Dino Prižmić u četvrftfinalu Challengera u Banjoj Luci, Džumhur bolji od Duje Ajdukovića

Nova velika pobjeda Dine Prižmića – 18.godišnji Splićanin izborio je nastup u četvrtfinalu ATP Challengera u Banjoj Luci nakon uvjerljivog slavlja u drugom kolu nad 3. nositeljem i 113. tenisačem svijeta, Slovakom Alexom Molčanom – 6:1, 6:4! Ključni trenutak meča dogodio se u devetom gemu drugog seta kad Dino četvrti put u dvoboju oduzima suparnikov početni udarac. Ukupno je zabio jednog asa uz 47 posto pogođenog prvog servisa, Naš je tenisač ovim rezultatom stigao do novog renkinga karijere, trenutačno je 229. na ATP listi. Protivnik u borbi za polufinale bit će mu Damir Džumhur iz Bosne i Hercegovine (172. na ATP listi) koji je u posljednjem susretu dana nadvisio Duju Ajdukovića (6:2, 7:5) te tako prekinuo niz 22-godišnjeg Splićanina od osam uzastopnih pobjeda. Duje je svoju priliku u ovom meču propustio kod 5:4 u drugoj dionici kad je servirao za poravnanje u setovima (imao jednu set-loptu), no nakon toga je dva je puta zaredom izgubio svoj početni udarac i meč.