Novosti

Marija ‘pala’ u polufinalu
Nedelja - 20.05.2012.

ITF Challenger u Japanu (50.000 $) KURUME - Marija Abramović, 24-godišnja Zagrepčanka, sjajno je igrala na Challengeru u Japanu, koji se održavao na travnatoj podlozi...Trenutačno 296. na Touru posebno će pamtiti pobjedu u četvrtfinalu protiv domaće predstavnice Aiko Nakamure. Ta

Granić i Gojo do kraja
Petak - 18.05.2012.

Otvoreno prvenstvo Hrvatske (U14) SPLIT - Petra Granić i Borna Gojo oduševili su na terenima Teniskog kluba Splita, gdje je održano Otvoreno prvenstvo Hrvatske u tenisu...Borna Gojo opravdao je poziciju prvog nositelja. Imao je problema u polufinalu protiv Karla Boljata, izgubio je set, a u

Čilić i Lučić poraženi
Utorak - 15.05.2012.

ATP 1000 i WTA turnir u Italiji    RIM - Marin Čilić nije uspio izboriti drugo kolo na petom ATP 1000 turniru sezone, Nicolas Almagro zaustavio ga je već u prvom kolu...Meč je ukupno trajao 97 minuta. Nicolasu je to prva pobjeda u trećem službenom meču protiv hrvatskog tenisača. Almagro

Pera osvojila u singlu
Nedelja - 13.05.2012.

ITF juniorski turnir u Italiji (G2) PRATO - Bernarda Pera oduševila je na 20. ITF Međunarodnom juniorskom turniru u Pratu, a sjajan je bio i Franko Miočić koji je osvojio naslov u parovima...Bernarda Pera neće još dugo biti 274. juniorka svijeta, s lakoćom je "pomela" konkurenciju na jakom

Vekić do četvrtfinala

Challenger u Indoneziji (25.000 $) TARAKAN - Jia Jing Lu zaustavila je niz Donne Vekić na Challengeru koji se igrao na tvrdoj polozi u dvorani u Indoneziji...Mlada Osječanka bila je postavljena za četvrtu nositeljicu na 25.000 dolara vrijednom turniru. U četvrtfinalu ju je pobijedila

Pera i Miočić među osam
Petak - 11.05.2012.

ITF juniorski turnir u Italiji (G2) PRATO - Sjajno igraju Franko Miočić i Bernarda Pera na 20. izdanju uglednog Međunarodnog juniorskog turnira koje organizira Grad Prato...Naš 17-godišnji ljevoruki tenisač opravdao je status četvrtog nositelja u Italiji. Nešto je bilo teže u drugom kolu

Ćorić i Koprčina do kraja

Otvoreno prvenstvo Hrvatske (U18) ČAKOVEC - Borna Ćorić još je jednom potvrdio talent. Iako je bio jedan od najmlađih natjecatelja u turniru, lako je osvojio naslov u pojedinačnoj konkurenciji...U finalu je lako pobijedio Frana Zvonimira Zgombića. Filip Cvek i Tomislav Podvinski bili su

Del Potro bolji od Čilića

ATP i WTA turnir u Španjolskoj MADRID - Juan Martin del Potro pobijedio je u osmini finala ATP Masters 1000 turnira u Madridu najboljeg hrvatskog igrača lako u dva seta...U osmom službenom meču njih dvojice Argentinac je upisao šestu pobjedu. Na zemlji je to treća pobjeda za Del Potra protiv

Antonio ipak izgubio

ATP Challenger u Italiji (30.000 €) RIM - Antonio Veić poražen je u četvrtfinalu jakog Challengera na Apeninskom poluotoku koji se igra na zemljanoj podlozi...Za 94 minute slavio je Portugalac Rui Machado. Bio je to treći službeni meč njih dvojice i druga pobjeda za Portugalca. Oduzimao je

Veić u četvrtfinalu
Srijeda - 09.05.2012.

ATP Challenger u Italiji (30.000 €) RIM - Antonio Veić nastavlja niz sjajnih nastupa na zemljanoj podlozi ove sezone. Trenutačno četvrti Hrvat na Touru ušao je među osam najboljih na jakom Challengeru u talijanskoj metropoli...Na startu turnira pobijedio je Nizozemca Jessea Huta Galunga, a