Šunjić i Ajduković prvaci

Dvoransko prvenstvo Hrvatske (U12)
ZAGREB – Na tvrdim terenima u Nacionalnom teniskom centru u Zagrebu održano je Dvoransko prvenstvo Hrvatske u konkurenciji tenisačica i tenisača do 12 godina…
Neli Šunjić, tenisačica TK Split, i Duje Ajduković (TK Praćka također iz Splita) zasluženo su osvojili naslove u pojedinačnoj konkurenciji turnira. Posebno je bilo zanimljivo u finalu tenisačica gdje je slavila Neli protiv Anđe Claudije Karanušić u tri seta. Evo i ostalih rezultata…

DJEVOJČICE

1. KOLO
Gavrić (1) – Turković 6:0, 6:1
Šipek – Duić Plumtree 6:2, 6:0
Lovreković – Hunčak 4:6, 6:3, 6:2
Zelić (7) – Pakrac 6:0, 6:1
Šunjić (4) – Barun 6:0, 6:0
Kukina Gradečak – Medić 6:1, 6:0
Valentičević – Horvat 6:1, 6:1
Lužija (6) – Mohač 6:2, 6:3
Jurković (8) – Koenigshofer 6:4, 6:2
Matjačić – Beršić 6:0, 6:0
Bagarić – Deranja 6:3, 6:1
Karanušić (3) – Krivic 6:2, 6:2
Kilić (5) – Osterman 6:1, 6:1
Šiljić – Vračević 6:2, 6:0
Brežanin – Lovreković 6:1, 6:0
Ptiček (2) – Perić 6:2, 6:2

OSMINA FINALA
Gavrić (1) – Šipek 6:0, 6:2
Zelić (7) – Lovreković 6:0, 6:1
Šunjić (4) – Kukina Gradečak 6:1, 6:0
Lužija (6) – Valentičević 6:0, 6:2
Jurković (8) – 4:6, 6:4, 6:3
Karanušić (3) – Bagarić 6:0, 6:1
Kilić (5) – Šiljić 7:5, 6:4
Ptiček (2) – Brežanin 6:4, 6:0

ČETVRTFINALE
Gavrić (1) – Zelić (7) 6:4, 6:3
Šunjić (4) – Lužija (6) 6:0, 6:1
Karanušić (3) – Jurković (8) 6:1, 6:0
Kilić (5) – Ptiček (2) 7:6 (7), 2:6, 7:6 (4)

POLUFINALE
Šunjić (4) – Gavrić (1) 6:3, 6:1
Karanušić (3) – Kilić (5) 6:3, 6:4

FINALE
Šunjić (4) – Karanušić (3) 2:6, 7:5, 6:4

DJEČACI

1. KOLO
K. Suevich (1) – Pintarić 6:3, 6:0
L. Suevich – Barun 6:1, 4:6, 6:0
Bašić – Penava 6:3, 6:1
Sušak (6) – Ban 6:0, 6:0
Ajduković (3) – Katanec 6:2, 6:2
Kovačić – Mlinar 7:5, 4:6, 7:6 (2)
Dujmović – Dizdarević 6:3, 6:1
Kos (5) – Krapec 6:4, 6:2
Šaler – Brajko (7) 6:2, 6:4
Volarević – Zalukar 6:3, 6:1
Jukić – Jarnjak 5:7, 6:0, 6:1
Madžar (4) – Goluža 6:3, 6:0
Pjević (8) – Škojo 7:5, 6:1
Jurković – Galić 6:1, 6:3
Devald – Pejić 3:6, 6:4, 6:3
Šeatović (2) – Požgaj 6:0, 6:0

OSMINA FINALA
K. Suevich (1) – L. Suevich 6:0, 6:0
Sušak (6) – Bašić 6:1, 6:2
Ajduković (3) – Kovačić 6:3, 6:0
Kos (5) – Dujmović 5:7, 6:2, 7:6 (5)
Šaler – Volarević 6:2, 6:4
Madžar (4) – Jukić 6:2, 6:4
Pjević (8) – Jurković 3:6, 6:2, 7:6 (3)
Šeatović (2) – Devald 6:1, 6:1

ČETVRTFINALE
Suevich (1) – Sušak (6) 6:1, 6:0
Ajduković (3) – Kos (5) 6:1, 6:0
Madžar (4) – Šaler 6:1, 6:2
Šeatović (2) – Pjević (8) 6:4, 6:2

POLUFINALE
Ajduković (3) – Suevich (1) 1:6, 6:4, 6:2
Šeatović (2) – Madžar (4) 6:2, 6:1

FINALE
Ajduković (3) – Šeatović (2) 6:4, 6:2

Organizacije

ITF
Tennis Europe
Davis Cup
Fed Cup