Ivo pobijedio Pellu za 2. kolo Antwerpena

Ivo Karlović igrati će u 2. kolu ATP turnira u Antwerpenu! Div sa Šalate u Belgiji je prekinuo crni niz od tri poraza u prvim kolima ATP turnira, te nakon dva sata i 11 minuta u dramatičnom dvoboju uspio ‘slomiti’ 64. tenisača svijeta, Argentinca Guida Pellu – 3:6, 7:5, 7:6(10).

Prvi je set odlučen nakon breaka u šestom gemu, a Ivo je sve poravnao nakon što je oduzeo servis Argentincu u 12. gemu drugog seta. U trećoj dionici nije viđena break-lopta pa je odluka pala u tie-breaku u kojem je Ivo vodio 4:2, kasnije uspio spasiti još tri meč-lopte i iskoristiti svoju treću loptu za pobjedu. Ivo je u uspjeh ugradio 15 asova (69 posto pogođenog prvog servisa). Suparnik u borbi za četvrtfinale bit će mu pobjednik susreta između Urugvajca Pabla Cuevasa i Grka Stefanosa Tsitsipasa.