MOLIMO PRIJAVLJUJTE SE NA SVE TURNIRE PUTEM VAŠEG CROPIN PROFILA
 
Kalendar turnira u sezoni 2017. Arhiva Kalendara turnira
LogoPrijava doOd/DoTurnirRangOrganizatorKv/GT/P (M/Ž)
03.01.201707.01.2017
11.01.2017
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE - 14
2Nacionalni teniski centar24/32/8 (M)
16/32/8 (Ž)
04.01.201707.01.2017
09.01.2017
DVORANSKO OP PONIKVA - 18
5Tenis Klub Ponikve
04.01.201707.01.2017
09.01.2017
DVORANSKI ZAGI KUP - 12
4Tenis Klub Zagi0/32/0
11.01.201714.01.2017
16.01.2017
DVORANSKO OP TK DALMACIJA - 14
4TK Dalmacija
11.01.201714.01.2017
16.01.2017
TT CUP - 16
3TK Ogulin0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
10.01.201714.01.2017
18.01.2017
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE - 12
2Nacionalni teniski centar24/32/8 (M)
16/32/8 (Ž)
11.01.201714.01.2017
16.01.2017
DVORANSKI ZAGI KUP - 14
3Tenis Klub Zagi0/32/0
17.01.201721.01.2017
25.01.2017
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE - 16
2Nacionalni teniski centar"24/32/8 (M)
16/32/8 (Ž)"
18.01.201721.01.2017
23.01.2017
DVORANSKO OP TK DALMACIJA - 12
4TK Dalmacija
18.01.201721.01.2017
23.01.2017
DVORANSKO OP PONIKVA - 12
7Tenis Klub Ponikve
18.01.201721.01.2017
23.01.2017
TT CUP - 14
3TK Ogulin0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
25.01.201728.01.2017
30.01.2017
TT CUP - 12
3TK Ogulin0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
25.01.201728.01.2017
30.01.2017
DVORANSKI ZAGI KUP - 16
3Tenis Klub Zagi0/32/0
28.01.201728.01.2017
30.01.2017
DVORANSKO OP PONIKVA - 14
5Tenis Klub Ponikve
25.01.201728.01.2017
30.01.2017
DVORANSKO OP SOLINA - 14
6TK Dalmacijacement Solin
25.01.201728.01.2017
30.01.2017
DVORANSKO OP TK DALMACIJA - 18
3TK Dalmacija
25.01.201728.01.2017
30.01.2017
OLIMPIJA KUP - 12
3Teniski klub Olimpija Osijek
24.01.201728.01.2017
31.01.2017
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE - S
2Nacionalni teniski centar0/32/0
24.01.201728.01.2017
01.02.2017
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE - S
2Nacionalni teniski centar32/32/0
01.02.201704.02.2017
06.02.2017
DVORANSKI ZAGI KUP - 12
3Tenis Klub Zagi0/32/0
01.02.201704.02.2017
07.02.2017
DVORANSKO OP NACIONALNOG TENISKOG CENTRA - 14
3Nacionalni teniski centar32/32/0 (M)
0/32/0 (Ž)
01.02.201704.02.2017
06.02.2017
TT CUP - 18
3TK Ogulin0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
01.02.201704.02.2017
06.02.2017
DVORANSKO OP SPLITA - 14
6TK Split 1950
08.02.201711.02.2017
13.02.2017
DVORANSKO OP TK DALMACIJA - 14
3TK Dalmacija
08.02.201711.02.2017
13.02.2017
TT CUP - 12
5TK Ogulin0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
07.02.201711.02.2017
15.02.2017
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE - 18
2Nacionalni teniski centar32/32/0 (M)
0/32/0 (Ž)
08.02.201711.02.2017
13.02.2017
DVORANSKI ZAGI KUP - 14
3Tenis Klub Zagi0/32/0
15.02.201718.02.2017
20.02.2017
TT CUP - 14
5TK Ogulin0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
15.02.201718.02.2017
20.02.2017
DVORANSKI ZAGI KUP - 12
3Tenis Klub Zagi0/32/0
15.02.201718.02.2017
20.02.2017
DVORANSKO OP PONIKVA - 16
7Tenis Klub Ponikve
15.02.201718.02.2017
20.02.2017
DVORANSKO OP SPLITA - 16
6TK Split 1950
15.02.201718.02.2017
20.02.2017
DVORANSKO OP SOLINA - 12
6TK Dalmacijacement Solin
22.02.201725.02.2017
27.02.2017
DVORANSKO OP TK DALMACIJA - 16
3TK Dalmacija
24.02.201725.02.2017
25.02.2017
SH, OP OGULINA I - 10
1TK OgulinRR
22.02.201725.02.2017
27.02.2017
DVORANSKO OP SPLITA - 12
6Tk "Split 1950"
22.02.201725.02.2017
28.02.2017
DVORANSKO OP NACIONALNOG TENISKOG CENTRA - 16
5Nacionalni teniski centar32/32/0 (M)
0/32/0 (Ž)
22.02.201725.02.2017
27.02.2017
OLIMPIJA KUP - 14
3Teniski klub Olimpija Osijek
22.02.201725.02.2017
27.02.2017
DVORANSKO OP PONIKVA - 12
5Tenis Klub Ponikve
01.03.201704.03.2017
06.03.2017
TT CUP - 16
5TK Ogulin0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
01.03.201704.03.2017
06.03.2017
DVORANSKO OP PONIKVA - 14
5Tenis Klub Ponikve
01.03.201704.03.2017
07.03.2017
DVORANSKO OP TK DALMACIJA - 12
3TK Dalmacija
01.03.201704.03.2017
07.03.2017
DVORANSKO OP NACIONALNOG TENISKOG CENTRA - 12
5Nacionalni teniski centar32/32/0 (M)
0/32/0 (Ž)
03.03.201704.03.2017
05.03.2017
DA, OP SPLITA - 10
1TK Split 1950RR
00.00.000006.03.2017
12.03.2017
CROATIA F1 FUTURES - ROVINJ - S
2ITF
08.03.201710.03.2017
13.03.2017
OP ZADRA - 12
7TK ZADAR 0832/32/8
08.03.201710.03.2017
13.03.2017
DISCOVERY OPEN - 16
5TK Ragusa Dubrovnik32/32/8
08.03.201711.03.2017
14.03.2017
DVORANSKO OP VINKOVACA - 16
7Teniski klub Vinkovci
08.03.201711.03.2017
13.03.2017
DVORANSKI ZAGI KUP - 14
5Tenis Klub Zagi0/32/0
08.03.201711.03.2017
13.03.2017
TT CUP - 12
5TK Ogulin0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
10.03.201711.03.2017
12.03.2017
IP, OP TK PEĆINE - 10
1TK Pećine RijekaRR
00.00.000013.03.2017
19.03.2017
CROATIA F2 FUTURES - POREč - S
2ITF
15.03.201717.03.2017
20.03.2017
OP SOLINA - 12
4TK Dalmacijacement Solin32/32/8
15.03.201717.03.2017
20.03.2017
21. OP OPATIJE - 16
3TK Opatija32/32/8
15.03.201717.03.2017
20.03.2017
JADRANKA KUP - 14
3TK Lošinj-JadrankaRR64/32/8
17.03.201718.03.2017
19.03.2017
SH, OP OGULINA II - 10
1TK OgulinRR
15.03.201718.03.2017
20.03.2017
DVORANSKO OP PONIKVA - 12
5Tenis Klub Ponikve
17.03.201719.03.2017
26.03.2017
31. MEMORIJAL SLAVOJA GREBLA - TE - 12
2TC Petalon Vrsar32/64/32
00.00.000020.03.2017
26.03.2017
CROATIA F3 FUTURES - UMAG - S
2ITF
22.03.201724.03.2017
27.03.2017
OP SPLITA - 14
3Tk "Split 1950"32/32/8
24.03.201725.03.2017
26.03.2017
DA, OP TK DUBROVNIK - 10
1TK DubrovnikRR NEOGRANIČEN
24.03.201725.03.2017
25.03.2017
IP, OP TK RUKAVAC - 10
1TK Rukavac RR NEOGRANIČEN
22.03.201725.03.2017
02.04.2017
32. PERIN MEMORIJAL - ITF - 18
2TK Istraturist-Umag64/64/32
00.00.000027.03.2017
02.04.2017
CROATIA F4 FUTURES - OPATIJA - S
2ITF
29.03.201731.03.2017
03.04.2017
POLLEO SPORT KUP - 16
4TK ZADAR 0832/32/8
29.03.201701.04.2017
03.04.2017
OP METKOVIĆA - 12
7TK Metković0/32/8
27.03.201701.04.2017
04.04.2017
MEMORIJAL DRAGICE ZOVKO - REGIONALNO PRVENSTVO ZAGREBA - 12
4ZTS Nacionalni teniski centar ZagrebRR64/32/8 (M)
RR48/24/8 (Ž)
30.03.201701.04.2017
02.04.2017
REGIONALNO PRVENSTVO TZIP-A - 12
4TK Rabac0/32/8
31.03.201701.04.2017
02.04.2017
SH, OP OGULINA III - 10
1TK OgulinRR
30.03.201702.04.2017
09.04.2017
KVARNER JUNIOR OPEN - TE - 16
2TK Kvarner Rijeka64/64/32
05.04.201707.04.2017
10.04.2017
KUP JADRA - 14
7TK Dalmacijacement Solin32/32/8
05.04.201707.04.2017
10.04.2017
FORMA KUP - 16
4TK Varteks Varaždin32/32/8
05.04.201708.04.2017
10.04.2017
REGIONALNO PRVENSTVO IIP 18 - 18
4TK Kvarner32/32/8
07.04.201708.04.2017
09.04.2017
SH, OP TK GEM - 10
1TK GemRR NEOGRANIČEN
07.04.201708.04.2017
09.04.2017
DA, OP TK RESNIK - 10
1TK ResnikRR NEOGRANIČEN
06.04.201708.04.2017
11.04.2017
OP GRADA VALPOVA-ALTRAD LIMEX KUP - 12
6TK ValpovoRR 32/16/8 (M)
RR 32/16/8 (Ž)
07.04.201708.04.2017
09.04.2017
IP, OP TK OPATIJA - 10
1TK OpatijaRR NEOGRANIČEN
06.04.201708.04.2017
11.04.2017
OP HRVOJA - 12
3TK Hrvoje Sesvete32/32/8
06.04.201708.04.2017
11.04.2017
REGIONALNO PRVENSTVO ZAGREBA - 14
4ZTS Nacionalni teniski centar ZagrebRR64/32/16 (M)
RR48/32/16 (Ž)
14.03.201708.04.2017
16.04.2017
ZABA CUP - TE - 14
2TK Vinkovci96/64/32
12.04.201714.04.2017
16.04.2017
REGIONALNO PRVENSTVO IIP 16 - 16
4TK Kvarner32/32/8
12.04.201714.04.2017
17.04.2017
OP SAMOBORA - 18
3TK Samobor 189032/32/8
12.04.201714.04.2017
18.04.2017
GRILLOV MEMORIJAL - 12
3Hrvatski akademski teniski klub MladostRR64/32/16 (M)
RR48/32/16 (Ž)
12.04.201715.04.2017
15.04.2017
SH, PROLJETNI MASTERS(IH) - 10
1TK Ogulin8(M)
8(Ž)
po plasmanu
11.04.201715.04.2017
18.04.2017
REGIONALNO PRVENSTVO ZAGREBA - 16
4ZTS Nacionalni teniski centar ZagrebRR64/32/8
RR48/24/8
21.03.201716.04.2017
24.04.2017
SALONA OPEN - TE - 14
2TK Dalmacijacement48/32/16
12.04.201717.04.2017
21.04.2017
PRVENSTVO HRVATSKE - 18
1TK Đakovo64/32/16 (M)
32/32/16 (Ž)
19.04.201721.04.2017
24.04.2017
OP DALMACIJE - 12
3TK Stobreč32/32/8
19.04.201721.04.2017
24.04.2017
OP SAMOBORA - 12
4TK Samobor 1890RR 64/32/8
28.03.201722.04.2017
30.04.2017
ZABA GRILL OPEN - TE - 14
2HTS64/64/32
20.04.201722.04.2017
25.04.2017
MORTADELA KUP2.000 KN - S
4TK Vrbovec32/32/8
20.04.201722.04.2017
25.04.2017
MORTADELA KUP10.000 KN - S
4TK Vrbovec32/32/8
21.04.201722.04.2017
23.04.2017
IP, OP TK KOZALA - 10
1TK KozalaRR NEOGRANIČEN
22.04.201722.04.2017
23.04.2017
SL, OP POŽEGE - 10
1Teniski klub PožegaRR NEOGRANIČEN
21.04.201722.04.2017
23.04.2017
SZ, OP TK DIDON - 10
1TK Didon ViroviticaRR NEOGRANIČEN
26.04.201728.04.2017
30.04.2017
OP VRBOVCA - 14
7TK Vrbovec32/32/8
26.04.201728.04.2017
01.05.2017
OP ĐAKOVA - 14
3TK Đakovo32/32/8
26.04.201728.04.2017
01.05.2017
OP ŠIBENIKA - 14
5TK ŠubiĆevac32/32/8
28.04.201729.04.2017
30.04.2017
SH, OP TK KARLOVAC - 10
1TK KarlovacRR NEOGRANIČEN
26.04.201729.04.2017
01.05.2017
REGIONALNO PRVENSTVO IIP 14 - 14
4TK Pećine32/32/8
28.04.201729.04.2017
30.04.2017
SZ, OP TK KOPRIVNICA - 10
1TK KoprivnicaRR NEOGRANIČEN
28.04.201729.04.2017
30.04.2017
DA, OP TK STOBREČ - 10
1TK Stobreč RR NEOGRANIČEN
28.04.201729.04.2017
30.04.2017
SL, OP TK OLIMPIJA 1984 - 10
1Teniski klub Olimpija OsijekRR NEOGRANIČEN
04.04.201729.04.2017
07.05.2017
CROATIA CUP - TE - 12
2TK Franjo Punčec Čakovec32/32/16
28.04.201730.04.2017
05.09.2017
III LIGA - S
0
03.05.201705.05.2017
08.05.2017
METEOR KUP - 14
7TK Makarska32/32/8
03.05.201705.05.2017
08.05.2017
MEMORIJAL VLADE ŽIVKOVIĆA - 12
3TK Iteam Zagreb32/32/8
03.05.201705.05.2017
08.05.2017
MEMORIJAL ZLATKA KNEŽEVIĆA - 16
4TK Đakovo32/32/8
03.05.201705.05.2017
08.05.2017
OP RUKAVCA - 12
5TK Rukavac 32/32/8
03.05.201705.05.2017
08.05.2017
OP OSIJEKA - 12
5TK Osijek32/32/8
03.05.201705.05.2017
08.05.2017
OP OGULINA - 14
5TK Ogulin32/32/8
05.05.201706.05.2017
07.05.2017
IP, OP TK KVARNER - 10
1TK Kvarner RijekaRR NEOGRANIČEN
05.05.201706.05.2017
07.05.2017
DA, OP TK ZADAR 08 - 10
1TK ZADAR 08RR NEOGRANIČEN
03.05.201706.05.2017
09.05.2017
OP TRNJA - 16
4TK Chromos-Savica32/32/8
05.05.201706.05.2017
07.05.2017
SH, OP TK ZAPREšIć - 10
1TK ZaprešićRR NEOGRANIČEN
10.05.201712.05.2017
15.05.2017
OP ZADRA - 16
6TK ZADAR 0832/32/8
10.05.201712.05.2017
15.05.2017
OP TRNJA - 14
5DŠR TRNJE32/32/8
10.05.201712.05.2017
15.05.2017
OP SAMOBORA - 16
5TK Samobor 189032/32/8
12.05.201713.05.2017
14.05.2017
SZ, OP TK VARTEKS - 10
1TK Varteks VaraždinRR NEOGRANIČEN
10.05.201713.05.2017
18.05.2017
PRVENSTVO HRVATSKE - 12
1TK Franjo Punčec64/32/16 (M)
64/32/16 (Ž)
12.05.201713.05.2017
14.05.2017
SH, OP TK ITEAM VG - 10
1TK iTeam Velika GoricaRR NEOGRANIČEN
00.00.000014.05.2017
21.06.2017
II LIGA - S
0
17.05.201719.05.2017
22.05.2017
DECATHLON KUP - 18
4TK ZADAR 0832/32/8
17.05.201719.05.2017
22.05.2017
MEMORIJAL VLADIMIRA PREŠECKOG - 12
4TK Chromos Zagreb32/32/8
19.05.201720.05.2017
21.05.2017
SH, OP TK OGULIN - 10
1TK OgulinRR NEOGRANIČEN
19.05.201720.05.2017
21.05.2017
DA, OP SPLIT 1950 - 10
1TK Split 1950RR NEOGRANIČEN
19.05.201720.05.2017
21.05.2017
DA, OP TK SPLIT 1950 -
1TK Split 1950RR NEOGRANIČEN
19.05.201720.05.2017
21.05.2017
SL, OP TK ĐAKOVA - 10
1TK ĐakovoRR NEOGRANIČEN
19.05.201720.05.2017
21.05.2017
IP, OP TK KASTAV - 10
1TK KastavRR NEOGRANIČEN
17.05.201720.05.2017
25.05.2017
PRVENSTVO HRVATSKE - 14
1TK Kvarner64/32/16 (M)
32/32/16 (Ž)
20.05.201724.05.2017
26.05.2017
MOMČADSKO PRVENSTVO HRVATSKE - KVALIFIKACIJE - S
0
24.05.201726.05.2017
29.05.2017
SAN SPIN CUP - 14
7TK SAN-SPIN32/32/8
24.05.201726.05.2017
29.05.2017
OP STOBREČA - 14
5TK Stobreč32/32/8
24.05.201726.05.2017
29.05.2017
25. OP OPATIJE - 14
4TK Opatija32/32/8
24.05.201726.05.2017
29.05.2017
OP POŽEGE - 12
4Teniski klub Požega32/32/8
24.05.201726.05.2017
29.05.2017
OP LOŠINJA - 12
4TK Lošinj-JadrankaRR64/32/8
24.05.201726.05.2017
31.05.2017
PURGER KUP - 12
7TK Purger Zagreb 32/32/8
26.05.201727.05.2017
28.05.2017
DA, OP TK DALMACIJACEMENT - 10
1TK DalmacijacementRR NEOGRANIČEN
26.05.201727.05.2017
28.05.2017
SZ, OP TK KRIŽEVCI - 10
1TK KriževciRR NEOGRANIČEN
24.05.201727.05.2017
01.06.2017
PRVENSTVO HRVATSKE - 16
1TK Samobor64/32/16 (M)
32/32/16 (Ž)
30.05.201702.06.2017
05.06.2017
45. MEMORIJAL MARIJANA ORŠANIĆA - 14
4TK Karlovac32/32/8
31.05.201702.06.2017
05.06.2017
ŠALATA OPEN - 18
3TK TOP SPIN32/32/8
30.05.201702.06.2017
05.06.2017
OP ZADRA - 12
7TK ZADAR 0832/32/8
01.06.201703.06.2017
06.06.2017
OP ĐAKOVA - 12
3TK ĐakovoRR64/32/8
01.06.201703.06.2017
06.06.2017
OP PONIKVA - 12
7Tenis Klub Ponikve32/32/8
02.06.201703.06.2017
04.06.2017
IP, OP TK LOŠINJ JADRANKA - 10
1TK Lošinj-JadrankaRR NEOGRANIČEN
02.06.201703.06.2017
04.06.2017
SZ, OP TK PRELOG - 10
1TK PrelogRR NEOGRANIČEN
02.06.201703.06.2017
04.06.2017
SH, OP TK SAMOBOR 1890 - 10
1TK Samobor 1890RR NEOGRANIČEN
00.00.000003.06.2017
21.06.2017
I LIGA - S
0
01.06.201703.06.2017
06.06.2017
OP RIJEKE - 12
3TK Kvarner RijekaRR64/32/8
03.06.201706.06.2017
08.06.2017
MOMČADSKO PRVENSTVO HRVATSKE - S
0TK Iteam VG
07.06.201709.06.2017
12.06.2017
ŠALATA OPEN - 14
3TK TOP SPIN32/32/8
07.06.201709.06.2017
12.06.2017
MEMORIJAL BRAĆE FRIEDRICH - 16
4TK Koprivnica32/32/8
07.06.201709.06.2017
12.06.2017
MARASKA OPEN (2.000)SKE - S
5TK Zadar0832/32/8
07.06.201709.06.2017
12.06.2017
OTVORENO GRADSKOPRVENSTVO SPLITA - 12
5Tk "Split 1950"32/32/8
07.06.201709.06.2017
12.06.2017
MARASKA OPEN ( 5.000) - S
5TK Zadar0832/32/8
07.06.201709.06.2017
12.06.2017
OP VRBOVCA - 12
5TK Vrbovec32/32/8
09.06.201710.06.2017
11.06.2017
SZ, OP TK VARAŽDIN 1181 - 10
1TK Varaždin 1181RR NEOGRANIČEN
09.06.201710.06.2017
11.06.2017
DA, OP TK POEN - 10
1TK Poen MakarskaRR NEOGRANIČEN
08.06.201710.06.2017
13.06.2017
OP VALPOVA - 14
7TK ValpovoRR32/16/8
09.06.201710.06.2017
11.06.2017
SL, OP TK BRODA - 10
1T.K. BrodRR NEOGRANIČEN
10.06.201711.06.2017
12.06.2017
SH, OP TK VRBOVEC - 10
1TK VrbovecRR NEOGRANIČEN
10.06.201713.06.2017
15.06.2017
MOMČADSKO PRV. HRVATSKE - JUNIORI KVALIFIKACIJE - 18
0
10.06.201713.06.2017
15.06.2017
MOMČADSKO PRV. HRVATSKE - JUNIORKE KVALIFIKACIJE - 18
0
14.06.201716.06.2017
19.06.2017
OP POŽEGE - 14
3Teniski klub Požega32/32/8
14.06.201716.06.2017
19.06.2017
OP SAMOBORA - 14
6TK Samobor 189032/32/8
14.06.201716.06.2017
19.06.2017
REGIONALNO PRVENSTVO DALMACIJE - 14
4TK ZADAR 0832/32/8
14.06.201716.06.2017
19.06.2017
MLADOST OPEN - 18
7Hrvatski akademski teniski klub Mladost32/32/8
16.06.201717.06.2017
18.06.2017
SH, OP TK AS KUTINA - 10
1TK AS KutinaRR NEOGRANIČEN
16.06.201717.06.2017
18.06.2017
SZ, OP TK ĐURĐEVAC - 10
1TK ĐurđevacRR NEOGRANIČEN
16.06.201717.06.2017
18.06.2017
SL, OP TK OSIJEKA - 10
1TK OsijekRR NEOGRANIČEN
14.06.201717.06.2017
26.06.2017
ADRIATIC CUP - TE - 16
2TK Lošinj-Jadranka48/48/24 (M)
32/32/16 (Ž)
14.06.201717.06.2017
20.06.2017
VINDI KUP - 12
4TK Varteks VaraždinRR48/24/8
21.06.201723.06.2017
26.06.2017
OP DUBROVNIKA - 12
7TK Dubrovnik32/32/8
21.06.201723.06.2017
26.06.2017
OP MEDVEŠČAKA - 14
7TK Medveščak Zagreb32/32/8
23.06.201724.06.2017
25.06.2017
SZ, OP TK DARUVAR - 10
1Hatk DaruvarRR NEOGRANIČEN
23.06.201724.06.2017
25.06.2017
DA, FESTIVAL DJETETA - 10
1TK ŠubićevacRR NEOGRANIČEN
22.06.201724.06.2017
27.06.2017
OP RIJEKE - CHAMPIONS BOWL - 14
3TK Kvarner RijekaRR64/32/8
22.06.201724.06.2017
27.06.2017
15. DIDON KUP - 12
5TK Didon ViroviticaRR48/24/8
23.06.201724.06.2017
25.06.2017
IP, OP TK RABAC - 10
1TK RabacRR NEOGRANIČEN
22.06.201725.06.2017
03.07.2017
MARIN ŠUICA JUNIOR OPEN - TE - 16
2TK Franjo Punčec Čakovec64/64/32
25.06.201727.06.2017
30.06.2017
OP VELIKE GORICE - 14
7Iteam Velika GoricaRR64/32/8
28.06.201730.06.2017
03.07.2017
KUP MALOG MEDVJEDA - 12
7TENIS KLUB ZAPREŠIĆ32/32/8
28.06.201730.06.2017
03.07.2017
SAN SPIN CUP - 16
5TK SAN-SPIN32/32/8
30.06.201701.07.2017
02.07.2017
SZ, OP TK FRANJO PUNČEC - 10
1TK Franjo Punčec ČakovecRR NEOGRANIČEN
29.06.201701.07.2017
02.07.2017
SL, OP TK VALPOVA - 10
1TK ValpovoRR NEOGRANIČEN
28.06.201701.07.2017
07.07.2017
PRVENSTVO HRVATSKE - S
1Nacionalni teniski centar64/32/16
30.06.201702.07.2017
05.07.2017
OP RAGUSE - 12
3TK Ragusa DubrovnikRR 64/32/16
02.07.201704.07.2017
07.07.2017
OP PREČKOG - 14
7TK Prečko Zagreb32/32/8
02.07.201704.07.2017
07.07.2017
OP VELIKE GORICE - 12
7Iteam Velika GoricaRR64/32/8
05.07.201707.07.2017
10.07.2017
ŠALATA OPEN - 16
3TK TOP SPIN32/32/8
06.07.201708.07.2017
11.07.2017
OP PREČKOG - 12
5TK Prečko Zagreb32/32/8
07.07.201708.07.2017
09.07.2017
IP, OP TK NOVIGRAD - 10
1TK NovigradRR NEOGRANIČEN
06.07.201708.07.2017
11.07.2017
OP PUNČECA - 14
7TK Franjo Punčec ČakovecRR 64/32/8
08.07.201711.07.2017
13.07.2017
MOMČADSKO PRVENSTVO HRVATSKE - JUNIORKE - 18
0TK Iteam VG
08.07.201711.07.2017
13.07.2017
MOMČADSKO PRVENSTVO HRVATSKE - JUNIORI - 18
0HTK Zagreb
12.07.201714.07.2017
17.07.2017
TROFEJ DALMACIJACEMENTA - 16
6TK Dalmacijacement Solin32/32/8
12.07.201714.07.2017
17.07.2017
OP MEDVEŠČAKA - 16
7TK Medveščak Zagreb32/32/8
13.07.201715.07.2017
18.07.2017
LIMONA CUP - 12
5TK ZADAR 0832/32/8
13.07.201715.07.2017
18.07.2017
SAN SPIN CUP - 12
7TK SAN-SPIN32/32/8
20.07.201722.07.2017
25.07.2017
OP PONIKVA - 14
7Tenis Klub Ponikve32/64/8
00.00.000022.07.2017
30.07.2017
ADRIATIC CUP - TE - 12
2TK Stobreč32/32/16
21.07.201722.07.2017
23.07.2017
DA, OP TK ŽUPA DUBROVAčKA - 10
1Tk Župa DubrovačkaRR NEOGRANIČEN
20.07.201722.07.2017
25.07.2017
OP PUNČECA - 12
7TK Franjo Punčec Čakovec32/32/8
23.07.201725.07.2017
28.07.2017
OP ZADRA - 18
7TK ZADAR 0832/32/8
27.07.201729.07.2017
04.08.2017
EPETION CUP - ITF - 18
2TK Stobreč32/32/16
03.08.201705.08.2017
08.08.2017
8. FLORA KUP - 14
7TK Didon ViroviticaRR48/24/8
03.08.201705.08.2017
08.08.2017
OP RAGUSE - 14
5TK Ragusa DubrovnikRR 48/24/8
10.08.201712.08.2017
15.08.2017
MEMORIJAL IVANA PANŽIĆA - 12
3TK Makarska32/32/8
10.08.201712.08.2017
15.08.2017
OP VARTEKSA - 14
6TK Varteks VaraždinRR48/24/8
16.08.201718.08.2017
21.08.2017
KUP LAVIĆA - 12
6TK Dalmacijacement Solin32/32/8
16.08.201718.08.2017
21.08.2017
OTVORENO GRADSKOPRVENSTVO SPLITA - 16
5Tk "Split 1950"32/32/8
16.08.201718.08.2017
21.08.2017
OP VRBOVCA - 16
7TK Vrbovec32/32/8
17.08.201719.08.2017
22.08.2017
JUICY CUP 2017 - 12
7TK Concordia ZagrebRR 64/32/8 (M)
RR 48/24/8 (Ž)
18.08.201719.08.2017
20.08.2017
DA, OP TK POMAK - 10
1TK Pomak SplitRR NEOGRANIČEN
17.08.201719.08.2017
22.08.2017
LINO KUP - 14
4TK Koprivnica32/32/8
19.08.201720.08.2017
21.08.2017
SH, OP TK IVANIć 92 - 10
1TK Ivanić 92RR NEOGRANIČEN
19.08.201722.08.2017
25.08.2017
MOMČADSKO PRVENSTVO HRVATSKE - KVALIFIKACIJE - 14
0
21.08.201723.08.2017
27.08.2017
PUNČEC OPEN - SENIORI (15.000 KN) - S
3TK Franjo Punčec Čakovec32/32/8
21.08.201723.08.2017
27.08.2017
PUNČEC OPEN - SENIORKE (10.000 KN) - S
3TK Franjo Punčec Čakovec32/32/8
23.08.201725.08.2017
28.08.2017
OP RAPCA - 14
5TK RabacRR32/16/8
23.08.201725.08.2017
28.08.2017
OP VRBOVCA - 18
5TK Vrbovec32/32/8
23.08.201725.08.2017
28.08.2017
SALONA KUP - 14
5TK Dalmacijacement Solin32/32/8
23.08.201725.08.2017
28.08.2017
OP KARLOVCA - 12
4TK Karlovac32/32/8
24.08.201726.08.2017
29.08.2017
OP HRVOJA - 14
3TK Hrvoje Sesvete32/32/8
25.08.201726.08.2017
27.08.2017
DA, OP TK RAGUSA - 10
1TK RagusaRR NEOGRANIČEN
26.08.201726.08.2017
27.08.2017
SR, OP TK NOVSKA - 10
1TK NovskaRR NEOGRANIČEN
24.08.201726.08.2017
25.08.2017
SL, OP TK VINKOVACA - 10
1Teniski klub VinkovciRR NEOGRANIČEN
26.08.201728.08.2017
30.08.2017
OP ŽUPA DUPROVAČKA - 12
6Tk Župa Dubrovačka
29.08.201701.09.2017
05.09.2017
MEMORIJAL LEE HABUNEK - 16
6TK Vulpes32/32/8
29.08.201701.09.2017
04.09.2017
OP PLOČA S WIENER OSIGURANJEM - 18
7TK Ploče32/32/8
29.08.201701.09.2017
06.09.2017
KVALIFIKACIJE ZA ULAZAK U II LIGU - S
0
29.08.201701.09.2017
04.09.2017
OP KOPRIVNICE - 18
7TK KoprivnicaRR48/24/8 (M)
RR32/16/8 (Ž)
28.08.201701.09.2017
03.09.2017
MOMČADSKO PRVENSTVO HRVATSKE - 14
0TK Split 1950
29.08.201701.09.2017
04.09.2017
OP OGULINA - 12
6TK Ogulin32/32/8
29.08.201701.09.2017
04.09.2017
OP POENA - 12
7TK Poen Makarska32/32/8
29.08.201701.09.2017
03.09.2017
MEMORIJAL KARLA PLAZANIĆA - 14
4T.K. Brod32/32/8
31.08.201702.09.2017
01.09.2017
SL, REGIONALNI MASTERS - 10
1Teniski klub Požega16 DJEČAKA I 16 DJEVOJČICA
01.07.201702.09.2017
03.09.2017
IP, OP TK PRO 2000 - 10
1TK Pro 2000RR NEOGRANIČEN
01.09.201702.09.2017
03.09.2017
SH, OP TK ZLATAR - 10
1TK ZlatarRR NEOGRANIČEN
06.09.201708.09.2017
11.09.2017
OP RUKAVCA - 18
7TK Rukavac 0/32/8
06.09.201708.09.2017
11.09.2017
PURGER KUP - 14
7TK Purger Zagreb32/32/8
06.09.201708.09.2017
11.09.2017
HARTMANN KUP - 12
5TK KoprivnicaRR48/24/8 (M)
RR32/16/8 (Ž)
06.09.201708.09.2017
11.09.2017
OP SPLITA - 12
3Tk "Split 1950"32/32/8
07.09.201709.09.2017
12.09.2017
OP ĐAKOVA - 12
7TK ĐakovoRR64/32/8
07.09.201709.09.2017
12.09.2017
OP HRVOJA - 16
4TK Hrvoje Sesvete32/32/8
15.08.201710.09.2017
18.09.2017
30. MAISTRA CUP - TE - 14
2TC Petalon Vrsar96/64/32
13.09.201715.09.2017
18.09.2017
OP POMAKA - 16
7TK Pomak Split32/32/8
13.09.201715.09.2017
18.09.2017
REGIONALNO PRVENSTVO ZAGREBA - 18
7ZTS Nacionalni teniski centar Zagreb32/32/8
13.09.201715.09.2017
19.09.2017
OP STOBREČA - 12
7TK Stobreč32/32/8
13.09.201715.09.2017
18.09.2017
OP VARAŽDINA - 16
6TK Varaždin 118132/32/8
13.09.201715.09.2017
18.09.2017
BABOLAT CUP - 14
4HATK Daruvar32/32/8
14.09.201716.09.2017
19.09.2017
OP TRNJA - 12
6DŠR TRNJE32/32/8
14.09.201716.09.2017
19.09.2017
OP VALPOVA - 14
7TK ValpovoRR32/16/8
17.09.201719.09.2017
23.09.2017
HRVATSKI KUP - S
0TK Osijek
20.09.201722.09.2017
25.09.2017
OP RUKAVCA - 14
5TK Rukavac 32/32/8
20.09.201722.09.2017
25.09.2017
OP RAPCA - 12
3TK RabacRR32/16/8
20.09.201722.09.2017
25.09.2017
OP ČAKOVCA - 14
3TK Franjo Punčec Čakovec32/32/8
20.09.201722.09.2017
25.09.2017
ŠALATA OPEN - 12
7TK TOP SPIN32/32/8
20.09.201722.09.2017
25.09.2017
OTVORENO GRADSKOPRVENSTVO SPLITA - 14
6Tk "Split 1950"48/48/16
21.09.201723.09.2017
26.09.2017
OP VALPOVA - 12
7TK ValpovoRR32/16/8
21.09.201723.09.2017
26.09.2017
OP PONIKVA - 16
5Tenis Klub Ponikve32/64/8
20.09.201724.09.2017
01.10.2017
LOŠINJ JUNIOR CUP - ITF - 18
2TK Lošinj-Jadranka32/48/24 (M)
32/32/16 (Ž)
27.09.201729.09.2017
02.10.2017
MEMORIJAL ĐURE BOKUNA - 14
3TK Dubrovnik32/32/8
27.09.201729.09.2017
02.10.2017
KUP BANA JOSIPA JELAČIĆA - 18
4TENIS KLUB ZAPREŠIĆ32/32/8
27.09.201729.09.2017
02.10.2017
OP RAPCA - 16
5TK Rabac32/32/8
27.09.201729.09.2017
02.10.2017
OP RUDEŠA - 12
7TK Rudeš Zagreb32/32/8
28.09.201730.09.2017
03.10.2017
JANA CUP - 14
3TK Concordia Zagreb32/32/8
04.10.201706.10.2017
09.10.2017
OP ZADRA - 14
7TK ZADAR 0832/32/8
04.10.201706.10.2017
09.10.2017
21. OP OPATIJE - 12
5TK Opatija32/32/8
04.10.201706.10.2017
09.10.2017
OP ZAPREŠIĆA - 14
7TENIS KLUB ZAPREŠIĆ32/32/8
04.10.201706.10.2017
09.10.2017
OP ŽUPANJE - 14
7TK Županja 188132/32/8
04.10.201706.10.2017
09.10.2017
SAN SPIN CUP - 18
7TK SAN-SPIN32/32/8
11.10.201713.10.2017
16.10.2017
OP POMAKA - 12
7TK Pomak Split32/32/8
12.10.201714.10.2017
16.10.2017
OP VINKOVACA - 12
6Teniski klub Vinkovci32/32/8
12.10.201714.10.2017
16.10.2017
DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP - 14
7Tenis Klub Zagi0/32/0
12.10.201714.10.2017
16.10.2017
DVORANSKO OP PONIKVA - 16
5Tenis Klub Ponikve0/48/0 (M)
0/32/0 (Ž)
12.10.201714.10.2017
17.10.2017
OP SPLITA - 16
5Tk "Split 1950"32/32/8
13.10.201715.10.2017
18.10.2017
DVORANSKO OP NACIONALNOGTENISKOG CENTRA - 12
5Nacionalni teniski centar32/32/0 (M)
0/32/0 (Ž)
18.10.201720.10.2017
23.10.2017
OP STOBREČA - 14
6TK Stobreč32/32/8
19.10.201721.10.2017
24.10.2017
DVORANSKO OP OGULINA - TENNISTOUCH CUP - 16
5TK Ogulin0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
19.10.201721.10.2017
23.10.2017
DVORANSKO OP VINKOVACA - 14
5Teniski klub Vinkovci0/32/8
18.10.201721.10.2017
24.10.2017
DVORANSKO OP NACIONALNOGTENISKOG CENTRA - 14
5Nacionalni teniski centar32/32/0 (M)
0/32/0 (Ž)
26.10.201728.10.2017
30.10.2017
DVORANSKO OP TK DALMACIJA - 14
5TK dalmacija0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
26.10.201728.10.2017
30.10.2017
DVORANSKO OP PONIKVA - 14
5Tenis Klub Ponikve0/64/0 (M)
0/32/0 (Ž)