Amerikanci s pozivnicom šokirali Mektića i Pavića u 1. kolu US Opena

Šok za Nikolu Mektića i Matu Pavića na startu US Opena! Najbolji par današnjice neočekivano je poražen od domaćih tenisača s pozivnicom Nathaniela Lammonsa i Jacksona Withrowa i to u dva seta (6:2, 7:5) nakon 79 minuta igre. Prvi je set trajao svega 32 minute tijekom kojih su naši tenisači čak tri puta gubili svoj početni udarac. U drugom su poveli s 2:1 i činilo se da polako hvataju ritam da bi zatim izgubili tri uzastopna gema. Nikola i Mate su kod 3:5 na svoj servis spasili jednu meč-loptu, a kod 4:5 na servis suparnika još jednu i došli do poravnanja na 5:5. Ipak, nakon toga slijedi još jedan break nakon kojeg za pobjednike Wimbledona i Olimpijskih igara u Tokiju više nije bilo povratka.