Novosti

Bradarić osvojio naslov
Nedelja - 05.08.2012.

ITF Futures u Turskoj (10.000 $) IZMIR - Na jubilarnom 30. Futuresu sezone u Turskoj pobjednik je hrvatski tenisač, Marin Bradarić osvojio je naslov uz tek jedan izgubljen set na turniru...Marin je u finalu pobijedio Alessandra Petronea iz Italije. Našem tenisaču, trenutačno 501. na Touru, to

Delić stao u polufinalu

ITF Futures u Srbiji (10.000 $) SOMBOR - Mate Delić imao je solidan nastup na 10.000 dolara vrijednom turniru u susjednoj Srbiji...Pamtit će pobjedu protiv prvog favorita turnira, Attile Balazsa iz Mađarske, ali nije pronašao formulu za Aldina Šetkića, tenisača iz Bosne i Hercegovine koji

Češka slavila, naši idu dalje
Petak - 03.08.2012.

Summer Cup 2012. (kvalifikacije) VINAROS, CURTEA, OPAVA, TRANA - Iako je hrvatska juniorska reprezentacija izgubila od Češke u finalu kvalifikacija Summer Cupa, naša reprezentacija može biti zadovoljna jer će igrati u velikom finalu u Veneciji sljedećeg tjedna...Filip Veger, Franko Miočić

Juniori u finalu
Četvrtak - 02.08.2012.

Summer Cup 2012. (kvalifikacije) VINAROS, CURTEA, OPAVA, TRANA - Hrvatska muška juniorska reprezentacija izborila je finale kvalifikacijskog turnira Summer Cupa u češkoj Opavi... Filip Veger, Franko Miočić i Marko Goleš Babić (predvođeni trenerom Tomislavom Prpićem) slavili su 2-1 protiv

Mrdeža ipak bez trofeja
Nedelja - 29.07.2012.

Challenger u Francuskoj (25.000 $) LES CONTAMINES - Tereza Mrdeža skupljala je bodove na 25.000 dolara vrijednom turniru na tvrdoj podlozi i bila je uspješna...Mlada Istrijanka je bez izgubljenog seta izborila plasman u finale, međutim tamo je ostala "bez goriva" u meču protiv Severine

Vekić izgubila u finalu

ITF Challenger u Velikoj Britaniji WREXHAM - Mlada hrvatska tenisačica Donna Vekić imala je još jedan zapažen tjedan na Challengerima...Osječanka je izborila finale na 25.000 dolara vrijednom turniru koji se igrao na tvrdoj podlozi. Naša 16-godišnjakinja, 232. na WTA Touru, lako je izborila

Lazov zaustavio Mesaroša

ITF Futures u Turskoj (10.000 $) IZMIR - Kristijan Mesaroš bio je postavljen za prvog nositelja na 29. ovosezonskom Futuresu u Turskoj, ali nije opravdao poziciju top-favorita...Već u prvom kolu s dosta je problema pobijedio Thomasa Giraudeaua, a u osmini finala mu je predao Ramkumar Ramanathan

Mijačević do četvrtfinala

ITF Futures u Srbiji (10.000 $) KIKINDA - Marko Mijačević upisao je dvije pojedinačne pobjede na profesionalnom turniru u susjednoj Srbiji...Hrvatski tenisač prvo je u prvom kolu iznenadio Ukrajinca Vadima Alekseenka, petog nositelja, a potom je u tri seta izborio četvrtfinale preko Franje

Kraj i u parovima
Subota - 28.07.2012.

Europska prvenstva (U14, 16, 18) PILZEN, MOSKVA, KLOSTERS - Jana Fett i Ana Konjuh bile su postavljene za sedme nositeljice u konkurenciji parova na Europskom pojedinačnom prvenstvu u Moskvi...Pobijedile su Austrijanke Grabher i Kasum 6:2, 6:0, potom i švicarsku kombinaciju Grimm i Teichmann (11.

Petra i Ivo otkazali OI
Petak - 27.07.2012.

Olimpijske igre 2012. godine LONDON - Ivo Karlović i Petra Martić nisu uspjeli sanirati ozljede uoči starta teniskog turnira na Olimpijskim igrama, te su bili primorani otkazati sudjelovanje...Ivo Karlović, koji je unatoč ozljedi desnog skočnog zgloba jučer, 25. srpnja doputovao u London s