Novosti

Zagi slavio u finalu
Ponedjeljak - 17.09.2012.

Ekipno prvenstvo Hrvatske (U14) ZAGREB - Iznimno uzbudljivo bilo je u završnici Ekipnog prvenstva Hrvatske, Tenis klub Zagi slavio je u iznimno zanimljivom finalu protiv TK Splita...Za pobjedničku ekipu nastupile su Nina Alibalić, Lea Jurković, Ena Delibegović, Karlo Divković, Roko Savin,

Nino osvojio, Marija do finala
Subota - 15.09.2012.

ITF juniorski turnir u Albaniji TIRANA - Nino Serdarušić sjajno je igrao na albanskom ITF juniorskom turniru, treći nositelj slavio je uz jedan izgubljeni set u Tirani...Veliko finale prije finala bilo je zapravo u polufinalu kad je u tri seta izbacio prvog favorita turnira, Maksa Tekaveca.

Toni do finala

ITF Futures u Gruziji (15.000 $) TBILISI - Toni Androić igrao je polufinale prošlog tjedna na prvom Futuresu sezone u Gruziji, ovoga tjedna napravio je korak više na drugom turniru, također u prijestolnici...Mladi hrvatski 20-godišnjak bio je postavljen za četvrtog nositelja na tamošnjem

Kamke zaustavio Ivana

ATP Challenger u Luksemburgu PETANGE - Ivan Dodig izgubio je u četvrtfinalu dosta jakog Challengera koji se igrao na tvrdoj podlozi u jednoj od najmanjih država svijeta...Tobias Kamke, njemački tenisač koji je u glavni turnir ušao s pozivnicom organizatora, zaustavio je hrvatskog Davis Cup

Donna u finalu!
Petak - 14.09.2012.

WTA u Uzbekistanu (220.000 $) TAŠKENT - Bajka se nastavlja, sjajna Donna Vekić upisala je i sedmu pobjedu u nizu u gotovo tjedan dana na svom premijernom WTA turniru...I protiv 12 godina starije Čehinje Eve Birnerove, 133. tenisačice svijeta, nije bilo problema, Vekić je pobijedila za 94

Petra i Mirjana izgubile

WTA turnir u Kanadi (220.000 $) QUEBEC CITY - Dvije najbolje hrvatske tenisačice nisu uspjele izboriti četvrtfinale, a samim tim i međusoban ogled, hrvatski "derbi" u Kanadi...Belgijanka Kirsten Flipkens, 102. tenisačica na WTA ljestvici, svladala je Mirjanu Lučić nakon dva sata i 13 minuta

Vekić u polufinalu
Četvrtak - 13.09.2012.

WTA u Uzbekistanu (220.000 $) TAŠKENT - Donna Vekić nastavlja svoj čudesan niz u Taškentu, "pala" je i Bojana Jovanovski, izborila je plasman među četiri najbolje na tvrdoj podlozi u Uzbekistanu...U svom debiju u glavnom turniru na WTA razini 16-godišnja Osječanka ostvarila je svoju šestu

Donna već u četvrtfinalu
Srijeda - 12.09.2012.

WTA u Uzbekistanu (220.000 $) TAŠKENT - Mlada Osječanka glatko je prošla kvalifikacije, potom i 54. tenisačicu svijeta, a nije se zaustavila niti u osmini finala WTA turnira u Uzbekistanu...Za sat i 13 minuta pobijedila je Arruabarrena-Vecino iz Španjolske koja je 91. na WTA listi. Do ovog

Martić i Lučić dalje

WTA turnir u Kanadi (220.000 $) QUEBEC CITY - Petra Martić i Mirjana Lučić pobjedama su startale na Tier IV turniru na sjevernoameričkom kontinentu koji se igra na tvrdoj podlozi...Iako je 30-godišnja Makaranka čak dva puta bila break zaostatka u trećem setu, uspjela je okrenuti meč i

Vekić u drugom kolu
Utorak - 11.09.2012.

WTA u Uzbekistanu (220.000 $) TAŠKENT - Donna Vekić prvi je put u karijeri izborila glavni ždrijeb nekog WTA turnira, no tu se nije zaustavila. Izbacila je Slovakinju Magdalenu Rybarikovu, četvrtu nositeljicu i 54. igračicu svijeta...Gotovo dva sata (sat i 55 minuta) trebalo je