Karlović u četvrtfinalu

alt

ATP 250 turnir u Francuskoj
METZ – Ivo Karlović sjajno igra na 400.000 eura vrijednom dvoranskom turniru u Francuskoj. Upisao je dvije pobjede u glavnom turniru i izborio je plasman među osam najboljih…
Nakon 85 minuta predao mu je susret Španjolac Marcel Granollers, inače ovogodišnji finalist Umaga. U prvom setu meča između Karlovića i Granollersa obojica su napravili po jedan break. Naš 33-godišnji tenisač je superiorno odigrao tie-break. U drugom setu je Španjolac predao meč kod rezultata 2-2. Bio je to njihov prvi međusobni sraz. Karlović je stigao do 12. pobjede ove sezone, uz 13 poraza. Ovo mu je prvi plasman u četvrtfinale nakon početka sezone i nastupa na zagrebačkom ATP turniru, kada ga je u borbi za polufinale pobijedio kasniji pobjednik turnira, Rus Mihail Južnij.