Obje naše reprezentacije do 14 godina osvojile 4. mjesto na turnirima Summer Cupa
Hrvatska muška i ženska reprezentacija do 14 godina osvojile su četvrto mjesto na kvalifikacijskim turnirima Summer Cupa u češkom Rakovniku i Karlovcu. Tenisači su u dvoboju za treće mjesto u Rakovniku izgubili od Talijana s 3:0. Tommaso Panto svladao je Joakima Bobanovića (6:7(4), 6:2, 6:1), Giovanni Di Leva nadvisio je Luku Mitrovića (6:4, 6:1), a Di Leva i Panto su u paru bili uspješniji od Bobanovića i Motušića – 4:1, 4:5(2), 10:6. Tenisačice su, pak, u susretu za treću poziciju u Karlovcu izgubile od Mađarica s 2.1, Ana Marija Rebić pobijedila je Bolgarku Ertekes (6:1, 6.0), bolja od Angeline Pavinčić bila je Laura Szimandel (6:4, 6:2), da bi u odlučujućem susretu parova Szabo i Szimandel slavile protiv Pavinčić i Rebić – 3:6, 7:6(0), 10:3.










