Borna Ćorić zaustavljen u 2. kolu Wimbledona, Frances Tiafoe do pobjede bez izgubljenog seta

Drugo kolo i dalje ostaje najbolji rezultat Borne Ćorića na wimbledonskom turniru, ove je godine najboljeg hrvatskog tenisača zaustavio Amerikanac Frances Tiafoe, trenutačno 29. na ATP listi – 7:6(5), 6:1, 6:3. Nakon izjednačenog prvog seta koji je u tie-breaku otišao na stranu njegova suparnika, Borna je u drugoj dionici poveo s 1:0 i zatim potpuno stao te izgubio sedam uzastopnih gemova. U trećem je setu početni udarac Zagrepčanina popustio u šestom gemu i priči je bio kraj. Tiafoe dolazi do druge pobjede u njihovom trećem međusobnom susretu. Borna je susret završio s učinkom od četiri asa uz 68 posto pogođenog prvog servisa, a realizirao je jednu od četiri break-lopte (Tiafoe pet od 10).