Dječaci pobjednici u Ankari, djevojčice četvrte u Češkoj

Hrvatska muška reprezentacija uzrasta do 12 godina osvojila je prvo mjesto na kvalifikacijskom turniru Winter Cupa u Ankari, naši su dječaci u finalnom susretu svladali reprezentaciju domaćina Turske s 2:1  (Luka Mikrut – Er Erden 6:3, 6:3; Dino Prižmić – Togan Tokac 3:6, 2:6; Poljičak/Prižmić – Er/Tokac 6:7(7), 6:2, 10:1). Hrvatski su tenisači već plasmanom u finale izborili završni turnir Winter Cupa koji će se od 12. do 14. veljače igrati u Češkoj.

Hrvatska ženska reprezentacija uzrasta do 12 godina osvojila je četvrto mjesto na kvalifikacijskom turniru Winter Cupa u češkom Rakovniku, u susretu za treće mjesto naše su cure izgubile od Belgijki – 1:2 (Marijana Majetić – Hanne Vandewinkel 6:3, 5:7, 3:6; Lucija Ćirić Bagarić – Sofia Costoulas 6:3, 4:6, 6:2; Ćirić Bagarić/D. Hunčak – Costoulas/Waligora 2:6, 4:6).     alt