Ivan Bračko i Mia Robotić pobjednici ovogodišnjeg izdanja Lino kupa u Koprivnici

Ivan Bračko (Varaždin 1181) i Mia Robotić (Đurđevac) pobjednici su ovogodišnjeg izdanja Lino kupa, turnira 2. ranga uzrasta do 14 godina iz kalendara HTS-a koji se igrao u Koprivnici. Bračko je u završnom dvoboju nadjačao Luku Basara (Karlovac) – 6:3, 6:1, dok je Robotić bila bolja od Barbare Šelendić (Vulpes) – 6:1, 4:6, 6:3. Luka Basar i Ivan Bračko slavili su u konkurenciji muških parova nakon finalne pobjede nad Ivanom Ilićem i Bornom Filipom Rosenzweigom (Špansko, Medveščak) – 4:1, 4:1, a naslov u paru kod djevojčica osvojile su Lucija Cerović i Viktoria Hrvatin (Kvarner, Rabac) uspjehom nad Mijom Gregurinom i Laurom Šifkorn (obje Koprivnica) – 4:1, 4:1. Najbolji na bonus turniru kod tenisača bio je Niko Novaković (HTK Zagreb) nakon slavlja protiv Lea Silova (Chromos-Savica) – 2:4, 4:2, 9:7, dok je kod tenisačica 1. mjesto na bonus turniru pripalo Isabel Ljoki (Zadar 08) koja je nadvisila Luciju Vojak (Karlovac) – 4:0, 4.1.