Alibalić i Orešković prvaci

Dvoransko prvenstvo Hrvatske (U14)
ZAGREB – Nina Alibalić i Zvonimir Orešković dvoranski su prvaci Hrvatske u konkurenciji tenisačica i tenisača do 14 godina…
Na tvrdim terenima u Nacionalnom teniskom centru na Velesajmu (dvorana 36) najviše su pokazali upravo Nina Alibalić i Zvonimir Orešković. Nina je imala nešto lakši zadatak u finalu, barem na papiru, jer je igrala protiv nepostavljene tenisačice, a Zvonimir je, kao drugi nositelj, iznenadio prvog favorita turnira. Evo i ostalih rezultata…

DJEVOJČICE

1. KOLO
Curnić (1) – Filko 6:0, 6:1
Martić – Hanžek 6:0, 1:0 ret
Brzuhalski – Jezidžić 6:3, 6:2
Robić (8) – Pupić 6:4, 6:2
Babić (4) – Kadijević 6:0, 6:1
Biškić – Golac 6:2, 6:1
Delibegović – Mačković 6:0, 6:2
Alibalić (5) – Krvajica 6:2, 6:0
Bučković (7) – Bokulić 7:5, 6:3
Šiljić – Šunjić 7:5, 3:6, 6:1
Karanušić – Kocijan 6:4, 6:0
Bešker (3) – Lako 6:1, 6:3
Zokić (6) – Mrčela 6:4, 6:3
Šanjug – Mećava 6:4, 6:2
Itrić – Špoljarić 5:7, 6:4, 6:2
Granić (2) – Vrbanec 6:1, 6:1

OSMINA FINALA
Curnić (1) – Martić 6:1, 6:1
Robić (8) – Brzuhalski 6:4, 6:2
Babić (4) – Biškić 1:6, 6:0, 6:4
Alibalić (5) – Delibegović 6:3, 7:5
Šiljić – Bučković (7) 6:0, 6:3
Bešker (3) – Karanušić 4:6, 6:4, 6:1
Zokić (6) – Šanjug 6:4, 6:1
Granić (2) – Itrić w.o

ČETVRTFINALE
Curnić (1) – Robić (8) 6:4, 6:2
Alibalić (5) – Babić (4) 6:0, 7:5
Šiljić – Bešker (3) 6:2, 6:1
Zokić (6) – Granić (2) 5:7 ret

POLUFINALE
Alibalić (5) – Curnić (1) 2:6, 6:3, 6:3
Šiljić – Zokić (6) 4:6, 6:3, 6:1

FINALE
Alibalić (5) – Šiljić 6:4, 6:2

DJEČACI

1. KOLO
Gojo (1) – Čepin 6:2, 6:2
Čilić Kraljević – Putrić Posavec 7:5, 6:4
Mihaljević – Jarić 6:0, 6:1
Marić – Varga (8) 6:2, 6:1
Martinis (3) – Plukavec 6:0, 2:6, 6:2
Suevich – Kranić 7:6 (2), 6:2
Povoljnjak – Banožić 6:4, 6:3
Savin (5) – Brkić 6:3, 7:5
Divković (6) – Ilić 6:3, 6:7 (2), 7:5
Rizvan – Primorac 6:2, 6:4
Šimonović – Pokasić 6:3, 6:4
Živko – Paro (4) 7:5, 3:6, 6:4
Ćudina – Omeragić (7) 6:7 (0), 6:3, 7:5
Selak – Boltužić 6:0, 6:2
Levar – Beštak 6:3, 6:7 (5), 7:6 (5)
Orešković (2) – Šeatović 6:0, 6:0

OSMINA FINALA
Gojo (1) – Čilić Kraljević 6:1, 6:0
Mihaljević – Marić 6:3, 4:6, 7:5
Martinis (3) – Suevich 6:1, 7:5
Povoljnjak – Savin (5) 7:6 (5), 6:3
Divković (6) – Rizvan 6:1, 6:0
Šimonović – Živko 6:1, 6:3
Selak – Ćudina 6:1, 6:3
Orešković (2) – Levar 6:0, 6:2

ČETVRTFINALE
Gojo (1) – Mihaljević 6:4, 6:4
Martinis (3) – Povoljnjak 6:3, 6:2
Šimonović – Divković (6) 6:4, 6:0
Orešković (2) – Selak 6:3, 6:2

POLUFINALE
Gojo (1) – Martinis (3) 6:3, 6:3
Orešković (2) – Šimonović w.o

FINALE
Orešković (2) – Gojo (1) 6:4, 6:4

Organizacije

ITF
Tennis Europe
Davis Cup
Fed Cup