I Čilić se oprostio

alt

ATP 1000 Masters turnir u SAD-u
MIAMI – Juan Martin del Potro pobijedio je još jednog hrvatskog tenisača na Floridi, slavio je protiv Marina Čilića u dva seta…
Do četvrte pobjede u njihovom šestom službenom meču na Touru Argentincu je trebalo sat i 50 minuta igre. Kod 1-1 Marin je prvi puta izgubio servis, a s još jednim breakom Del Potro je osigurao prvi set. Naš Davis Cup reprezentativac odgovorio je breakom početkom drugog seta, međutim Juan Martin se vratio, te je preko tie-breaka osigurao pobjedu. Zanimljivo, bio je to njihov premijerni tie-break u šest susreta. Bio je ovo Čiliću tek četvrti meč ove sezone i treći poraz. Nastupio je na Key Biscayneu na svom trećemu ovogodišnjem turniru ne računajući Challenger u Dallasu prije dva tjedna.