nositelja i igrao je sjajno sve do plasmana u polufinale. Tamo ga je

Veić do polufinala

Challenger u Rumunjskoj (30.000 $) BRAŠOV - Antonio Veić imao je solidan tjedan na profesionalnom turniru zemljane podloge u Brašovu, izborio je plasman u polufinale tamošnjeg ATP Challengera...Adrian Ungur bio je koban za hrvatskog tenisača prošle godine u četvrtfinalu tamošnjeg

Šetkic zaustavio Delića

ITF Futures u Srbiji (10.000 dolara) NOVI SAD - Na 11. Futuresu u Srbiji najbolji je rezultat ostvario Mate Delić, prošlogodišnji juniorski polufinalist Roland Garrosa...Mate je bio postavljen za šestog nositelja, a imao je peh što je već u četvrtfinalu morao na prvog favorita turnira.

Tereza Mrdeža solidna

ITF Challenger u Italiji (50.000 $) MESTRE - Tereza Mrdeža ostvarila je dvije pobjede na jakom Challengeru u Italiji, mlada Istrijanka izgubila je u četvrtfinalu...Trenutačno 182. igračica svijeta izbacila je sedmu nositeljicu Sevastovu u osmini finala, a potom je morala čestitati Timei

Konjuh bez četvrtfinala
Petak - 07.09.2012.

US OPEN 2012. (22.063.000 $) NEW YORK - Ana Konjuh nije uspjela izboriti plasman među osam najboljih, zaustavila ju je Antonija Lottner, tenisačica iz Njemačke slavila je u tri seta...Zbog kiše koja je posljednjih dana remetila raspored odigravanja mečeva na US Openu, juniori i juniorke u

Marin propustio set i 5-1
Četvrtak - 06.09.2012.

US OPEN 2012. (22.063.000 $) NEW YORK - Marin Čilić bio je na najboljem putu da ponovi rezultat karijere (polufinale Australian Opena), ali nije iskoristio veliku priliku koju je imao protiv aktualnog wimbledonskog finaliste i olimpijskog pobjednika...Međugorac je sjajno otvorio meč protiv

Dodig aut, krenuli juniori
Utorak - 04.09.2012.

US OPEN 2012. (22.063.000 $) NEW YORK - Ivan Dodig zaustavljen je s Brazilcem Melom u trećem kolu parova US Opena. Bolji od njih bili su Francuzi Julien Benneteau i Nicolas Mahut...Na posljednjem Grand Slam turniru sezone nastupa i petero hrvatskih juniorskih predstavnika - troje u ženskoj i

Čilić u četvrtfinalu

US OPEN 2012. (22.063.000 $) NEW YORK - Marin Čilić po drugi je put izborio plasman u četvrtfinale posljednjeg Grand Slam turnira sezone. Najbolji hrvatski tenisač rutinski je pobijedio Martina Kližana u osmini finala...Juniorski broj 1 iz 2007. godine bio je konkurentan u prva dva seta,

Šunjić osvojila dva naslova
Ponedjeljak - 03.09.2012.

ETA turnir u Njemačkoj - Junior Cup SPLIT - Neli Šunjić, tenisačica TK Splita, sjajno je igrala na BMW Junior Cupu nedavno u Njemačkoj...U singlu je lako stigla do naslova, a slavila je i u konkurenciji parova. U finalu pojedinačne konkurencije pobijedila je 6:2, 6:1 Zhibek Kulambayevu iz

Tri naslova za Hrvate
Nedelja - 02.09.2012.

ITF juniorski turnir u BIH (5. rang) MOSTAR - Na drugom Mostar Openu, međunarodnom ITF turniru, sjajne rezultate ostvarili su hrvatski predstavnici...Nino Serdarušić osvojio je naslov u pojedinačnoj konkurenciji, a u finalu je slavio protiv također hrvatskog predstavnika - Frana Zvonimira