Marin od ponora do pobjede, okrenuo 0:2 u setovima protiv Kudle

Drama u režiji Marina Čilića! Naš tenisač probio se u utorak u 2. kolo ovogodišnjeg US Opena i to nakon što je bio na rubu poraza. Naime, Amerikanac Denis Kudla, 111. igrač na ATP listi, osvojio je u srazu s bivšim pobjednikom turnira prva dva seta, te je u trećem kod vodstva od 5:4 servirao za pobjedu. No, tada je uslijedio Čilićev veliki preokret za slavlje u u pet setova nakon više od tri i pol sata igre – 6:7(3), 3:6, 7:5, 7:5, 6:3. Od 3:5 u trećem setu pa do kraja dvoboja Kudla više nije stigao do prilike za break, a svoj je servis gubio u četiri navrata. Marin je ukupno zabio 25 asova uz 60 posto prvog servisa, a napravio je čak 65 neprisiljenih pogrešaka (Kudla 40). Sljedeći suparnik bit će mu Slovak Norbert Gombos, 104. na ATP listi.