Talijan Lorenzo Musetti zaustavio Bornu Goja u prvom kolu ATP turnira u Stuttgartu

Nakon što je bio uspješan u kvalifikacijama, Borna Gojo poražen je u prvom kolu ATP turnira u Stuttgartu koji se na travnatoj podlozi igra za nagradni fond od 718.410 eura – Splićanina je zaustavio 17. tenisač svijeta, Talijan Lorenzo Musetti – 7:6(4), 6:3. Borna je svoju priliku u ovom dvoboju propustio u prvom setu u kojem je kod vodstva od 5:4 na početni udarac Musettija imao set-loptu. Talijan je tu dionicu izvukao u tie-breaku da bi zatim u četvrtom gemu drugog seta došao do jedinog breaka u meču koji mu je bio dovoljan za pobjedu. Gojo je ukupno zabio devet asova uz 64 posto prvog servisa, a nije iskoristio niti jednu od pet break-lopti.