Novosti

Konjuh i Granić među 16
Srijeda - 25.07.2012.

Europska prvenstva (U14, 16, 18) PILZEN, MOSKVA, KLOSTERS - Ana Konjuh i Petra Granić nastavile su s pobjedama na Europskim pojedinačnim prvenstvima u Češkoj i Rusiji...Petra Granić nije imala problema u susretu trećeg kola u češkom Pilzenu. Lako je, za manje od sat vremena, pobijedila

Čilić će biti 13. nositelj

Olimpijske igre 2012. godine LONDON - Marin Čilić, najbolji hrvatski tenisač, postavljen je za 13. nositelja teniskog turnira na Olimpijskim igrama...Prvih pet nositelja su Švicarac Roger Federer, Srbin Novak Đoković, Britanac Andy Murray, Španjolac David Ferrer i Francuz Jo-Wilfried Tsonga.

Konjuh i Curnić lako dalje

Europska prvenstva (U14, 16, 18) PILZEN, MOSKVA, KLOSTERS - Nastavljaju se natjecanja na 37. Europskom pojedinačnom prvenstvu koje se u tri konkurencije održava u tri države...Zvonimir Orešković sjajno je otvorio meč drugog kola, osvojio je set protiv bugarskog tenisača, ali je predao

Lekaj u 3. kolu
Ponedjeljak - 23.07.2012.

Europska prvenstva (U14, 16, 18) PILZEN, MOSKVA, KLOSTERS - Startala su natjecanja na Europskim pojedinačnim prvenstvima u Češkoj, Rusiji i Švicarskoj, u susretima prvih i drugih kola polovični rezultati hrvatskih predstavnika...Borna Gojo izgubio je u drugom kolu (u prvom je bio slobodan) od

Miočić do četvrtfinala
Nedelja - 22.07.2012.

ITF juniorski turnir u Austriji (G1) LINZ - Bernarda Pera i Franko Miočić ostvarili su solidne rezultate na iznimno jakom turniru prvog ranga u Austriji...Nakon što je "preživio" izazov prvog kola, Franko je rutinski izborio četvrtfinale, međutim nije išlo dalje. Lucas Miedler, 14. nositelj

Donna stala u finalu

ITF Challenger u Brazilu (25.000 $) CAMPOS DO JORDAO - Donna Vekić ostvarila je još jedan sjajan rezultat na profesionalnim turnirima, na tvrdoj podlozi u Brazilu izborila je finale...Osječanka je impresivno pobijedila konkurenciju, bez izgubljenog seta plasirala se u finale turnira vrijednog

Bradarić uzeo trofej

ITF Futures u Estoniji (15.000 $) TALLIN - Na prvom Futuresu sezone u Estoniji najbolji tenis u pojedinačnoj konkurenciji prikazao je Marin Bradarić...Hrvatski 26-godišnjak, trenutačno 619. reket svijeta, malo se mučio u prvom kolu, a najveću pobjedu ostvario je protiv Tima Nieminena, drugog

Haas zaustavio Marina

ATP 500 turnir u Njemačkoj HAMBURG - Tommy Haas na najbolji je način iskoristio pozivnicu organizatora, na žalost na njegovu se putu našao i naš najbolji tenisač...Marin Čilić igrao je sjajno u posljednjih mjesec i pol, ali nije se uspio plasirati u treće finale u tom razdoblju. Imao je

Marin lako u četvrtfinale
Četvrtak - 19.07.2012.

ATP 500 turnir u Njemačkoj HAMBURG - Marin Čilić sjajno igra na sjeveru Njemačke, bez izgubljenog seta izborio je plasman u četvrtfinale jakog turnira na zemljanoj podlozi...Sve je bilo gotovo za 80 minuta. Nakon 3-3 hrvatski tenisač napravio je seriju 5-0 i tako riješio meč. Bila je to

Dvostruka kruna za Zagreb
Srijeda - 18.07.2012.

Momčadska prvenstva Hrvatske ZAGREB - Hrvatski teniski klub Zagreb "pomeo" je konkurenciju kod juniora i juniorki, zasluženo su osvojili vrijedne naslove...Kod tenisača bilo je nešto uvjerljivije nego kod tenisačica, izgubili su samo jedan meč u tri susreta. Za juniore HTK Zagreb nastupili