Mili Poljičak do novog uspjeha u Monastiru, Duje Ajduković ponovo predao u Antalyji

Nakon što je u nedjelju stigao do naslova, Mili Poljičak pobjedom je otvorio novi tjedan na ITF World Tennis Touru u Monastiru nagradnog fonda 15.000 dolara (tvrda podloga), on je nakon tri seta slavio protiv Kineza Fajing Suna, (591. na ATP listi) – 3:6, 6:4, 6:2. Milijev suparnik u drugom kolu bit će domaći predstavnik s pozivnicom Aziz Ouakaa, 1007. na ATP listi.

Duje Ajduković drugi je tjedan zaredom predao susret prvog kola ITF World Tennis Toura u turskoj Antalyji (zemljana podloga, nagradni fond 15.000 dolara), ovog puta ruskom kvalifikantu Aleksandru Čepiku (1720.) i to kod rezultata 4:6 i 3:3 u drugom setu.