Rani oproštaj za Pavića u Clevelandu

Ante Pavić i dalje čeka prvu pojedinačnu pobjedu u novoj sezoni, Ogulinac je na ATP Challengeru u Clevelandu (tvrda podloga, nagradni fond 81.240 dolara) doživio treći ovogodišnji poraz – u meču prvog kola bolji od njega bio je Srbin Danilo Petrović (286. na ATP listi) i to nakon tri seta – 7:6(3), 4:6, 7:6(4).

Ante (zabio 25 asova uz 59 posto prvog servisa) je svoju priliku za uspjeh propustio u trećem setu, kad je u prvom gemu stigao do breaka. Nažalost, već je u sljedećem gemu izgubio svoj servis, pa je sve na kraju otišlo do tie-breaka gdje je Petrović brzo stigao do veće prednosti koju nije ispustio do kraja dvoboja. Naš tenisač je tijekom meča iskoristio svega tri od ukupno 11 break-lopti.