Zbor teniskih trenera Hrvatske

 

 

Tenis u Å¡kolama

 

 

Licenciranje trenera

 

 

Kongresi

 

 
 
 

 

Ivo Padjen

Predsjednik

Krešimir Šifkorn

Potpredsjednik

Gordan Pavlović

Tajnik

 

Komisija za licenciranje

  • Petar Barbaros
  • Marijan Dugandžić
  • Gordan Pavlović
  • Lovre Rončević
  • Ivo Padjen

Upravni odbor

  • Ivo Padjen (predsjednik)
  • KreÅ¡imir Å ifkorn (potpredsjednik)
  • Marko Toić (izbor poredsjednika)
  • Igor Blažević (Istok)
  • Nenad Ančić (Jug)
  • Dejan Gačić (SrediÅ¡nja)
  • Martin Filipović (Zapad)
  • Davor Jaić (Grad Zagreb)
  • Igor Å arić (HTS)

 

Skupština ZTTH

 

Sjever

  • Dražen Lovreković
  • Goran Popadić
  • Tomislav Hublin
  • Marko Dugandžić
  • Lončarić Mario

Središnja

  • Miha Troha
  • Hrvoje Jerak
  • SiniÅ¡a Gorup
  • Ninoslav Samac
  • Branimir Krmpotić

Istok

  • Robert Brkljač
  • Denis GuÅ¡lo
  • Mario Beljan
  • Oliver Janković
  • Davor Grgić

Zapad

  • Juraj Dusparić
  • Marko Toić
  • Ronald Bertos
  • Luka Jercog
  • Denis Kurilić

Jug

  • Pasko Barović
  • Martino Å karica
  • Petar Bubalo
  • Lovro Rončević
  • Vedran Martić

Grad Zagreb

  • Zoran Å ević
  • Nikola Žgaljić
  • Bruno Perić
  • Darija DeÅ¡ković
  • Petar Barbaros

 

Zbor teniskih trenera Hrvatske
Abramović Tomislav

Abramović Tomislav

Klub: Zagreb
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Abramović Leon

Abramović Leon

Klub: Požega
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Abramović Noemi Margareta

Abramović Noemi Margareta

Klub: Zagreb
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Abramović Tomislav

Abramović Tomislav

Klub: Zagreb
Licenca: D
Godina članstva: 2022
Abramović Čanzek Ivana

Abramović Čanzek Ivana

Klub: Zagreb
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Abramović Gregov Marija

Abramović Gregov Marija

Klub: Zagreb
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Ančić Nenad

Ančić Nenad

Klub: Pomak
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Androić Toni

Androić Toni

Klub: Ponikve
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Badurina Tonči

Badurina Tonči

Klub: VIŽI
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Baletić Goran

Baletić Goran

Klub: Movens
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Ban Ivan

Ban Ivan

Klub: Karlovac
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Barbaros Petar

Barbaros Petar

Klub: KIF
Licenca: AC
Godina članstva: 2022
Barišić Ivan

Barišić Ivan

Klub: Požega
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Barović Pero

Barović Pero

Klub: Ragusa
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Barović Pasko

Barović Pasko

Klub: Ragusa
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Barun Željko

Barun Željko

Klub: Resnik
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Baznik Bojan

Baznik Bojan

Klub: Rabac
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Belak Matko

Belak Matko

Klub: Karlovac
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Belina Mario

Belina Mario

Klub: Frankopan
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Beljan Mario

Beljan Mario

Klub: Đakovo
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Bertović Danijel

Bertović Danijel

Klub: Karlovac
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Bilobrk Goran

Bilobrk Goran

Klub: Ivan Merz
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Blašković Goran

Blašković Goran

Klub: Osijek
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Blažeka Nikola

Blažeka Nikola

Klub: Prelog
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Blažević Igor

Blažević Igor

Klub: Top Spin
Licenca: AC
Godina članstva: 2022
Blažun Vanja

Blažun Vanja

Klub: Ponikve
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Bokulić Martina

Bokulić Martina

Klub: Nepoznato
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Boos Željko

Boos Željko

Klub: Didon
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Borčić Zoran

Borčić Zoran

Klub: Pećine
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Božović Miodrag

Božović Miodrag

Klub: Smrikve
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Brajković Božidar

Brajković Božidar

Klub: Karlovac
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Brkljač Robert

Brkljač Robert

Klub: Požega
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Brodar Neven

Brodar Neven

Klub: Franjo Punčec
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Bubalo Petar

Bubalo Petar

Klub: Split 1950
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Bučković Alesia

Bučković Alesia

Klub: Kvarner
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Bugarin Blaž

Bugarin Blaž

Klub: Smrikve 1957
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Bulava Pjer

Bulava Pjer

Klub: Ivanić 92
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Čalušić Duje

Čalušić Duje

Klub: Split 1950
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Capek Karlo

Capek Karlo

Klub: Nepoznato
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Častek Mladen

Častek Mladen

Klub: HATK Daruvar
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Celiščak Bora

Celiščak Bora

Klub: HTK Zagreb
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Cinkuš Ivan

Cinkuš Ivan

Klub: HTK Zagreb
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Crnković Robert

Crnković Robert

Klub: Pro 2000
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Čubra Zoran

Čubra Zoran

Klub: Varteks
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Čubrilo Duško

Čubrilo Duško

Klub: HATK Daruvar
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Culjak Tihomir

Culjak Tihomir

Klub: Tim
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Culjak Mario

Culjak Mario

Klub: Tim
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Čuljak Marko

Čuljak Marko

Klub: Nepoznato
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Cvetko Dražen

Cvetko Dražen

Klub: Ponikve
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Cvitković Pero

Cvitković Pero

Klub: Borovo Naselje
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Dautanec Dejan

Dautanec Dejan

Klub: Koprivnica
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Dautović Midhad

Dautović Midhad

Klub: Zagi
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Dešković-Mišković Darija

Dešković-Mišković Darija

Klub: Vulpes
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Di Giorgio Vlatko

Di Giorgio Vlatko

Klub: Požega
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Diklić Igor

Diklić Igor

Klub: HATK Mladost
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Dobrila David

Dobrila David

Klub: Kvarner
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Domitrović Srećko

Domitrović Srećko

Klub: Bale
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Dragičević Boris

Dragičević Boris

Klub: HATK Daruvar
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Drago Saša Jure

Drago Saša Jure

Klub: Chromos-Savica
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Dropuljić Vlatko

Dropuljić Vlatko

Klub: Novigrad
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Dropuljić Sunčica

Dropuljić Sunčica

Klub: Novigrad
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Dugandžić Marijan

Dugandžić Marijan

Klub: Varteks
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Dugandžić Marko

Dugandžić Marko

Klub: Varteks
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Dusparić Juraj

Dusparić Juraj

Klub: Pro 2000
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Dvornik Danijel

Dvornik Danijel

Klub: Zagi
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Dvoršek Bojan

Dvoršek Bojan

Klub: Stars
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Eržišnik Ivor

Eržišnik Ivor

Klub: Opatija
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Faber Toni

Faber Toni

Klub: Movens
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Fantoni Filip

Fantoni Filip

Klub: Iteam
Licenca: Ac
Godina članstva: 2022
Felendeš Saša

Felendeš Saša

Klub: Tvin
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Femec Tedi

Femec Tedi

Klub: Koprivnica
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Filipović Martin

Filipović Martin

Klub: Pro 2000
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Flego Igor

Flego Igor

Klub: Opatija
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Gabor Denis

Gabor Denis

Klub: HATK Daruvar
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Gačić Dejan

Gačić Dejan

Klub: Tag
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Gala Vizinger Ivana

Gala Vizinger Ivana

Klub: Franjo Punčec
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Galijaš Dino

Galijaš Dino

Klub: Feniks
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Ganjto Zoran

Ganjto Zoran

Klub: Pomak
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Gjogj Leo

Gjogj Leo

Klub: Didon
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Glad Ozren

Glad Ozren

Klub: Ogulin
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Gojmerac Hrvoje

Gojmerac Hrvoje

Klub: Futur
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Gorup Siniša

Gorup Siniša

Klub: Gem
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Grahovac Nikola

Grahovac Nikola

Klub: Gospić
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Grba Bojan

Grba Bojan

Klub: Josipdol
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Gregurek Goran

Gregurek Goran

Klub: Križevci
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Gregurek Hrvoje

Gregurek Hrvoje

Klub: Križevci
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Grgić Davor

Grgić Davor

Klub: Slavonija-Žito
Licenca: AC
Godina članstva: 2024
Grotić Ivan

Grotić Ivan

Klub: Našice
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Grubišić Stella

Grubišić Stella

Klub: HATK Mladost
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Grubišić Bruno

Grubišić Bruno

Klub: Tweener
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Gudelj Ivan

Gudelj Ivan

Klub: Kvarner
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Gušlo Denis

Gušlo Denis

Klub: Osijek
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Halužan Alen

Halužan Alen

Klub: Vinkovci
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Hazdovac Luka

Hazdovac Luka

Klub: HTS
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Hiršzon Saša

Hiršzon Saša

Klub: Varteks
Licenca: AC
Godina članstva: 2022
Hodžić Lejla

Hodžić Lejla

Klub: Movens
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Holjevac Tomislav

Holjevac Tomislav

Klub: Ivan Merz
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Horvat Nikola

Horvat Nikola

Klub: Franjo Punčec
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Horvat Zoran

Horvat Zoran

Klub: Vinkovci
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Hrestak Željko

Hrestak Željko

Klub: Ponikve
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Hrg Ivan

Hrg Ivan

Klub: Ivanec 97
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Hruška Marko

Hruška Marko

Klub: Požega
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Hublin Tomislav

Hublin Tomislav

Klub: Franjo Punčec
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Hum Domagoj

Hum Domagoj

Klub: HATK Mladost
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Ipša Šain Maja

Ipša Šain Maja

Klub: Korčula
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Ivančić Dragutin

Ivančić Dragutin

Klub: HATK Daruvar
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Jagečić Melita

Jagečić Melita

Klub: Medveščak
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Jaić Davor

Jaić Davor

Klub: Zagi
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Jaić Maja

Jaić Maja

Klub: Iteam
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Jakus Siniša

Jakus Siniša

Klub: Osijek
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Jalševec Goran

Jalševec Goran

Klub: Koprivnica
Licenca: D
Godina članstva: 2022
Janjić Duje

Janjić Duje

Klub: Dalmacijacement
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Janković Oliver

Janković Oliver

Klub: Bosutsko
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Janković Gordan

Janković Gordan

Klub: HTS
Licenca: AC
Godina članstva: 2022
Jarak Mario

Jarak Mario

Klub: Dubrovnik
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Jerak Hrvoje

Jerak Hrvoje

Klub: Ogulin
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Jercog Luka

Jercog Luka

Klub: Zlatno sunce
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Jercog Zemina

Jercog Zemina

Klub: Zlatno sunce
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Joureau Andre

Joureau Andre

Klub: Tennislab
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Jovanoski Vladimir

Jovanoski Vladimir

Klub: Vulpes
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Jurčec Nataša

Jurčec Nataša

Klub: Prelog
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Jurić Milorad

Jurić Milorad

Klub: Wimbledon
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Jurjević Dino

Jurjević Dino

Klub: Žar
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Juzbašić Lovro

Juzbašić Lovro

Klub: Varaždin 1181
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Kadoić Vjekoslav

Kadoić Vjekoslav

Klub: Trešnjevka
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Kalac Saša

Kalac Saša

Klub: Futur
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Kardum Robert

Kardum Robert

Klub: Iteam
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Kardum Ivana

Kardum Ivana

Klub: Zadar 08
Licenca: D
Godina članstva: 2022
Katušić Buković Marin

Katušić Buković Marin

Klub: Oroslavje
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Kaučić Petar

Kaučić Petar

Klub: Franjo Punčec
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Kefer Dario

Kefer Dario

Klub: Vukovar
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Klaić Darko

Klaić Darko

Klub: Chromos-Savica
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Kolaković Alan Zvonimir

Kolaković Alan Zvonimir

Klub: Ivan Merz
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Kontent Hrvoje

Kontent Hrvoje

Klub: Hrvoje
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Koretić Ivor

Koretić Ivor

Klub: Vrbovec
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Koščak Igor

Koščak Igor

Klub: Donji Miholjac
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Kovačević Milan

Kovačević Milan

Klub: Movens
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Kranjčev Ivan

Kranjčev Ivan

Klub: Pro Junior
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Krčar Damir

Krčar Damir

Klub: Prelog
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Kristić Romano

Kristić Romano

Klub: Ragusa
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Krmpotić Branimir

Krmpotić Branimir

Klub: Zlatar
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Krneta Goran

Krneta Goran

Klub: Zadar 08
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Kunštek Krešimir

Kunštek Krešimir

Klub: Rudeš
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Kurilić Denis

Kurilić Denis

Klub: Opatija
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Lalić Igor

Lalić Igor

Klub: HATK Mladost
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Lemić Luka

Lemić Luka

Klub: Movens
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Lendić Marko

Lendić Marko

Klub: Slavonija-Žito
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Leskovar Lana

Leskovar Lana

Klub: Požega
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Lesnika Andrija

Lesnika Andrija

Klub: Ponikve
Licenca: AC
Godina članstva: 2022
Likić Igor

Likić Igor

Klub: Varteks
Licenca: AC
Godina članstva: 2022
Loina Mladen

Loina Mladen

Klub: Donji Miholjac
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Lončarić Mario

Lončarić Mario

Klub: Đurđevac
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Lorković Ivo

Lorković Ivo

Klub: Uljanik
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Lovreković Dražen

Lovreković Dražen

Klub: Didon
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Lovrić Hrvoje

Lovrić Hrvoje

Klub: Ivan Merz
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Lukas Rečić Tajna

Lukas Rečić Tajna

Klub: Karlovac
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Lukić Ivan

Lukić Ivan

Klub: Đakovo
Licenca: B
Godina članstva: 2023
Macan Elio

Macan Elio

Klub: HTS
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Magdić Domagoj

Magdić Domagoj

Klub: Ogulin
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Majetić Igor

Majetić Igor

Klub: Kvarner
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Mamić Mirko

Mamić Mirko

Klub: Victoria
Licenca: AC
Godina članstva: 2022
Mandušić Stjepan

Mandušić Stjepan

Klub: Dubrovnik
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Manzoni Ivo

Manzoni Ivo

Klub: Medveščak
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Marcan Dino

Marcan Dino

Klub: HTK Zagreb
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Maretić Nino

Maretić Nino

Klub: Mala Å alata
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Marić Alan

Marić Alan

Klub: Top Spin
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Marić Goran

Marić Goran

Klub: Tenis Team
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Marić Matija

Marić Matija

Klub: Å pansko
Licenca: A
Godina članstva: 2024
Maričević Luka

Maričević Luka

Klub: Movens
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Maričić Mirko

Maričić Mirko

Klub: HTK Zagreb
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Marijanović Tomislav

Marijanović Tomislav

Klub: Đakovo
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Marjanović Miljenko

Marjanović Miljenko

Klub: Terra
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Marković Jurica

Marković Jurica

Klub: Top Spin
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Marojević Davor

Marojević Davor

Klub: Prečko
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Marović Branko

Marović Branko

Klub: Pećine
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Martić Vedran

Martić Vedran

Klub: Pomak
Licenca: AC
Godina članstva: 2022
Martinović Nikola

Martinović Nikola

Klub: Iteam
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Matičević Branimir

Matičević Branimir

Klub: Novska
Licenca: B
Godina članstva: 2024
Mijačević Marko

Mijačević Marko

Klub: Medveščak
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Mileusnić Goran

Mileusnić Goran

Klub: Å pansko
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Mladin Željko

Mladin Željko

Klub: Split 1950
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Moses Gajić Daniela

Moses Gajić Daniela

Klub: Rudeš
Licenca: D
Godina članstva: 2022
Mustapić Markica

Mustapić Markica

Klub: Movens
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Mužić Dario

Mužić Dario

Klub: Lošinj Jadranka
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Nakić Alfirević Ante

Nakić Alfirević Ante

Klub: HTS
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Nenadić Ranko

Nenadić Ranko

Klub: Varaždin 1181
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Nogić Davor

Nogić Davor

Klub: HTS
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Novak Mate

Novak Mate

Klub: Purger
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Novaković Želimir

Novaković Želimir

Klub: Mitnica
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Novosel Ivan

Novosel Ivan

Klub: Varaždin 1181
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Nujić Anto

Nujić Anto

Klub: Movens
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Ogrizek Luka

Ogrizek Luka

Klub: Feniks
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Orešković Vedran

Orešković Vedran

Klub: Medveščak
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Orešković Lorena

Orešković Lorena

Klub: Karlovac
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Oršolić Mario

Oršolić Mario

Klub: Osijek
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Oto Tea

Oto Tea

Klub: Prelog
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Ožegović Nika

Ožegović Nika

Klub: Top Spin
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Padjen Ivo

Padjen Ivo

Klub: Kvarner
Licenca: AC
Godina članstva: 2022
Pali Ida

Pali Ida

Klub: Rudeš
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Paurević Predrag

Paurević Predrag

Klub: Mala Å alata
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Pavić Mario

Pavić Mario

Klub: Ogulin
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Pavić Tea

Pavić Tea

Klub: Ogulin
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Pavlić Darko

Pavlić Darko

Klub: Hrvoje
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Pavlinović Paolo

Pavlinović Paolo

Klub: Ragusa
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Pavlović Gordan

Pavlović Gordan

Klub: HTS
Licenca: B
Godina članstva: 2023
Perak Igor

Perak Igor

Klub: Karlovac
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Perić Bruno

Perić Bruno

Klub: Top Spin
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Pešić Eva

Pešić Eva

Klub: Iteam Velika Gorica
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Pižir Kristijan

Pižir Kristijan

Klub: Križevci
Licenca: D
Godina članstva: 2022
Poje Kruno

Poje Kruno

Klub: Ivanec 97
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Popadić Goran

Popadić Goran

Klub: Feniks
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Protić Ivan

Protić Ivan

Klub: Mot
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Prpić Eda

Prpić Eda

Klub: Siscia
Licenca: Level C
Godina članstva: 2022
Radaković Rene

Radaković Rene

Klub: Koprivnica
Licenca: B
Godina članstva: 2024
Raffanelli Goran

Raffanelli Goran

Klub: Poen
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Reljić Branko

Reljić Branko

Klub: Zadar 08
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Ricov Hrvoje

Ricov Hrvoje

Klub: HTS
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Rihtarić Oto

Rihtarić Oto

Klub: Varteks
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Ritz Krešimir

Ritz Krešimir

Klub: HATK Mladost
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Rončević Lovro

Rončević Lovro

Klub: Zadar 08
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Rožić Goran

Rožić Goran

Klub: Futur
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Å aban Igor

Å aban Igor

Klub: Split 1950
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Sadiković Ivan

Sadiković Ivan

Klub: Zaprešić
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Samac Ninoslav

Samac Ninoslav

Klub: Samobor 1890
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Å andor Bruno

Å andor Bruno

Klub: Samobor 1890
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Å anjug Sara

Å anjug Sara

Klub: Prečko
Licenca: B
Godina članstva: 2024
Å aravanja Marko

Å aravanja Marko

Klub: Medveščak
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Šarić Igor

Šarić Igor

Klub: Ponikve
Licenca: AC
Godina članstva: 2022
Šarić Matko

Šarić Matko

Klub: Top Spin
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Sekošan Zlatko

Sekošan Zlatko

Klub: Osijek
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Senta Marko

Senta Marko

Klub: Donji Miholjac
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Šepić Marko

Šepić Marko

Klub: Rukavac
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Šević Zoran

Šević Zoran

Klub: Iteam
Licenca: D
Godina članstva: 2024
Šifkorn Krešimir

Šifkorn Krešimir

Klub: Koprivnica
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Å ifkorn Hrvoje

Å ifkorn Hrvoje

Klub: Koprivnica
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Šikić Robert

Šikić Robert

Klub: Hrvoje
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Å imara Mirela

Å imara Mirela

Klub: Osijek
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Šimatić Damir

Šimatić Damir

Klub: HATK Mladost
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Simčić Željko

Simčić Željko

Klub: HTS
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Šimunović Staša

Šimunović Staša

Klub: HATK Daruvar
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Sinković Filip

Sinković Filip

Klub: HTS
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Šipić Antonio

Šipić Antonio

Klub: Pro 2000
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Šipuš Hrvoje

Šipuš Hrvoje

Klub: Varaždin 1181
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Å karica Martino

Å karica Martino

Klub: Split 1950
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Škaričić Vedran

Škaričić Vedran

Klub: Neo
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Å korak Vlatko

Å korak Vlatko

Klub: Slavonija-Žito
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Å kovran Mislav

Å kovran Mislav

Klub: Movens
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Å krinjar Ivan

Å krinjar Ivan

Klub: Brod
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Škrinjarić Ana

Škrinjarić Ana

Klub: Winner Zagreb
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Å krmeta Danijel Ljubo

Å krmeta Danijel Ljubo

Klub: HTS
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Smičiklas Željko

Smičiklas Željko

Klub: HTS
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Soldo Ante

Soldo Ante

Klub: Iteam
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Å rajer Vatroslav

Å rajer Vatroslav

Klub: Donji Miholjac
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Stebbings Michael Robin

Stebbings Michael Robin

Klub: Chromos Savica
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Stelko Ivan

Stelko Ivan

Klub: Pro 2000
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Štifanić Paulo

Štifanić Paulo

Klub: Pro 2000
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Stijak Goran

Stijak Goran

Klub: Stobreč
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Å timac Josip

Å timac Josip

Klub: Movens
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Stojić Dražen

Stojić Dražen

Klub: Makarska rivijera
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Stojko Milan

Stojko Milan

Klub: Franjo Punčec
Licenca: D
Godina članstva: 2022
Stojković Krešimir

Stojković Krešimir

Klub: Futur
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Stolić Alan

Stolić Alan

Klub: Zadar 08
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Stuburić Juraj

Stuburić Juraj

Klub: Vulpes
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Suevich Robert

Suevich Robert

Klub: HTK Zagreb
Licenca: AC
Godina članstva: 2022
Svalina Filip

Svalina Filip

Klub: Movens
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Svetec Nika

Svetec Nika

Klub: Varteks
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Toić Marko

Toić Marko

Klub: Kvarner
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Tomašić Mario

Tomašić Mario

Klub: HATK Mladost
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Tonković Marijan

Tonković Marijan

Klub: Vrbovsko
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Tonković Mislav

Tonković Mislav

Klub: Vrbovsko
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Tonković Krešimir

Tonković Krešimir

Klub: Vrbovsko
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Troha Miha

Troha Miha

Klub: Iteam Velika Gorica
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Tucaković Andrej

Tucaković Andrej

Klub: Koprivnica
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Turajlić Vlado

Turajlić Vlado

Klub: Petrinja
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Ujčić Diego

Ujčić Diego

Klub: Pećine
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Ungar Daniel

Ungar Daniel

Klub: Samobor 1890
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Užarević Ivan

Užarević Ivan

Klub: Rally
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Uzelac Anita

Uzelac Anita

Klub: Vulpes
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Vadnjal Robert

Vadnjal Robert

Klub: HTS
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Vajdić Monika

Vajdić Monika

Klub: HATK Mladost
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Valpotić Tim

Valpotić Tim

Klub: Medveščak
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Veić Antonio

Veić Antonio

Klub: Ponikve
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Vidović Zoran

Vidović Zoran

Klub: Varteks
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Viduka Viktoria

Viduka Viktoria

Klub: Movens
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Višak Jadranko

Višak Jadranko

Klub: Lošinj-Jadranka
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Višak Vilim

Višak Vilim

Klub: Lošinj-Jadranka
Licenca: Ac
Godina članstva: 2022
Višak Mario

Višak Mario

Klub: Lošinj-Jadranka
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Vižintin Marko

Vižintin Marko

Klub: VIŽI
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Voda Zvonimir

Voda Zvonimir

Klub: Vinkovci
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Vorel Matea

Vorel Matea

Klub: HATK Mladost
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Vranić Lovro

Vranić Lovro

Klub: Å pansko
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Vrbanac Branko

Vrbanac Branko

Klub: Karlovac
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Vrbanić Ivana

Vrbanić Ivana

Klub: HATK Mladost
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Vugrin Renato

Vugrin Renato

Klub: Samobor 1890
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Vukelić Davor

Vukelić Davor

Klub: Brod
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Vuković Matija

Vuković Matija

Klub: Movens
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Walter Zdravko

Walter Zdravko

Klub: Wimbledon
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Zanjko Tino

Zanjko Tino

Klub: Franjo Punčec
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Zečević Dora

Zečević Dora

Klub: Movens
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Žgaljić Nikola

Žgaljić Nikola

Klub: HTK Zagreb
Licenca: AC
Godina članstva: 2022
Žličar Dejan

Žličar Dejan

Klub: Franjo Punčec
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Zorić Milan

Zorić Milan

Klub: Vulpes
Licenca: A
Godina članstva: 2022
Zorić Josip

Zorić Josip

Klub: Movens
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Zovko Velimir

Zovko Velimir

Klub: HTK Zagreb
Licenca: A
Godina članstva: 2023
Zubac Allan

Zubac Allan

Klub: Varteks
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Žunec Juraj

Žunec Juraj

Klub: HTS
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Žunić Luka

Žunić Luka

Klub: Kvarner
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Župan Matej

Župan Matej

Klub: Tweener
Licenca: C
Godina članstva: 2022
Đuras Margareta

Đuras Margareta

Klub: Varteks
Licenca: Member
Godina članstva: 2022
Đurasović Antun

Đurasović Antun

Klub: Dubrovnik
Licenca: B
Godina članstva: 2022
Đurović Nikša

Đurović Nikša

Klub: Stobreč
Licenca: A
Godina članstva: 2022

Organizacije