Kalendar

Prijava na CROPIN

Kategorija: 10

TK Ogulin

SR, OP TK OGULIN 1 - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
12.01.2019 - 13.01.2019

Rang
3

neogrančen

TK Ogulin

SR, OP TK OGULIN 2 - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
09.03.2019 - 10.03.2019

Rang
3

neograničen

TK Pećine

IP, OP TK PEĆINE - 10

Prijave do:
08.03.2019
Datum:
09.03.2019 - 10.03.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Ogulin

SR, OP TK OGULIN 3 - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
23.03.2019 - 24.03.2019

Rang
3

neograničen

TK Rukavac

IP, OP TK RUKAVAC - 10

Prijave do:
22.03.2019
Datum:
23.03.2019 - 24.03.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Kastav

IP, OP TK KASTAV - 10

Prijave do:
30.03.2019
Datum:
31.03.2019 - 01.04.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Resnik

DA, OP TK RESNIK - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
06.04.2019 - 07.04.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Ogulin

SR, MASTERS OGULIN 10 - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
06.04.2019 - 07.04.2019

Rang
3

16 + 16

TK Dubrovnik

DA, OP TK DUBROVNIK - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
13.04.2019 - 14.04.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Didon Virovitica

SZ, OP TK DIDON - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
13.04.2019 - 14.04.2019

Rang
3

neograničen

TK Koprivnica

SZ, OP TK KOPRIVNICA - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
20.04.2019 - 21.04.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

Teniski klub Olimpija Osijek

SL, OP TK OLIMPIJA 1984 - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
27.04.2019 - 28.04.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Stobreč

DA, OP TK STOBREČ - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
27.04.2019 - 28.04.2018

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Hrvoje Sesvete

ZG, OP TK HRVOJE - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
27.04.2019 - 28.04.2019

Rang
3

TK Kozala

IP, OP TK KOZALA - 10

Prijave do:
26.04.2019
Datum:
27.04.2019 - 28.04.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK ZADAR 08

DA, OP TK ZADAR 08 - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
04.05.2019 - 05.05.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Varteks Varaždin

SZ, OP TK VARTEKS - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
04.05.2019 - 05.05.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Movens

ZG, OP TK MOVENS YONEX CUP - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
04.05.2019 - 05.05.2019

Rang
3

TK Đakovo

SL, OP TK ĐAKOVO - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
11.05.2019 - 12.05.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Feniks

SZ,OP TK FENIKS - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
11.05.2019 - 12.05.2019

Rang
3

neograničen

TK Cavtat

DA, OP TK CAVTAT - OTKAZAN - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
11.05.2019 - 12.05.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Ogulin

SR, OP TK OGULIN - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
11.05.2019 - 12.05.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Sirela

SZ, OP TK SIRELA - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
18.05.2019 - 19.05.2019

Rang
3

neograničen

TK Split 1950

DA, OP TK SPLIT 1950 - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
18.05.2019 - 19.05.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Iteam Zagreb

ZG, OP TK ITEAM - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
18.05.2019 - 19.05.2019

Rang
3

TK Rabac

IP, OP RABAC - 10

Prijave do:
17.05.2019
Datum:
18.05.2019 - 19.05.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Dalmacijacement

DA, OP TK DALMACIJACEMENT - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
25.05.2019 - 26.05.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Karlovac

SR, OP TK KARLOVAC - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
25.05.2019 - 26.05.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Franjo Punčec Čakovec

SZ, OP TK FRANJO PUNČEC - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
25.05.2019 - 26.05.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Lošinj-Jadranka

IP, OP TK LOŠINJ JADRANKA - 10

Prijave do:
30.05.2019
Datum:
01.06.2019 - 02.06.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Libertas

DA, OP TK LIBERTAS - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
01.06.2019 - 02.06.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Prelog

SZ, OP TK PRELOG - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
01.06.2019 - 02.06.2019

Rang
3

neograničen

TK Samobor 1890

SR, OP TK SAMOBOR - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
01.06.2019 - 02.06.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Valpovo

SL, OP TK VALPOVA - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
01.06.2019 - 02.06.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Medveščak Zagreb

ZG, OP TK MEDVEŠČAK - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
01.06.2019 - 02.06.2019

Rang
3

TK Varaždin 1181

SZ, OP TK VARAŽDIN 1181 - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
08.06.2019 - 09.06.2019

Rang
3

neograničen

TK Kvarner Rijeka

IP, OP TK KVARNER - 10

Prijave do:
07.06.2019
Datum:
08.06.2019 - 09.06.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Poen Makarska

DA, OP TK POEN - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
08.06.2019 - 09.06.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

Teniski klub Požega

SL, OP POŽEGE - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
08.06.2019 - 09.06.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Opatija

IP, OP TK OPATIJA - 10

Prijave do:
14.06.2019
Datum:
15.06.2019 - 16.06.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

ZTS- Šrc Trnje

ZG, OP TK TRNJA - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
15.06.2019 - 16.06.2019

Rang
3

Teniski klub Vrbovec

SR, OP VRBOVCA - CHAMPIONS BOWL - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
15.06.2019 - 16.06.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Osijek

SL, OP TK OSIJEKA - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
15.06.2019 - 16.06.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Đurđevac

SZ, OP TK ĐURĐEVAC - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
15.06.2019 - 16.06.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Šubićevac

DA, OP TK ŠUBIĆEVAC FESTIVAL DJETETA - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
22.06.2019 - 23.06.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Borovo Naselje

SL, OP TK BOROVO NASELJE - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
22.06.2019 - 23.06.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Uljanik

IP, OP TK ULJANIK - 10

Prijave do:
28.06.2019
Datum:
29.06.2019 - 30.06.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Bosutsko

SL, OP TK BOSUTSKO - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
29.06.2019 - 30.06.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Križevci

SZ, OP TK KRIŽEVCI - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
29.06.2019 - 30.06.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

Tk Župa Dubrovačka

DA, OP TK ŽUPA DUBROVAčKA - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
13.07.2019 - 14.07.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Ploče

DA, OP TK PLOČE - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
20.07.2019 - 21.07.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Makarska rivijera

DA, OP TK MAKARSKA RIVIJERA - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
03.08.2019 - 04.08.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Pomak

DA, OP TK POMAK - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
17.08.2019 - 18.08.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

T.K. Brod

SL, OP TK BRODA - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
17.08.2019 - 18.08.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

Teniski klub Vinkovci

SL, OP TK VINKOVCI - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
24.08.2019 - 25.08.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Vulpes

ZG, OP TK VULPES - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
24.08.2019 - 25.08.2019

Rang
3

TK Franjo Punčec Čakovec

SZ, OP TK FRANJO PUNČEC - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
24.08.2019 - 25.08.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

HATK Mladost

ZG, MOMČADSKO PRVENSTVO - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
31.08.2019 - 01.09.2019

Rang
3

TK Donji Miholjac

SL, REGIONALNI MASTERS - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
31.08.2019 - 01.09.2019

Rang
2

16 DJEČAKA + 16 DJEVOJČICA

TK Pro 2000

IP, OP TK PRO 2000 - 10

Prijave do:
30.08.2019
Datum:
31.08.2019 - 01.09.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

TK Zaprešić

SR, OP TK ZAPREŠIĆ - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
07.09.2019 - 08.09.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN

ZTS - TC Maksimir

ZG, REGIONALNI MASTERS - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
14.09.2019 - 15.09.2109

Rang
3

16 DJEVOJČICA + 16 DJEČAKA

SR, REGIONALNI MASTERS - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
14.09.2019 - 15.09.2019

Rang
3

16 DJEČAKA + 16 DJEVOJČICA

TK Ragusa

DA, OP TK RAGUSA - 10

Prijave do:
Nedefinirano
Datum:
24.09.2019 - 25.09.2019

Rang
3

NEOGRANIČEN