Vito Potočnjak i Marta Džanić pobjednici OP TK Kvarner do 12 godina

U Rijeci je završeno Otvoreno prvenstvo TK Kvarnera do 12 godina, turnir 2. ranga iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza. Pobjednik kod dječaka bio je Vito Potočnjak (Zagi) koji je u finalu svladao Ivana Bobetića (Đakovo) – 6:4, 6:4. Kod djevojčica je najbolja bila Marta Džanić (Ponikve) nakon završne pobjede nad Mijom Brozinom (Opatija) – 6:3, 6:2. U konkurenciji muških parova slavili su Niko Novaković i Vito Potočnjak (HTK Zagreb, Zagi) koji su u završnici bili bolji od Ivana Bobetića i Manuela Matešića (Đakovo, Kastav) – 4:3(4), 4:3(6). Najuspješniji ženski par činile su Marta Džanić i Mia Rogulja (Ponikve, Tennis Talents Osijek) koje su u finalu nadjačale kombinaciju Nia Lena Aračić/Mia Brozina (Kvarner, Opatija) – 4:2, 4:3(6). Bonus turnir kod dječaka osvojio je Dominik Marić (Zadar 08) pobjedom nad Tomašom Trunečkom (Vodnjan-Dignano) – 1:4, 4:0, 7:5, dok je bonus turnir kod djevojčica pripao Ani Cerović (Kvarner) nakon slavlja nad Laurom Dropuljić (Sunny) – 4:1, 4:0.